Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 22

Dar sugalvojau variantus du. Bet cia reiketu keisti pradeta projekta... vyras mane uzmustu doh.gif

Bet as manau kad cia mano issigelbejimas... ka manot?
Juodai, labai laukiu Jusu komentaro...

user posted image

user posted image

As jau net sapnuose planuoju.. ieskau iseities... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Rittule @ 2015 03 02, 01:01)
aš turėjau omeny virtuvės kampą, ne minkštus baldus smile.gif Kad jei rinktis ne 1 ar 3 var., tai tada trumpinčiau virtuvę..


Stai kaip veikia mane Jusu komentarai lotuliukas.gif
Nusprendziau trumpinti virtuve drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 03 02, 11:51)

Man antrasis išvis padoriai atrodo thumbup.gif , tik nematau rašomojo stalo lens.gif . Ar jo atsisakote toje erdvėje, ar vaiką prie pietų stalo pamokas ruošt sodindsit? smile.gif
Man patinka šituose varijantuose tas, kad į virtuvę pateksite ne per svetainę. Virtuvės spintelių, darbastalio poreikį susireguliuosite su pussalės dydžiu. Nėra kampinių spintelių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 28, 18:09)

Labai grazu thumbup.gif

tik... as keisciau tu soniniu spintu funkcijas. vis tik arciau duru daryciau saldytuva, kad nereikstu prekiu krepsus nesti per visa virtuve biggrin.gif
Ir virykle traukciau arciau saldytuvo (paliekant kokius 30cm). geriau zemesni virsutiniai stalciukai, bet daugiau darbines vietos tarp virykles ir kriaukles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sazininga: 02 kovo 2015 - 11:34
QUOTE(Juodai @ 2015 03 02, 12:06)
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 03 02, 11:51)

Man antrasis išvis padoriai atrodo thumbup.gif , tik nematau rašomojo stalo lens.gif . Ar jo atsisakote toje erdvėje, ar vaiką prie pietų stalo pamokas ruošt sodindsit? smile.gif
Man patinka šituose varijantuose tas, kad į virtuvę pateksite ne per svetainę. Virtuvės spintelių, darbastalio poreikį susireguliuosite su pussalės dydžiu. Nėra kampinių spintelių thumbup.gif

Ai, rasoma stala i vaiko kambari. Kaip nors issiversime.

Nesuprantu kaip man iskart nedaejo sitaip siena griauti. doh.gif Manau imanoma butu. Taciau nezinau ar ne per velu. Tikriausia jau bus ipusejes projektas... verysad.gif siandien po piet bandysiu ikalbeti vyra griauti sitaip ir kad nuvaziuotu pas architekta...

Labiausia man patinka kad is prieskambario nesimatys kad nepaklota lova, kai dukra miegos, ar svecias smile.gif gaunasi kaip ir privatesne erdve mieganciam. Isimylejau sita griovima. Pilve net drugeliai skraido is nekantrumo smile.gif
Tikiuos kad nereiks kryziaus kanciu del sito plano nueiti. O jei reiks, as pasiruosusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 03 02, 13:07)
Tikiuos kad nereiks kryziaus kanciu del sito plano nueiti. O jei reiks, as pasiruosusi smile.gif

Linkiu sėkmės 4u.gif . Tikrai geresnis toks variantas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 03 02, 13:13)
Linkiu sėkmės  4u.gif . Tikrai geresnis toks variantas  thumbup.gif .


Aciu smile.gif
Vyras pritaria. Tik paburbejo, kad as amziais neapsisprendziu biggrin.gif
Vaziuos pas architekta... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2015 03 02, 11:33)
Labai grazu thumbup.gif

tik... as keisciau tu soniniu spintu funkcijas. vis tik arciau duru daryciau saldytuva, kad nereikstu prekiu krepsus nesti per visa virtuve  biggrin.gif
Ir virykle traukciau arciau saldytuvo (paliekant kokius 30cm). geriau zemesni virsutiniai stalciukai, bet daugiau darbines vietos tarp virykles ir kriaukles 4u.gif


O visai logiska juos sukeisti vietomis.?. g.gif
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 03 02, 12:52)
Aciu smile.gif
Vyras pritaria. Tik paburbejo, kad as amziais neapsisprendziu  biggrin.gif
Vaziuos pas architekta...  thumbup.gif


Ties kurio plano pasiliekate??? 1.2.3.4.5?



Moteriskes, turiu klausima turincioms namus ir jose vonias. Ar tenka daznai pasinaudoti vonia kaip vonia??? Paguleti. Ar ja verta statyti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 03 02, 10:51)
Dar sugalvojau variantus du.


1 variantas man labai patinka. Antrame kažkaip - reikės eiti aplink stala, aplink tv staliuka, aplink kavos staliuka, nu nelabai man. O pirmam labai išpildyta erdvė - tv prie sienos, g.b vientisa komoda ir tv ten ikomponuoti - reikės mažiau baldų, be to jei tv bus viduryje kambario taip su antena ir elektra - bus laidas per kambary?, o jei padarysit kazkaip jam ten spec vietą tai stumdyti negalesit, tv prie sienos viska išsprendžia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2015 03 02, 14:48)
Ar tenka daznai pasinaudoti vonia kaip vonia??? Paguleti. Ar ja verta statyti?  doh.gif

Labai retai... Bet vaikams jos reikia.

QUOTE(eglute320 @ 2015 03 02, 14:48)
Antrame kažkaip - reikės eiti aplink stala, aplink tv staliuka, aplink kavos staliuka, nu nelabai man.

Kiek supratau, antram variante TV lieka toje pačioje vietoje unsure.gif . Viduryje fotelis, kurio galima ir nestatyti, bet manau, kad nepatrukdytų jis ten labai. O kavos staliuko pirmam variante nėra nupiešta, tai pagal Jūsų logoką reikėtų ir ten aplik jį eiti biggrin.gif . Pirmam variante man nepatinka sofos ilgoji dalis išsikišanti, sienos ten ilgaiu tęsti nesinorėtų... unsure.gif
Išvis, iš kur ta baimė apeiti objektus pastatytus vidury kambario g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2015 03 02, 09:35)
http://public.fotki....ve/virtuve.html
Na va, kažką pavyko nusipiešti smile.gif Gal bus pastabų? Jau kelios savaitės sėdžiu ir nieko gudresnio nesumastau smile.gif

P.s. nesimato orkaitės (ji bus virš stalčių bloko, kur matosi virš jo gartraukis) ir kriauklės (planuoju dėti prie šaldytuvo, o po ja šiukšlinė).

O čia buto planas: http://public.fotki....uto-planas.html
Virtuvė 36-9.

Pas jus darbastalio lieka mazai. Kaip suprantu dar kriaukle ir kaitlente yra ane? O kitoje pUseje kas bus??? Gal bandyti atsisakyti krastine spintos su imontuojamais: orkaite zemyn po kaitlente tradiciskai, o mikrobande tradiciskai neimontuojama kabinti po spintele. Laimesite +60 cm stalvirsio. Pagalvokite apie minimalizacija optimizacija. g.gif ir dar spinteliu iki lubu nenorite??? Ten tilptu daug ko, nesikaus dulkes. Pirmame psl spalvu kombinacija ir horizontalios linijos palengvins virtuve, ji neatrodys auksta.

4u.gif

Sveiki naujoje temoje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 03 02, 13:57)
Labai retai... Bet vaikams jos reikia.
Kiek supratau, antram variante TV lieka toje pačioje vietoje unsure.gif . Viduryje fotelis, kurio galima ir nestatyti, bet manau, kad nepatrukdytų jis ten labai. O kavos staliuko pirmam variante nėra nupiešta, tai pagal Jūsų logoką reikėtų ir ten aplik jį eiti  biggrin.gif . Pirmam variante man nepatinka sofos ilgoji dalis išsikišanti, sienos ten ilgaiu tęsti nesinorėtų... unsure.gif
Išvis, iš kur ta baimė apeiti objektus pastatytus vidury kambario g.gif ?

Dekui, bandau ikabeti trumpesniam variantui,ne 2 metrai, o kokie 1,50😊 maziau vandens pilsim... o gi pirtele bus suaugusiems....☺
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2015 03 02, 15:04)
Pas jus darbastalio lieka mazai. Kaip suprantu dar kriaukle ir kaitlente  yra ane?  O kitoje pUseje kas bus??? Gal bandyti atsisakyti krastine spintos su imontuojamais: orkaite zemyn po kaitlente tradiciskai, o mikrobande tradiciskai neimontuojama kabinti po spintele. Laimesite  +60 cm stalvirsio. Pagalvokite apie minimalizacija optimizacija.  g.gif ir dar spinteliu iki lubu nenorite??? Ten tilptu daug ko, nesikaus dulkes. Pirmame psl spalvu kombinacija ir horizontalios linijos palengvins virtuve, ji neatrodys auksta.


Kitoje pusėje yra ta vadinama spinta (siena su ventiliacija ir jos negalima griauti) ir dar telpa stalas su kėdėm ir viskas.... Labai noriu aukštai orkaitės, nes kiek bandžiau tai patogu ir plius garantija, kad mano mažieji jos nepasieks. Bet dabar kaip tik renkuosi orkaites, tai jos yra su apsaugom nuo vaikų, na tik kad žemai vistiek liktų. O spintelės iki lubų labai gražu ir manau patogu, kai reikia daug daiktų susidėti, bet su mano ūgiu tai kopečių reikės kad kažką viršuje pasiekčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 03 02, 13:57)
Kiek supratau, antram variante TV lieka toje pačioje vietoje unsure.gif . Viduryje fotelis, kurio galima ir nestatyti, bet manau, kad nepatrukdytų jis ten labai. O kavos staliuko pirmam variante nėra nupiešta, tai pagal Jūsų logoką reikėtų ir ten aplik jį eiti  biggrin.gif . Pirmam variante man nepatinka sofos ilgoji dalis išsikišanti, sienos ten ilgaiu tęsti nesinorėtų... unsure.gif
Išvis, iš kur ta baimė apeiti objektus pastatytus vidury kambario g.gif ?


Man pasirodė, kad ten tv o ne fotelis smile.gif nu bet jei tv ant sienos lieka ir šitaip pastatyta mikšta dalis tai kaip žiūrėti tą tv, nepatogu. Na, kad išlindę tai gal taip pasipaišė, nes mikštų kampų yra begalės išmatavimų ir variantų smile.gif Nėra jokios baimės, bet man tiesiog 1 variante per daug visko, man sala, valgomasis stalas ir kavos staliukas yra maksimumas jau, nes aš galvojau kad ten tv staliukas smile.gif
Atsakyti