Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisių salotos

arteja vasarai ir taip norisi pasidaryti kokias mandresnes vaisiu salotas,gal kas turite pasiulymu ? 4u.gif
Atsakyti
Produktai

3 apelsinai,
3 greipfrutai,
200 g braškių,
1 citrina,
150 - 200 g medaus (pagal skonį),
6 mėtų lapeliai,
6 šaukštai plaktos grietinėlės,
1 šaukštelis konjako

Vaisių salotos

Nuplauti apelsinus ir greipfrutus, smulkiai supjaustyti, sumaišyti su braškėmis. Vaisius išdėlioti į nedideles salotines, įpilti medų, sumaišytą su 1 citrinos sultimis. Į kiekvieną dubenėlį pagal skonį įlašinti 2 - 3 lašus konjako ir įdėti šaukštą plaktos grietinėlės. Apibarstyti supjaustytais mėtų lapeliais.

Skanaus 4u.gif
-------
2 bananai, nedidele kekė raudonųjų vynuogių, 2 apelsinai,2 obuoliai, puses litro jogurto "Smilgelė", maža šokolado plytelė ir indelis konservuotų ananasų.
Gamybos procesas: Bananus, apelsinus, obuolius supjaustyti. Vynuoges perpjauti pusiau ir išimti kauliukus. Ananasų griežinėlius supjaustyti gabalėliais. Viską sudėti į dubenį, užpilti jogurto. Papuošimui naudoti tarkuotą šokoladą. SKANAUS!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 06 birželio 2008 - 17:47
labai aciu uz atsakyma smile.gif mane sudomino tos salotikes kur su medumi, joms naudoji dirbtini medu?
o antra varianta ir as pasigaminu karsta vasaros diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 06 09, 16:41)
labai aciu uz atsakyma smile.gif mane sudomino tos salotikes kur su medumi, joms naudoji dirbtini medu?
o antra varianta ir as pasigaminu karsta vasaros diena smile.gif

siaip dedu labai nedaug medaus ir dedu tikra ,bet koks skirtumas galima ir dirbtino truputuka uzpilt 4u.gif
Atsakyti
na o aš vaisių salotas darau paprastai,bananas,kivi,obuolys,kriaušė,vynuogės,konservuotas ananasas,persikas,apelsinas,viska supjaustau ir užpilu geriamo jogurto,labai skanu.[vaisius galima dėti kokius tik norite]
Atsakyti
QUOTE(manga @ 2008 06 11, 20:51)
na o aš vaisių salotas darau paprastai,bananas,kivi,obuolys,kriaušė,vynuogės,konservuotas ananasas,persikas,apelsinas,viska supjaustau ir užpilu geriamo jogurto,labai skanu.[vaisius galima dėti kokius tik norite]

as ir taip darau thumbup.gif
Atsakyti
Pačios skaniausios vaisių salotos man: kriaušės, konservuoti persikai, melionas, užpilti skysčiu nuo konservuotų persikų.
Atsakyti
vaisiu kokiu turiu,tinka viskas ir jogurto bet kokio ax.gif
Atsakyti
vaisiu eziukas.user posted image
Atsakyti
darau is tokiu kokiu tuo metu turiu vaisiu ir jogurto o jeigu dar kokiu onors ir riesutu is vis gerai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pripjaustau turimu vaisiu(skaniausia su braskem,bananais,kiviais ir apelsinais) ir uzpilu jogurtu smile.gif
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti