Įkraunama...
Įkraunama...

Kur skaniausias sušis Kaune

Tik Yakata kaune Valanciaus g. kadangi ismanau japonu kultura, tai galiu pasakyti, kad kazkoks grietininis kremas kaip sushi expres tai totali nesamone, patys tikriausi ir labiausiai prilygstantys tikru japonu maistui Yakatoje, o ir aplinka tokia maloni. Ganbei irgi ne visi sushiai skanus ir neatitinka tikroves mirksiukas.gif
Pirma vieta duociau uz Yakata, antra uz ganbei, o va i experss daugiau neiciau schmoll.gif
Atsakyti
Vakar buvom Kamisushi, zaliakalnio pasaze. Mums pasiule keptu sushiu bigsmile.gif Na tikrai labai buvo skanu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2011 02 04, 22:53)
o aš kiek išbandžiau, tai man neprilygsta niekas  - "Gan Bei City"  man jie super, tik kalbu apie suši ir sriubas.... karšti patiekalai man neimponuoja........

Tikrai pritariu drinks_cheers.gif Didelis pasirinkimas ir skanu, tik va kainos truputį kandžiojasi biggrin.gif O apie karštus kalbant, tai MB užsisakė kartą kalmarų žiedų tešloje su saldžiarūgščiu padažu - jeeeeeeeeetau kaip skanuuuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Yakata nuprastėjo, dabar geriausi Oti Oti
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2011 05 20, 11:35)
Yakata nuprastėjo, dabar geriausi Oti Oti




na irgi taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Apie Yakata nieko nebuvau girdėjus, reikės kada užeit smile.gif arba į oti oti smile.gif O kur ji randasi? Ir kaip ten kainos?smile.gif

Aš nedaug kur sushi valgiau, bet man ir gan bei city patiko, tik aišku reikia valgyt per akcijas, nes taip, tai tikrai labai brangu smile.gif O ir sushi express man patiko smile.gif
Atsakyti
Nors teko daug kur valgyti, bet griztu prie Sushi express, mano ispudziai:

http://maistodiletan...s-ir-dabar.html
Atsakyti
vilniuja tai tikrai suchi house:)P
Atsakyti
Pirma karta paragavau sio maisto Akropolyje(dabar jau ten nera, vietoj to blynai biggrin.gif ) ir nusprendziau, kad neskanesnio maisto po zirniu koses cool.gif nesu gyvenime valgius doh.gif Visa vakara po tokios romantiskos vakarienes su MB jautem sleikstuli. Po kiek laiko buvau ikalbeta paragauti susui kitoj kavinej, nepamenu pavadinimo, netoli parodos kalno, priesais Lietuvos Ryto readakcija ir ten gaminamais susiai likom suzaveti 4u.gif
Atsakyti
Labai skanūs sušiai Kaune, Rotušės aikštėj, dabar nepamenu jų pavadinimo

4u.gif
Atsakyti
Man neprilygsta niekas - "Gan Bei City" thumbup.gif
Atsakyti
Man skaniausias buvo Gan Bei Akropolyje, bet dabar atradau Juodas. Ten tai labai superiniai, visko daug prideda, niam niam smile.gif
Atsakyti