Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Irute Bitute @ 2014 10 26, 15:33)
Labai dekoju smile.gif Ebey buvau pamirsusi smile.gif

Tie medziai tikrai retroformoje yra.
Atsakyti
Cole&Son turi panašius, juos galima internetu įsigyti, toje pačioje Retroformoje užsisakyti arba per ebay ieškoti pigiau.
http://www.wallpaper...and-pears/93466
Atsakyti
Sveiki, gal turite rekomendaciju interjero dizainerei, gali buti studente ir pan., kad paderintu spalvas interjerui spalvas su tam tikraisidomiais elementais 4u.gif
Atsakyti
Tai tema numirė? ax.gif Gal kur matėt pirki tapetų laikraščio rašto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2014 11 29, 01:02)
Tai tema numirė?  ax.gif  Gal kur matėt pirki tapetų laikraščio rašto? smile.gif

Tikiuosi nemirė tema verysad.gif Mes jau baigiam įsirengti savo namučius, liko tik laiptai ir virtuvinis, kurių laukiam jau pusę metų, bet jau jau, turėtume šias šventes sutikti naujuose namuose (pfu pfu pfu) unsure.gif smile.gif

Dėl tapetų, įvedus į ebay.com arba ebay.co.uk newspaper wallpaper išmeta nemažai visokiausių variantų g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite parekomenduoti dizainerį, kuris padėtų įsikurti butą Vilniuje? Domintų ne pats žinomiausias, nes spėju tokio"neįkasim", tai orientuojamės į nelabai garsius. Domina artimas skandinaviškam interjeras. Dėkoju iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2014 12 19, 20:14)
Sveikos, gal galite parekomenduoti dizainerį, kuris padėtų įsikurti butą Vilniuje? Domintų ne pats žinomiausias, nes spėju tokio"neįkasim", tai orientuojamės į nelabai garsius. Domina artimas skandinaviškam interjeras. Dėkoju iš anksto.

Gabija Pažarskytė
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2014 12 19, 19:14)
Sveikos, gal galite parekomenduoti dizainerį,


lidesign.lt
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2014 12 22, 15:08)

Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 12 21, 13:53)
Gabija Pažarskytė



Labai gera rekomendacija, man jos stilius labai grazus, bet tikrai nepigios jos paslaugos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2014 12 23, 20:35)
Labai gera rekomendacija, man jos stilius labai grazus, bet tikrai nepigios jos paslaugos smile.gif

Gali būti, ji jau nemažą patirties bagažą susikrovė, kai su ja bendravom kainos buvo prieinamo smile.gif Prieš 5-6 metus biggrin.gif Ir draugai buvo ja patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 12 21, 12:53)
Gabija Pažarskytė


Ačiū, ji ir man patiko smile.gif

QUOTE(metine @ 2014 12 23, 19:35)
Labai gera rekomendacija, man jos stilius labai grazus, bet tikrai nepigios jos paslaugos smile.gif

Žinot ar spėjat? g.gif
Atsakyti