Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus durys 2

QUOTE(Mazgelis @ 2014 01 03, 15:22)
užuojauta. Mes panašioje situacijoje, tik kita firma ir ne taip ilgai nesulaukiam..
O sutartyje nėra punkto apie pinigų grąžinimą jei laiku neatsiskaito?

Mes susidėjom su "Wenge". Kolkas pasakos tęsiasi, pirmadienį viskas paaiškės. Jau nusibodo tie serialai 'meistras KOJOS pirštą nusipjovė', 'stikliukas sudužo', 'temperatūra pakilo'. Man už juos gėda dėl tokių kalbų. Absoliučiai nerūpi jiems klientas. Stebiuosi, kad dar nepasiuntėm jų. Nes vis tikėjomės laimingos pabaigos..

kas per firma?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 01 03, 18:45)
kas per firma?

Wenge, Kareiviu g. jie. Kolkas lauksim pirmadienio, bet vistiek manau atsiliepimus parasysiu detalius i juodaji sarasa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 03 sausio 2014 - 20:22
ax.gif Gal kas kokiu nors rekemendaciju kur gaminti nebrangias (700-800) faneruotas duris? Panevezyje nerandam, tai tiktu siauliai, kaunas...
Atsakyti
QUOTE(kojotty @ 2014 01 07, 12:18)
ax.gif  Gal kas kokiu nors rekemendaciju kur gaminti nebrangias (700-800) faneruotas duris? Panevezyje nerandam, tai tiktu siauliai, kaunas...

Neveronyse, 101durys berods, ten tokia kaina. Laukiu savu, bus po poros savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Linusik @ 2014 01 07, 20:49)
Neveronyse, 101durys berods, ten tokia kaina. Laukiu savu, bus po poros savaiciu.

Cia 700-800 su staktom, apvadais, vyriais, rankenom, uzrakinimais? O gal dar ir su stiklu? Mes ir ieskom duru, bet pigiau nei 1050 niekur nerandam g.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie firma "asmodas", kokia kokybe, aptarnavomas kas gero/blogo, kainos... aciu
Atsakyti
Rekomenduokit Kaune laminuotų durų gamintojus, reikia iki 600 lt, nes ne vienų reikia doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Išmanioji @ 2014 02 11, 20:58)
Rekomenduokit Kaune laminuotų durų gamintojus, reikia iki 600 lt, nes ne vienų reikia  doh.gif

Arba pušinės gali būti. Kaina be montavimo.
Atsakyti
na su durimis iskilo ir man problema, uzsisakiau Duru alejoje ir gavau per dideles, tai tikras kosmaras ypac kai pinigelius sumoki ir kaltu neberandi, nors meistrai tos imones patys ismatavo. Nemokekite niekada pinigeliu kol neidejo duru, nes bus kaip mums vieni nervai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2014 02 12, 08:01)
na su durimis iskilo ir man problema, uzsisakiau Duru alejoje ir gavau per dideles, tai tikras kosmaras ypac kai pinigelius sumoki ir kaltu neberandi, nors meistrai tos imones patys ismatavo. Nemokekite niekada pinigeliu kol neidejo duru, nes bus kaip mums vieni nervai  doh.gif

Užjaučiu 4u.gif aš kai senas temas paskaičiau, tai susidarė įspūdis, kad lengviau be durų gyventi doh.gif nes vis ką nors blogai padaro...
Atsakyti
Sveiki.
Turime pastate keleta pusiniu vidiniu duru nesildomoje(t.y.nevisada sildomoje) kaimo sodyboje.Jos labai "vaiksto" keiciantis metu laikams.Jei vasara lengvai uzsidaro,tai ziema visai neuzsidaro..siaubas..
Tiek to su tom senom durim,bandysim paslifuoti..
Taciau
reiktu patarimo del nauju duru pirkimo:kokias pirkti,kad "nevaiksciotu"(ne metalines ir ne plastikines)?
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2014 02 12, 10:15)
Sveiki.
Turime pastate keleta pusiniu vidiniu duru nesildomoje(t.y.nevisada sildomoje) kaimo sodyboje.Jos labai "vaiksto" keiciantis metu laikams.Jei vasara lengvai uzsidaro,tai ziema visai neuzsidaro..siaubas..
Tiek to su tom senom durim,bandysim paslifuoti..
Taciau
reiktu patarimo del nauju duru pirkimo:kokias pirkti,kad "nevaiksciotu"(ne metalines ir ne plastikines)?

Medinės ir šildomoj patalpoj vaikšto doh.gif pas mano tėvus medinės sudėtos, tai visada tenka reguliuoti. Gal, kad namuose nevisada vienoda temperatūra g.gif dėl to galvoju gal laminuotos geriau g.gif tai man irgi būtų gerai, kad kas patartų 4u.gif
Atsakyti