Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

QUOTE(rosenka @ 2013 07 11, 13:03)
Labutes, smagiu pokalbiuku naujoje temukeje.
Gal pažįstat koki dailininką Elektrėnuose ar dailininkę? Noriu linksmo paveikslo ant sienos ax.gif
Ir baldininko dar ieškau, reikia virtuvinį užsisakyti, gal ką rekomenduotumet?

labas, o ka dailininke turi nupiesti? Ta prasme kurioj vietoj ir kokiu tikslu? Mano vaiku kambariai sienom ispiestom, sunui - juros dugnas, dukrytei - dantuku feja ir jos pilis. Bet jei tu paveikslo nori, reik paziureti, gal turiu kokiu nepritapusiu. Jei rasiu, nufotkinsiu, gal tiks, paimsi uz dyka. biggrin.gif O jei i tai labai rimtai ziuri, tai dailininkai ima oi kaip brangiai, ar tikrai to reikia? Pasigalvok dar.
Atsakyti
QUOTE(Pipipi @ 2013 07 11, 14:50)
labas, o ka dailininke turi nupiesti? Ta prasme kurioj vietoj ir kokiu tikslu? Mano vaiku kambariai sienom ispiestom, sunui - juros dugnas, dukrytei - dantuku feja ir jos pilis. Bet jei tu paveikslo nori, reik paziureti, gal turiu kokiu nepritapusiu. Jei rasiu, nufotkinsiu, gal tiks, paimsi uz dyka.  biggrin.gif O jei i tai labai rimtai ziuri, tai dailininkai ima oi kaip brangiai, ar tikrai to reikia? Pasigalvok dar.

Pipipi o tu vaikam pati piesei? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 11, 15:58)
Pipipi o tu vaikam pati piesei?  wub.gif

Pati pati blush2.gif , va galiu pasipuikuoti (tik prasau nekritikuoti, nes nuotaika labai krinta lotuliukas.gif ) dukrytes ir sunelio, cia matosi tik po viena siena, dar ant kitu papiesaliojau:
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 11, 15:19)
del dailininku tai nzn, o del baldu tai balsiukas giedrius daro, galeciau gaut kontaktus, tik nzn kaip su laiku pas ji dabar  4u.gif

tai ilgam LT? gal jau visam?  4u.gif


Tai jei rasi baldininko kontaktus imesk i az, aciukas. Man nedega.

Rugpjucio pradzioje tureciau jau isvaziuoti vel porai menesiu, nes vis kazkaip nerandu tinkamo darbuko vietoj. Tikslaiu darbu yra, bet padoriai apmokamu nelabai, tokiu, kad jaustis zmogumi ir islaikyti seimyna... visai nerasta Lt. Zinai , jei dar dviese dirbtume, galeciau sau dirbti koki mazai apmokama darbuka.


Pipi, zinai noriu svetaineje ant sienos tikro paveikslo, galiausiai gal net tiktu fotopaveikslas ar kaip ten jis vadinasi. Iki siol turejom vieno dailininko paveiksla tik jis tokiu niuriu spalvu, o po remonto , visai nesiziuri, norisi kazko tokio gaivaus, linksmesniu tonu. Kad kainuoja rimti paveikslai tai faktas, Vakar Vilniuje specialiai apziurejom nuvyke... kainos dideles, bet iperkama viskas. Tik pagalvojam, kad vietoj is dailininko nupirkti butu pigiau , nei is perpardavinetoju.

O tu tikrai graziai sienas apipavidalinai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipipi @ 2013 07 11, 15:14)
Pati pati blush2.gif , va galiu pasipuikuoti (tik prasau nekritikuoti, nes nuotaika labai krinta  lotuliukas.gif ) dukrytes ir sunelio, cia matosi tik po viena siena, dar ant kitu papiesaliojau:
user posted image

user posted image


labai labai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif isivaizduoju kaip faina mazajai princesei tokiam kambary gyvent thumbup.gif

QUOTE(rosenka @ 2013 07 11, 15:25)
Tai jei rasi baldininko kontaktus imesk i az, aciukas. Man nedega.

Rugpjucio pradzioje tureciau jau isvaziuoti vel porai menesiu, nes vis kazkaip nerandu tinkamo darbuko vietoj. Tikslaiu darbu yra, bet  padoriai apmokamu nelabai, tokiu, kad jaustis zmogumi ir islaikyti seimyna... visai nerasta Lt.  Zinai , jei dar dviese dirbtume, galeciau sau dirbti koki mazai apmokama darbuka.
Pipi, zinai noriu svetaineje ant sienos tikro paveikslo, galiausiai gal net tiktu fotopaveikslas ar kaip ten jis vadinasi. Iki siol turejom vieno dailininko paveiksla tik jis tokiu niuriu spalvu, o po remonto , visai nesiziuri, norisi kazko tokio gaivaus, linksmesniu tonu. Kad kainuoja rimti paveikslai tai faktas, Vakar Vilniuje specialiai apziurejom  nuvyke... kainos dideles, bet iperkama viskas. Tik pagalvojam, kad vietoj is dailininko nupirkti butu pigiau , nei is perpardavinetoju.

O tu tikrai graziai sienas apipavidalinai wub.gif


oki paieskosiu ir atsiusiu, primink jei negausi per pora dienu blush2.gif

del paveikslo tai l.l.brangu, nebent koki megeja susirast, o nenorit savo mazajam drobes dazu ir visis prikerverziosit ka, bus sava wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 11, 16:47)
o nenorit savo mazajam drobes dazu ir visis prikerverziosit ka, bus sava  wub.gif



lotuliukas.gif Zinok, mes taip ant duru i svetaine esam visi trys pasidarbave lotuliukas.gif , o paveikslui....mes per slabni doh.gif Turiu pazistama dailininka,daile deste savu metu Siauliu univere, tai iki siol jo paveikslas kabojo labai sekmingai ant sienos, tik, kad niurokas sakyciau, nors man patiko. Ir namie pas ji niuroki paveikslai...kai uzeina pertapo kitom spalvom lotuliukas.gif Sunus linksmesnius paveikslus tape, bet abu Airijoje verysad.gif O , kad kainuoja ,tai abejoniu nera...be 300 net svajot nera ko pradet. Per Mindaugines buvom uztike Elektrenuose viena dailininke prie Rimi, bet, kad stilius nepatiko, nors sakesi tapo pagal uzsakyma... keistai skamba man... rolleyes.gif menas man is ikvepimo suprantamesnis g.gif Nors, visais laikais menininkai tapdavo pagal uzsakyma, jei geriau pagalvojus. smile.gif Tik kaip gali pirkti kate maise, jei nepatiks tai ka nutapys pagal tavo uzsakyma?
Atsakyti
sveikos. nors uzmusk nepamenu kur buvau internete viena mergina atkapscius. labai grazius paveikslus savo pardavinejo. vieni su konkrecia tema ir objektu, kiti ''menas'' 4u.gif rosenka pabandyk ir tu tiesiog internete per googla paieskoti. buna zmones tapo ir kelia nuotraukas. man asmeniskai visai nereikia garsaus vardo. as apskritai sunkiai mena suprantu. ta rimtaji...kur pasaulinio garso paveikslai, o as ramia ranka toki i rusi isgrusciau paveiksla. nesvarbu, kad milijonu vertas. man labiau ''limpa'': pamaciau, patiko, imu. visiskai be pavardes. o tokiu megeju tikrai galima internete rasti 4u.gif


o dabar as su klausimu. gal katra turit pardavimui nuo dukryciu likusia lovyte lelei kudikiui? kaip buna tie visi baby bornai? mes i lietuva ant dienu gryztam, reikia vienai mergaitei, o man kaip tycia vaikas susirgo, negaliu is namu iseiti, nebespejau nupirkti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2013 07 11, 18:51)
sveikos. nors uzmusk nepamenu kur buvau internete viena mergina atkapscius. labai grazius paveikslus savo pardavinejo. vieni su konkrecia tema ir objektu, kiti ''menas'' 4u.gif rosenka pabandyk ir tu tiesiog internete per googla paieskoti. buna zmones tapo ir kelia nuotraukas. man asmeniskai visai nereikia garsaus vardo. as apskritai sunkiai mena suprantu. ta rimtaji...kur pasaulinio garso paveikslai, o as ramia ranka toki i rusi isgrusciau paveiksla. nesvarbu, kad milijonu vertas. man labiau ''limpa'': pamaciau, patiko, imu. visiskai be pavardes. o tokiu megeju tikrai galima internete rasti 4u.gif
o dabar as su klausimu. gal katra turit pardavimui nuo dukryciu likusia lovyte lelei kudikiui? kaip buna tie visi baby bornai? mes i lietuva ant dienu gryztam, reikia vienai mergaitei, o man kaip tycia vaikas susirgo, negaliu is namu iseiti, nebespejau nupirkti... 4u.gif


Su menu mums ir panasei...kas is to,kad kape paveikslo inicialai, jei paziurejus....girto eziuko kelione namo... doh.gif doh.gif doh.gif Svarbu, kad patiktu. Paprastai juros sventeje daug graziu buna, turbut, teks sulaukti jos rolleyes.gif

O jus ilgam griztat?
Atsakyti
sveikos mamkes...bazuojames ir mes i nauja temuka su klausimu
GAL KAS TURITE PARDUOTI STOVA VONELEI?
Pipi labai jaukiai atrodo piesinukai, kazkada ir as buvau pasisovusi berniukui kambaryje piesti, bet tapetais pasirde greiciau ir paprasciau smile.gif
Atsakyti
Mamukai ar planuojat kas leisti pusei dienos ar visai vaikucius i ta darziuka http://peledziukuaka.../kontaktai.html ? nesusidaro gr kol kas, o mes taip norim blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 18, 16:58)
Mamukai ar planuojat kas leisti pusei dienos ar visai vaikucius i ta darziuka http://peledziukuaka.../kontaktai.html ? nesusidaro gr kol kas, o mes taip norim  blush2.gif  smile.gif

O tu cia vasarai nori ar kaip? Pasiaiskinai, kaip su maistu, miegu, uzsiemimais? Ir isvis iki grupes daug pipiru truksta? Idomu gal visai, bet vel reiktu viska susigalvoti, susidelioti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipipi @ 2013 07 19, 14:30)
O tu cia vasarai nori ar kaip? Pasiaiskinai, kaip su maistu, miegu, uzsiemimais? Ir isvis iki grupes daug pipiru truksta? Idomu gal visai, bet vel reiktu viska susigalvoti, susidelioti.  bigsmile.gif


trec uzdaro musu darziuka tai galvoju menesiui puse dienos leist, uzsiemimai bus, o maista savo ideti 4u.gif
Atsakyti