Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 22:08)
Va butent ko noriu, tai cia yra siaudeliai? Pas mane po savaites ateis su audiniais, tai noriu pasakyt ko noriu, nes pardaveja firmos mane durne palaike. As galiu sakyti kad cia romanete?


TAIP.romanetes, ir pardaveja ira nekompetentinga visiskai.

Paziurekit inyernete ira duog pvz.romaneciu ax.gif
Atsakyti
pagelbekite su ziniomis ir man smile.gif

Noriu pasiuti virslangi kieta , klijuota bet maunama ant karnizo , ne klijuojama su svelnia juosta. Ar gausis kas nors? Koki sprendima pasiulysite?
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 12 11, 17:41)
pagelbekite su ziniomis ir man smile.gif

Noriu pasiuti virslangi kieta , klijuota bet maunama ant karnizo , ne klijuojama su svelnia juosta. Ar gausis kas nors? Koki sprendima pasiulysite?


na nejaugi siuvejeles neuzklysta???
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 12 11, 16:41)
pagelbekite su ziniomis ir man smile.gif

Noriu pasiuti virslangi kieta , klijuota bet maunama ant karnizo , ne klijuojama su svelnia juosta. Ar gausis kas nors? Koki sprendima pasiulysite?


Daug čia kas užlysta. smile.gif
Pasisiuvu užuolaidas ir sau, ir kitiems kartais pasiuvu, bet sunku įsivaizduoti tai, apie ką jūs aprašote.
Nors ne vieną kartą skaičiau ką jūs parašėte, bet kažkaip pats jūsų planas pas mane galvoje nesusidėlioja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 12 11, 17:41)
pagelbekite su ziniomis ir man smile.gif

Noriu pasiuti virslangi kieta , klijuota bet maunama ant karnizo , ne klijuojama su svelnia juosta. Ar gausis kas nors? Koki sprendima pasiulysite?



kas siuvate virslangius su pakietinimu, manau lengvai suprasite ir patarsite smile.gif

Turiu minti kaip ta padaryti, bet noriu dar ir profesionalaus patarimo mirksiukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu rūpestį, reikia aprengti namo langus. Kai kur mintys jau sudėliotos, kai kur nelabai. Reikia siuvėjos. Nors čia ne skelbimų tema, bet gal kas pasisiūlys (ar rekomenduot galit). Kad padėtų audinius išsirinkt, primatavimus padarytų ir pasiūtų , nes pati nemoku tokių dalykų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ienor @ 2015 01 04, 14:20)
Sveikos, turiu rūpestį, reikia aprengti namo langus. Kai kur mintys jau sudėliotos, kai kur nelabai. Reikia siuvėjos. Nors čia ne skelbimų tema, bet gal kas pasisiūlys (ar rekomenduot galit). Kad padėtų audinius išsirinkt, primatavimus padarytų ir pasiūtų , nes pati nemoku tokių dalykų. blush2.gif

Laba diena, paziurekite Facebook "uzuolaidele". Labai gera, tvarkinga, ismamananti siuveja ir padori moteryte. Ten yra jos kontaktai
Atsakyti
QUOTE(Childhood4ever @ 2015 01 04, 15:01)
Laba diena, paziurekite Facebook "uzuolaidele". Labai gera, tvarkinga, ismamananti siuveja ir padori moteryte. Ten yra jos kontaktai


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki ax.gif
Gal kiek ne į temą, bet neradau kol kas tinkamesnės temos, kur galėčiau pasiteirauti. Taigi. Gal žinote kur būtų galima įsigyti BALTĄ dušo užuolaidoms karnizą, kuris tvirtintųsi ant gipso kartono lubų? Senukuose, akropolio ermitaže, Jysk'e ir IKEA'joje jau žiūrėjom. Neradom schmoll.gif Veiksmas Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ienor @ 2015 01 04, 18:07)


Ieškau darbštuolės Kaune
Atsakyti
QUOTE(Dzukelka @ 2015 01 04, 19:05)
Sveiki  ax.gif
Gal kiek ne į temą, bet neradau kol kas tinkamesnės temos, kur galėčiau pasiteirauti. Taigi. Gal žinote kur būtų galima įsigyti BALTĄ dušo užuolaidoms karnizą, kuris tvirtintųsi ant gipso kartono lubų? Senukuose, akropolio ermitaže, Jysk'e ir IKEA'joje jau žiūrėjom. Neradom  schmoll.gif Veiksmas Vilniuje  4u.gif

Aš ieškau irgi 4u.gif
Atsakyti