Įkraunama...
Įkraunama...

Telšių Mamytės

QUOTE(kaktuselis @ 2013 05 15, 09:51)
Žiūrinėjau internete, plotas nemažas to parko.... mokytoja sakė kad viduj yra atrakcionai ir kavinukė. kažin kortele ten galima atsiskaityti ar reik latų turėt?

mes kai buvom jokiu atrakcionu nebuvo... traukinukas nebent, kuris apveza aplink parka, daugiau statulos, takeliai, nameliai, tiltukai, kelios supynes, laipynes ir pan. yra tipo mini zirgynas, nu gal cia pramoga smile.gif, labirintas, ziauriai idomus, mums visiems labai patiko. Kavine yra pacioje pradzioje kur bilietus perki, bet nepamenu, rodos galima su kortele, mes nesivezem grynu latu kiek pamenu.
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif ateinu ir as cia ax.gif
Atsakyti
labas,

kaip šauniai čia bendraujame...rytoj važiuoju į Burbiškes pasigrožėti tulpėmis - į atidarymą specialiai nevažiavome- nepatinka minios žmonių... smile.gif

Tai tikiuosi apturėsiu gerą laiką...
Atsakyti
laba,siandien vel karsta,zadejo lietu bet net neatrodo kad lys,nebent vakare,ka siandien nuveikete?
Atsakyti
Rytoj girdejau, kad pranese lietu, smarku lietu, lyg skvala net.
Atsakyti
Laba smile.gif
cia orus galit pasiziuret, pagal mane tai gan tiksliai smile.gif
http://www.meteoblue..._lt_18156?day=2
Atsakyti
QUOTE(jur78 @ 2013 05 11, 22:00)
visai nejuokinga, beje... g.gif

O man juokinga hihihi.gif
Atsakyti
Gero juoko, jei jau juokinga ... cool.gif g.gif

aš jau po kelionės - fainaaaaaaaaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jur78 @ 2013 05 17, 23:20)
Gero juoko, jei jau juokinga ...  cool.gif  g.gif

Nesuprantu tavo reakcijos. Nesistebiu, kad tema miršta ir galų gales mirs (beveik tuo neabejoju). Nesinori čia bendrauti, nes į viską pernelyg rimtai žiūrima. Neduok D kas nors pajuokaus doh.gif Aš mėgstu pajuokauti. Vadinasi man nėra čia ką veikti. Sėkmės pasiliekančioms 4u.gif
P.S. Įdomu, ką tu būtum pasakiusi, jei būtum paskaičiusi šią temą prieš 4-5 metus hihihi.gif hihihi.gif Tuomet SM telšiečių kompanija buvo superinė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 18 gegužės 2013 - 21:32
negalima cia juokauti,tik rimtos temos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2013 05 18, 21:26)
P.S. Įdomu, ką tu būtum pasakiusi, jei būtum paskaičiusi šią temą prieš 4-5 metus  hihihi.gif  hihihi.gif Tuomet SM telšiečių kompanija buvo superinė

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nostalgija, ech...
Atsakyti
Labas vakaras,

staiga įgriuvau į jūsų temą su keistu klausimu - prieš porą metų kažkurioje žemaičių temelėje buvau radusi Žemiatėjos tarmiškai surašytą himną. Gal kartais kuri pamenate, kur jį galėčiau rasti, labai labai reikia sad.gif

Temos pradžioje labai šaunus eilėraštukas, bet man rodos buvo ne tas tada...
Atsakyti