Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

QUOTE(kotri_ @ 2014 11 20, 10:23)
Gal žinote kur pigiau būtų galima įsigyti, nei parduotuvėje?


Gal kuri norėtumete pirkti per pusę 500 ml. šių kvepalų Dr. Vranjes?
Atsakyti
Kalbant apie kvapus namams, džiaugiuosi nauju kvapu su bergamotėmis http://www.segroup.l...apelsinu-ziedai tikrai geras.
Stipriai kvėpina, kol kas tik dvi lazdeles įmerkėm, nes kvapas būtų per ryškus, bet patinka labai 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu kvepia "Air Wick" eterinėmis granatų ir kalnų uogų žvakėmis. Net nereikia jų deginti - išpakavau ir iškart prakvipo kambarys. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 06 23, 13:03)
Man pats geriausias namų oras, tai  išvėdinti kambariai  visas žvakes ir aliejus atstoja.  smile.gif

Tai visai skirtingi dalykai. Man tai neatstotu. biggrin.gif
Bet jeigu yra kazkokia alergija kvapams tai visai suprantama. 4u.gif

QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 07 13, 11:18)
mano namai kvepia šviežiu oru, ir Baltijos kvapų žvakėmis

As sias zvakes anksciau labai megau, rudeni esu pirkus rudeniniu kvapu rinkini ir atskiras zvakes geltonu, oranziniu, rudu atspalviu... Kaledoms pirkdavau raudonas baltas ir tamsiai zalias... dar budavo zydru , roziniu, jas megdavau pavasari. Taciau pastaruoju metu jie patingi padaryt ju spalvotu, todel pastebajau kad nebesinori pirkti. Nes kvapams alternatyvu randu ir kitu, o ju visas efektas ir budavo kvapas + spalva, kurie sukurdavo nepakartojama efekta. Klausiau kodel spalvotu nedaro, sake kad daugokai terliones jiems su spalvom. Tai pagalvojus, galetu pakelt spalvotu kaina, as jas vistiek pirkciau, ir manau butu perkanciu. Na, zmones renkasi kaip jiems patogiau ir maziau vargo... tad as irgi renkuosi ka isigijus is kitu gamintoju. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 gruodžio 2014 - 12:38
user posted image
mes pirkome sios, bet nepasakyciau, kad gerai kvepia, vienas stovi vonoje (7 kv.m.), o kitas butelaitis svetaineje 20 kv.m. praejo 2 men, kvapu liko visai nedaug, kai prieini kvapas jauciasi, bet nestiprus
nepatiko
Atsakyti
Šiuo metu dovanų gautomis natūraliomis bičių vaško žvakėmis...
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 05 05, 15:25)
Naudoju L'occitane Ambros patalpu kvapa su lazdelemis, tai labai greitai isgaruoja ir kvepia nedidele patalpa



QUOTE(Vonios Fane @ 2014 10 21, 14:58)
Nors ir laabai brangus bet tobuli kvapai namams DR Vranjes http://drvranjes.com...fragrances.html. Man 500 ml pakanka metams laiko.


išbandyta tikrai daug ir yankee candle kvapnios žvakės (man jaučias vistiek sintetinis kvapas) ..galiu pasakyt, jog loccitane nebekartosiu, nesupratau dėl ko, gal nuo pagaliukų priklauso, nes jie ten visai mažučiai, na ir indelis nedidelis-beje, tik pabandytą turiu, išploviau, man nebereikalingas-perleisčiau pigiai, jei kam reikia-į AZ niekas man nepatiko taip kaip drvranjes, kur gaut nusipirkt kokius 3litrus, kad nors kiek pigiau gautųs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 02 16, 14:55)
AZ  niekas man nepatiko taip kaip drvranjes, kur gaut nusipirkt kokius 3litrus, kad nors kiek pigiau gautųs blush2.gif

O man jie neskleidzia kvapo. Man labiau patiko zaros vaikiskas kvapas, kada pabandysiu ir ne vaikiska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 16, 18:19)
O man jie neskleidzia kvapo. Man labiau patiko zaros vaikiskas kvapas, kada pabandysiu ir ne vaikiska ax.gif


nebandžius Zaros, šie natūralūs ir tai jaučias, man tiko, esu konservatyvi, ko gero nebeeksperimentuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2014 10 20, 13:04)
Sveikos damos,

... mano spėjimas, kad tai kvapas namams wub.gif  ta rožytė vazelėje, prisegu foto:

user posted image

bet vat, niu niekaip pati neatkapstau kur gaut - gal kas nors matėt ir pašnibždėsit?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif



Durance turi panasiu vazeliu su namu kvapu:

user posted image
Atsakyti
Čia kažkuri sakė, kad jos namai kvepia orchidėjomis, o kiekviename kambaryje bent po porą orchidėjų. Tai nesuprantu, ar man čia su nosim prastai, ar ką, bet neužuodžiu absoliučiai jokio kvapo nuo jų. g.gif Sakyč, gal per mažai pas mane jų, bet kad nugrūstos visos palangės. unsure.gif
O į temą, kvepinu namus savo kvepalais, arba iš Indijos parvežtais smilkalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 05 balandžio 2015 - 21:39
As noriu culti nusipirkt
Idomu ar geri
Kas turite kuriam laikui uztenka ir ar jaucias kvapas, neskiri buna kvepia 2d o paskui nebe 4u.gif
Atsakyti