Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dažai

niu fluger kiausinio luksta gali sveist biggrin.gif del kitu nezinau ax.gif aisku, ziurint su kuo isteps dar priklauso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutė @ 2008 09 05, 11:04)
niu fluger kiausinio luksta gali sveist biggrin.gif del kitu nezinau ax.gif aisku, ziurint su kuo isteps dar priklauso bigsmile.gif


pas mus dazai BECKER tai kleckas kiek nori gali piest, viskas nusivalo. o dar zmona kazkokia kempinele turi tai viska nusivalo.
Atsakyti
prikite latviskus dazus, jie pigiausi, maciau senukai prekiauja.
Atsakyti
As namuose kai pradejau ruostis remontui, norejau padaryti nebrangiai ir kokybiskai smile.gif radau sau priimtina sprendima, pasirinkau Igis glaista ir dazus, nes nuejus i senukus kai paklausiau koki glaista man pirkti, tai konsultantas patare butent ji. Internete pasiskaiciau, kad jie ir dazais prekiauja ir ten viskas gan issamiai aprasyta apie tai kaip paruosti sienas ir t.t Tai va sienas daziau Igis.7 silko matiniais dazais ir uz 10 litru sumokejau 125 lt, o uz lubu 10 litru sumokejau 100 Lt, tai manau, kad normaliai visai. Siaip gan didelis ir spalvu pasirinkimas ten Lubos labai baltos ir grazios, man patinka biggrin.gif ir sienas teko pasveist jau, tai jokiu demiu neliko kad sveista.
Atsakyti
mano meistrai dirba su Fluger - kiek supratau, klientai nesiskundzia g.gif
Atsakyti
Nesenai nudazem vaiku kambari gana sviesia pasteline spalva. Dazus pirkom SADOLIN bindo 7, nes juos mums parekomendavo draugai, kurie patys daze sienas tos pacios firmos dazais ir tikrai gerai kokybiskai jais nusidaze. Nezinau kame reikalas, bet mums tie sviesus bindo dazai niekaip nesigavo tolygiai nudazyti - vis islysdavo plemeliai, nenudazyti ploteliai, o vienoje vietoje ant sienos piestuku papaisyti kambario eskizeliai vos ne vos uzsidaze, reikejo tept n-kartu doh.gif Miegamaji kambari dazem tais paciais bindo7, bet tik tamsesnes spalvos dazais - pasidenge tikrai gerai g.gif Taip ir nesupratau kame reikalas... g.gif
Atsakyti
Kaip tik ruošiamės dažyti su fluger dažais, tai parašysiu atsiliepimus jau po visko smile.gif
Atsakyti
Fliuger dažai man irgi patinka, spalva gavosi tokia kaip išsirinkome ax.gif
Atsakyti
GRAŽU
KAŽIN KOKIE ČIA DAŽAI TIKTŲ?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2008 10 24, 10:49)
GRAŽU
KAŽIN KOKIE ČIA DAŽAI TIKTŲ?

net aiktelejau pamaciusi wub.gif imciau dregmei ir trinciai atsparius ax.gif del firmos nezinau blush2.gif
Atsakyti
Jau išdažyti namukai su Fliuger dažais thumbup.gif spalvos labai gražios labai panašios kaip paletėje(beveik atitinka) kokybė mano manymu tikrai geresnė nei top color, manau lengviau valysis, nes užsideda sluoksnis.
Atsakyti
o kas pirkot flugger dazus, sakykit, ar jie parduodami tik 10 L pakuotej? Nes as kai skambinausi pasiteirauti ar turi tu dazu, ir man apie juos pasakojo, tai vis minejo 10 L, tai mums tiek butu per daug... g.gif
Atsakyti