Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Nu va, pasirodau ir aš savo skandinaviško interjero interpretacijas smile.gif))
Tik šuo labai jau lindo į kadrą smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 12, 13:31)
O spintą nusprendžiau vis dėlto baltą daryti ir be veidrodžių, o su tom žaliuzinėm derelėm. Dėl plintusų dar neaišku, bet ko gero bus tamsūs.
Beje aš nežinojau, tai pasidalinu info, jei kas darysit spintą ar duris ar baldą su tais ruošiniais žaliuziniais iš Senukų. Mes juos dažysim gamykliškai (rankom neišeina dėl tų tarpelių), kas yra pakankamai brangu, kad padaryti sieninės spintos duris, o Medžio centre atradau pirkti jau gatavai nudažytų baltų  doh.gif kaina gerokai mažesnė išeina nei pirkti ruošinį ir jį atiduoti dažymui.

Aš pirmo aukšto sieninei drabužių spintai irgi noriu ažūrinių durų. Radau, kur gamina Kaune, bet kaina tokia šiaip sau biggrin.gif Dar baltos spalvos kaina būtų lyg ir nieko, bet jei dažyt norima spalva, tai dar beveik +40% nuo bazinės kainos wacko.gif Noriu tamsiai pilkos spalvos.

Bet man tokios gražios jos rolleyes.gif
user posted image

O kiek Medžio centre tokios durys kainuoja?

Mano niša 227,5 cm aukštis ir 165,5 cm plotis. Noriu dviejų paprastai atveriamų durų.
Atsakyti
Sveikos,

norėjau paklausti, ar kuri turite lemputės principo šviestuvus? (Muuto, etc).
Standartinis: http://www.skandiamo...E27-baltas.html

Tos didelės lemputės yra labai gražios, bet jos perdega kas 3-4 mėnesius. Naujos kaina - 60/70 LTL, jei užsakinėti iš Muuto. Išeina labai brangus daiktas naudojant (ypač kai vienu metu dega kokios 5-7). Kaip sprendėte šią prolemą?Ar yra kur kitur gal tų didelių lempučių nusipirkti, ne tik iš gamintojo? Senukuose,Ermitažusoe nemačiau.
Ačiū.
Atsakyti
blackout, labai simpatiški ir jaukūs jūsų namai atrodo thumbup.gif
o kaip tos lemputės kur atviros ( dabar madingos) aš labai jų norėjau pagal stilių, beeet sustabdė, kad pagalvojau, kad labai spigins į akis- na panašu turi būt kaip dabar pas mus namuose tik lemputes paprastos kaba smile.gif
ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(org @ 2013 12 12, 15:50)
Sveikos,

norėjau paklausti, ar kuri turite lemputės principo šviestuvus? (Muuto, etc).
Standartinis: http://www.skandiamo...E27-baltas.html

Tos didelės lemputės yra labai gražios, bet jos perdega kas 3-4 mėnesius. Naujos kaina - 60/70 LTL, jei užsakinėti iš Muuto. Išeina labai brangus daiktas naudojant (ypač kai vienu metu dega kokios 5-7). Kaip sprendėte šią prolemą?Ar yra kur kitur gal tų didelių lempučių nusipirkti, ne tik iš gamintojo? Senukuose,Ermitažusoe nemačiau.
Ačiū.

Mes turim, labai neekonomiška.
Ieškau kur pigiau, bet vis nerandu. Jei kas rasit, tai tada praneškit smile.gif
Atsakyti
Malkos

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 12 12, 15:51)
blackout, labai simpatiški ir jaukūs jūsų namai atrodo thumbup.gif 
o kaip tos lemputės kur atviros ( dabar madingos) aš labai jų norėjau pagal stilių, beeet sustabdė, kad pagalvojau, kad labai spigins į akis- na panašu turi būt kaip dabar pas mus namuose tik lemputes paprastos kaba smile.gif
ar klystu?

Ačiū smile.gif
Žinok spigino ir mums, bet surišom šiek tie, tai pasikėlė aukščiau ta lempa, tai dabar viskas ok.
Atsakyti
Blackout, gražu 4u.gif Man tik plintusų baltų norisi smile.gif
Iš kur durys?
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 15:51)
Mes turim, labai neekonomiška.
Ieškau kur pigiau, bet vis nerandu. Jei kas rasit, tai tada praneškit smile.gif



ant tų žodžių:
http://www.lamps-on-...m-diameter.html
Atsakyti
Blackout,

Labai gražūs namai wub.gif Vonios kambarys labai jaukus wub.gif

QUOTE(Blackout @ 2013 12 12, 15:51)
Mes turim, labai neekonomiška.
Ieškau kur pigiau, bet vis nerandu. Jei kas rasit, tai tada praneškit smile.gif

Aš toki raudoną Muuto šviestuvą užsisakiau į tambūrą, teks ir man ieškot dabar ieškot lempučių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 12 12, 15:57)
Blackout, gražu  4u.gif Man tik plintusų baltų norisi smile.gif
Iš kur durys?

Jo man plintusų baltų ir medinių grindų irgi labai norisi smile.gif
Durys iš čia http://www.azdurys.lt/
Atsakyti
blacout, labai liux labai grazu silta ir jauku! o kokios cia jusu grindys medines?
Atsakyti