Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus mamyčių namai

Gal kas pasigrazinti artejancio pavasario proga noretu,prasom ax.gif 4u.gif
https://www.facebook...771431802912785
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Noriu pasiteirauti mamyčių, ar yra Alytuje koks nors jogos arba meditacijos centras, kur būtų galima nueiti pasiklausyti gerų paskaitą, lankyti jogos užsiėmimus ar šiaip kokių įdomių renginių būtų?.... Grįžti ketinu į tėviškę, užtat ir teiraujuosi.... Dėkoju, už pasidalijimą smile.gif
Atsakyti
Sveiki, jau prieš žiemą persikrausčiau gyventi į Alytaus raj. ir tik dabar jungiuosi čia smile.gif Gal yra Daugų apylinkių mamyčių?
Atsakyti
Yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Mėlynas Dangus, smagu, kad esate, nes jau buvau beprarandanti viltį su kuo nors susipažinti smile.gif Iš pačių Daugų esate? Jei nenorite čia rašyti, tai lauksiu pokalbio tęsinio až smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit parekomenduoti fotografa Alytuje krikstynoms, liepos 18 d. reikia. Tik bažnyčioje
Atsakyti
Sveikutės,
temelė žiūriu visai mirusi... Bet...
Gal kas užmatys, pasakys nuomonę apie Alytaus mokyklas? Turiu minčių keisti mokyklą merginai, eis į 4-tą klasę, kas ką galėtų pasiūlyti? Man labiau tiktų nežinau, Šaltinio, Panemunės, Putinų, Likiškėlių mokyklos....
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2015 07 22, 20:28)
Sveikutės,
temelė žiūriu visai mirusi... Bet...
Gal kas užmatys, pasakys nuomonę apie Alytaus mokyklas? Turiu minčių keisti mokyklą merginai, eis į 4-tą klasę, kas ką galėtų pasiūlyti? Man labiau tiktų nežinau, Šaltinio, Panemunės, Putinų, Likiškėlių  mokyklos....

Šaltinių tikrai puiki mokykla .

Putinų gimnazija, ten pradinukų nėra, tik nuo 9 klasės
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2015 07 22, 20:28)
Sveikutės,
temelė žiūriu visai mirusi... Bet...
Gal kas užmatys, pasakys nuomonę apie Alytaus mokyklas? Turiu minčių keisti mokyklą merginai, eis į 4-tą klasę, kas ką galėtų pasiūlyti? Man labiau tiktų nežinau, Šaltinio, Panemunės, Putinų, Likiškėlių  mokyklos....

Klausk apie mokytojas dominancioj mokykloj ne apie mokyklas 4u.gif mokyklos visos geros.Viskas priklauso nuo mokytojos 4u.gif
Mano vyresnelis mokesi Saltiniuose kur su mokytoja sakyciau nelabai pasiseke...nors pati mokykla puiki renginiai konkursai uzimtumas ir visa kita.Mazoji mokosi Panemuneje mokytoja puiki ir mus visus myli ir mes ja mylim neskirsto vaiku i gerus ir blogus...pasiturinciu tevu ir ne...gabius ir nelabai smile.gif kas labai jautesi vyresnio klaseje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 22 liepos 2015 - 22:21
Sveikos Alytaus mamytės,
labai atsiprašau, kad įsibroviau į Jūsų nemučius, bet man reikalinga Jūsų pagalbe: gal kuri iš Jūsų pažįsta Sandrą Mockevičienę? Būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte man į az, o aš jai turiu labai skubią žinutę. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2015 07 22, 20:35)
Šaltinių tikrai puiki mokykla .

Putinų gimnazija, ten pradinukų nėra, tik nuo 9 klasės



QUOTE(P@nter@ @ 2015 07 22, 23:15)
Klausk apie mokytojas dominancioj mokykloj ne apie mokyklas 4u.gif


Aišku. Kirba mintis keisti mokyklą, bet ji į ketvirtą klasę eis... Man patogiausia būtų Šaltinių arba Panemunės. Nė vienoje nieko nepažįstu....
Atsakyti