Įkraunama...
Įkraunama...

Kur skaniausias sušis Kaune

Jei nevalgėt Arenoj (Savanorių pr.), tai nevalgėt skaniausių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2011 10 10, 16:30)
Jei nevalgėt Arenoj (Savanorių pr.), tai nevalgėt skaniausių  4u.gif

Arenoj tikrai skanus, jei uzsakyti i namus, o uz tam tikra suma uzsakius, pristatymas nemokamas smile.gif Dar man patinka OtiOti smile.gif SushiExpress suprastejo smile.gif
O labiausiai patinka GanBei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2011 10 10, 20:57)
Arenoj tikrai skanus, jei uzsakyti i namus, o uz tam tikra suma uzsakius, pristatymas nemokamas smile.gif Dar man patinka OtiOti smile.gif SushiExpress suprastejo smile.gif
O labiausiai patinka GanBei smile.gif

100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Skaniausi būdavo "Sushi Expresse", bet po paskutinių kartų kažkaip nebesinori ten valgyt - tikrai suprastėjo unsure.gif šiuo metu renkuos "Rytietiškus patiekalus" ax.gif
Atsakyti
skaniausias sushi - Gan Bei City Akropolyje thumbup.gif
Atsakyti
Nauja vieta Sushi&Wok, apsilankiau, atsiliepimus ir maisto foto sudėjau čia:

http://maistodiletan...u-arba-dar.html
Atsakyti
QUOTE(Ingridoskinas @ 2012 01 26, 17:37)
skaniausias sushi - Gan Bei City Akropolyje  thumbup.gif


Pritariu, skanesniu nesu valgius essen.gif
Atsakyti
pritariu ir vienareiksmiskai sakau GanBei 4u.gif kituose gal irgi buna nieko,bet kartais ir tenka nusivilt,bet GanBei niekada 4u.gif
Atsakyti
Man patys skaniausi Gan bei city, ir "Juodas" sushiu baras savanoriu pr. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2011 10 10, 16:30)
Jei nevalgėt Arenoj (Savanorių pr.), tai nevalgėt skaniausių  4u.gif

Oi nezinau nezinau.. arba as pataikiau taip, bet buvo ir neskanu ir vakare labai pilva susuko doh.gif .. grizti ten nezadu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2012 02 28, 17:00)
Oi nezinau nezinau.. arba as pataikiau taip, bet buvo ir neskanu ir vakare labai pilva susuko  doh.gif .. grizti ten nezadu  schmoll.gif


Gal taip pasitaikė unsure.gif nes man ir mano draugų ratui kolkas skaniausiai arenoje gaminami sušis thumbup.gif
Atsakyti
Balsuociau tik uz Gan Bei thumbup.gif
Atsakyti