Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (IV tema)

QUOTE(vassara @ 2013 04 02, 12:41)
visai fainas smile.gif tik man nepatinka kad svetainej plyteles isklotos, nebent yra grindu sildymas. dar labai gremezdiskas tas kampas, tokioj nedidelej erdvej jis tikrai per didelis. o kas dar ten svetainej is grindu islinde? vandentiekis? ar laidai? g.gif

Na ir man patiko kad šviesus butas, bet vis apžūriu kambarius ir man ten taip maža visur vietos. Atrodo keturių kambarių butas bet vietos mažoka, virtuvė tik apsisukti, prie stalo ten mums keturiems sunkiai sektųsi susėst, svetainė vėl tokia maža, vien kampas kiek užima erdvės g.gif tai va apmąstymuose esu, o butas parduodamas su visais baldais doh.gif O kas ten svetainėj kyšo net nepamačiau reiks užklaust g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 01, 19:31)
http://www.ntbiuras.lt/?p=1041

kaip jums sis buto interjeras, viskas balta...galvojam pirkti g.gif reikia nuomonių ax.gif


man grazus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 02, 15:25)
Na ir man patiko kad šviesus butas, bet vis apžūriu kambarius ir man ten taip maža visur vietos. Atrodo keturių kambarių butas bet vietos mažoka, virtuvė tik apsisukti, prie stalo ten mums keturiems sunkiai sektųsi susėst, svetainė vėl tokia maža, vien kampas kiek užima erdvės g.gif tai va apmąstymuose esu, o butas parduodamas su visais baldais doh.gif O kas ten svetainėj kyšo net nepamačiau reiks užklaust g.gif


Butas gražus. O erdvę galite pabandyti praplėsti vizualiai. Gal kokį veidrodį "įmontuoti" ar dar kokį sprendimą sugalvoti. Gi gyveni žmogus ir norai keičiasi doh.gif ypač man mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu man tai baisu biggrin.gif . Vaikų kambarys dar dar, vonia ok, bet kas gali norėti svetimų baldų?! Taigi pasiūlykit be baldų pirkti... Aš savo namuose norėčiau gyventi tik su savo išsirinktais baldais. Svetainė YPAČ neskoninga, stipriai disonuoja tas modernus stilius su buto paprastumu... jei neklystu čia paprastas blokinis namas (kas, aišku nėra blogai, bet tiesiog reikalauja kitokio interjero). Nežinau, baisu. Pats butas tai nieko, ypač jei šeima didelė, nu bet tas kampas išvis tragiškas lotuliukas.gif negaliu. Bet šiaip jei žiūrint tik butą be jokių baldų, tai investicija nieko...
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 01, 19:31)
http://www.ntbiuras.lt/?p=1041

kaip jums sis buto interjeras, viskas balta...galvojam pirkti g.gif reikia nuomonių ax.gif


Paciame bute labai truksta jaukumo ir detaliu... bet tai galima tobulinti ir isikurti pagal save.
Svetaine uzgriozdinta, virtuveje irgi i maza erdve sukista didele spinta. Miegamasis atrodo gan didelis, bet tie baldai, lova - tarsi kiekvienas sau atskirai...

Svetaines baldus tikrai keisciau. Ta balta spalva tikrai nera blogai, bet siame bute man per sterilu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 02, 23:04)
jei neklystu čia paprastas blokinis namas (kas, aišku nėra blogai, bet tiesiog reikalauja kitokio interjero).

Aš truputį ne į temą - bet įdomu būtų sužinoti, kokio interjero gali reikalaut medžiaga, iš ko pagamintas namas?.............................. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 04 03, 11:41)
Aš truputį ne į temą - bet įdomu būtų sužinoti, kokio interjero gali reikalaut medžiaga, iš ko pagamintas namas?..............................  rolleyes.gif



Ne medžiaga, ne taip supratote, o tam tikras architektūrinis kontekstas. Pavyzdžiui, man nedera sunki klasika, stikliniame moderniame daugiaaukštyje, arba jei namas statytas iki 1940 metų, tai labai tinka art deco stilius. Turiu omenyje, kad namo eksterjeras turi derėti su buto interjeru. rolleyes.gif
Atsakyti
Na aš maždaug supratau, bet tada kitaip paklausiu - koks interjeras tinkamas blokiniame 1970-1990m.m. name? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 04 03, 10:10)
Na aš maždaug supratau, bet tada kitaip paklausiu - koks interjeras tinkamas blokiniame 1970-1990m.m. name? smile.gif


Jei gyveni nušiurusiame blokiniame tame tai ir interjeras turi būti nušiuręs, kitaip nederės lotuliukas.gif Tarybinė sekcija, tarybinė sofa su dviem foteliais ir būtinai vazele vidury stalo su ryškiom dirbtinėm gėlėm. lotuliukas.gif Jei tavo blokinis renovuotas, gali ir tu nusipirkt naujus baldus ir perdažyt sienas, bet taip kukliai, spalvą būtinai prie laiptinės sienų derink lotuliukas.gif . o jei nori modernaus interjero - kraustykis į stiklinį dangoraižį lotuliukas.gif
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carablanca: 03 balandžio 2013 - 10:24
Ne nu nes aš tikrai nesupratau...... blush2.gif Na gal kažkiek sutinku, kad senoviniame pastate LABIAU derės klasika ar provansas, stikliniame - modernas, na bet kalbant apie eilinius blokinius namus - koks stilius turėtų būt kuriamas juose?...... Juk tuo metu tikrai tas stilius (tiksliau jo nebuvimas) buvo vienoda pas visus sekcija ir ta dirbtinė gėlytė ant stalo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 11:05)
Ne medžiaga, ne taip supratote, o tam tikras architektūrinis kontekstas. Pavyzdžiui, man nedera sunki klasika, stikliniame moderniame daugiaaukštyje, arba jei namas statytas iki 1940 metų, tai labai tinka art deco stilius. Turiu omenyje, kad namo eksterjeras turi derėti su buto interjerurolleyes.gif



Visiskai nesutinku. Koks skirtumas, kokiame name gyveni, buto interjera gali daryti koki tik nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 11:05)
Ne medžiaga, ne taip supratote, o tam tikras architektūrinis kontekstas. Pavyzdžiui, man nedera sunki klasika, stikliniame moderniame daugiaaukštyje, arba jei namas statytas iki 1940 metų, tai labai tinka art deco stilius. Turiu omenyje, kad namo eksterjeras turi derėti su buto interjeru.  rolleyes.gif

Tame bute galima kuo puikiausiai suderinti modernu stiliu... Tik reikia tuos baldus derinti tarpusavyje ir atrasti tai, kas priimtina patiems seimininkams.
Ir visiskai neidomu ir nesvarbu, koks stilius yra uz to buto sienu.


Keistokas poziuris, jeigu... as negaliu ipirkti naujos statybos buto, bet tarkim man patinka tik modernas ir as noriu taip isirengti savo senos statybos buta. Vadinasi, kad as jau nukrypstu nuo kazkokiu normu?

Gal ir galima kalbeti apie namo eksterjera ir buto interjera, ju derinima, jei kalbama apie nuosava nama, o ne daugiabuti.
Atsakyti