Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė - grybelinis makšties uždegimas

Vadinamoji "pienligė" nėra lytiniu keliu plintanti liga.Grybelį makštyje turi kiekviena sveika moteris.Tik tam tikromis sąlygomis jis gali suaktyvėti ir pasireikšti būdingais simptomais.
Atsakyti
Laba diena...

Ar gali taip būti, kad pradėjus naudoti KP atsinaujintu pienligė...
Ja gydžiausi prieš du mėn ir kai padarė tepinėlis jis buvo neigiamas.
Staiga prieš kelias dienas pradėjo perštėti...Eina tirštos ir gausios varrškės pavidalo išskyros...degina...nemalonu net sėdėti...makštis paraudus...
Kaip galima sau padėti iki to kol sulauksiu eilės pas gyditoja...
naudoju margaritos intymios higienos prausiklį su alijošiu ir geli karts nuo karto palaikyt mikro florai...
Dėkoju už atsakymą...
Atsakyti
Kai kurioms moterims,naudojančioms hormoninę kontracepciją,dažniau kartojasi grybelinis makšties uždegimas.Efektyviai padeda tik specifinis priešgrybelinis gydymas.Todėl jei dar negreit pateksite pas gydytoją,vaistinėje nusipirkite žvakučių.
Atsakyti
doh.gif man labai daznai pasikartoja pienlige.nespeju issigydyti ir neuzilgo vel pasikartoja,nezinau nuo ko taip yra,gal nuo to kad ne iki galo issigydau arba per silpni vaistai,gal galetumet kokius pasiulyti g.gif
Atsakyti
Jau ne kartą rašiau,kad grybelis yra kiekvienos moters makštyje,ir tik tam tikrom sąlygom suaktyvėja ir pasireiškia kliniškai.Jei tai kartojasi labai dažnai,būtinas pakankamai ilgas gydymas tam tikromis schemomis,kurį jums paskirs gydytojas.
Atsakyti
Laba diena,
Turiu problemą. Esu nėščia 15-ta sav. Prasidėjo baigingas makšties perštėjimas. Kreipiausi į gydytoją, ši paėmė tepinėlį ir paskyrė Mikogal žvakučių. Nuo jų man buvo dar blogiau, naktį "sienom lipiau" kaip perštėjo ir graužė. Pasiskambinau gydytojai po dviejų dienų dėl tepinėlio atsakymo - grybelis. pasiskundžiau, kad tos žvakutės man dar blogiau, tai liepė trečios nebevartoti, o palaukti kelias dienas, pasiplauti išoriškai sodos tirpalu, o jei nepraeis, vartoti Gyno-Pevaryl žvakutes.
Apie sodos tirpalą iš skirtingų gydytojų esu girdėjusi skirtingų nuomonių. Vieni sako, kad gerai, kiti, kad ne, nes išdžiogvina gleivinę ir sunaikina ir gerąsias bakterijas. Kaip yra iš tikrųjų? Gal man geriau išoriškai pasitepti natūraliu jogurtu, ar kuo kitu?
Ačiū.
Atsakyti
Plaudamasi išorėje tikrai nepakenksite.Dažniausiai sodos tirpalas šiek tiek palengvina būklę.Tik neplaukite dažnai ir labai koncentruotu tirpalu.
Atsakyti
Buvau pas gydytoją. tepinėlis buvo blogas, diagnozavo makšties bei gimdos kaklelio uždegimą. Gydytoja buvo kažkokia pikta ir kai paklausiau, ar tai pavojinga ir ar gali padėti man sutrukdyti pastoti, visiškai nereagavo į mano klausimus....

Norėčiau paklausti, ar tai pavojinga? nuo rugpjūčio jau norėjau bandyti pastoti, bet tikriausiai visi planai nusikels.... verysad.gif prirašė žvakučių POLYGYNAX N.6 (12). Pavartojus eisiu vėl apžiūrai, taip pat sakė, kad žiūrės kalposkopu (regis taip vadinasi)


Norėjau paklausti, Gerb. Gydytojos Ritos, kaip visa tai gali įtakoti mano pastojimo galimybes.... manoji gydytoja (tiksliau ją pavaduojanti) nieko nepaaiškino, o man baugu, nes baimės akys didelės, o ypač kai nieko nežinai...

Iš anksto dėkoju už atsakymą ax.gif
Atsakyti
Makšties uždegimai dažniausiai yra lengvai išgydomi ir jokios įtakos pastojimui neturi.Sunaudokite visas paskirtas žvakutes(tuo metu neturėkite lytinių santykių) ir, jei išskyros nebevargins, drąsiai galite bandyti pastoti.
Atsakyti
Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją?
Atsakyti
Nelabai suprantu,kokiu uždegimu sirgote,tačiau bet kuriuo atveju padėtų ramunėlių nuoviras(jei nesate joms alergiška).
Atsakyti
jei as gydausi pienlige,ar mano vyrui irgi reikia gydytis? sad.gif
Atsakyti