Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(Juodai @ 2014 12 08, 09:07)
Ale tu matai  g.gif ... Kokia plokštė?


Tirasis plokštės raštas yra verikalus, bet ją galima sukti ir gamint kaip nori. Tik va su ilgiu tada ne kas. Būna plokštėskuriose raštas yra horizontalus. Plokštės pavyzdys yra albumo nuorodoj, ankstesėj žinutėj. Bijau, kad nuotraukoz telefonu... nežinau kaip įkelt g.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2014 12 08, 10:57)
Tirasis plokštės raštas yra verikalus

Supratau... Jūsų šaldytuvo šonas bus aukštesnis, nei mano senojo šaldytuvo viršutinis fasadas. Prisiminiau, mes sieninei prieškambario spintai kažkaip netyčia išsirinkom tokią pačia plokštę, kaip virtuvės fasadams, tai toji jau buvo su vertikaliu raštu.
O prisiminus Jūsų virtuvinį, man rodos, kad tas vertikalaus rašto šaldytuvo šonas neturėtų sutrukdyti virtuvės fasadams būti horizontaliu raštu unsure.gif ... Žinoma, jei Jums tik norisi to horizontalaus.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 08, 09:29)
Gal labai didelių sunkumų nekiltų naudojantis taip sumontuota orkaite, tačiau žiūrim, ką turim aplinkui. Šaldytuvo durelės negalės atsidaryti normaliai - remsis į stalčių bloką pussalėj. Paprastai šaldytuvas atsidaro kiek platesniu, nei 90 laipsnių kampu, ypač, kai reikia ištraukti jo stalčius, ar lentynas. Tai man rodos nepatogumas. Klausimas, kodėl ta pussalė yra ten prilipdyta, o ne pastatyta priešais kaitlentės virtuvinio dalį salos pavidalu, arba ne kaip pussalė užsukant nuo plautuvės? Kaitlentė yra kiek per arti šaldytuvo. Įmeskit patalpos planą.


Bevartant tu graziu virtuviu puslapi, man uzkliuvo sita Puiki Virtuve

As esu vis dar dideliuose apmastymuose, nes visgi dvieju eiliu virtuve susdeliojus plokstes realiai patalpoje pasirode netinkama, labai susiaureja vieta stalui...

user posted image

Taigi grizta prie pradinio varianto
user posted image

Betgi ieini tik pro duris ir virtuve tau kaip ant delno, ir dar man labai norisi tokio darbastalio aplink kuri gali su vaikais atsistoti ir bendrai gaminti.. todel kilo mintis uzsukima daryti i kita puse, kaip uzmatytam variante, gime tokia mintis:

user posted image

Tas uzsukimas butu tiesiog darbastalis, be kedziu, i kampa iejimas is koridoriaus.
Ir gal nebutu taip iskarto virtuve kai ieini.. cia toks pamastymas...
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 10:47)
Bevartant tu graziu virtuviu puslapi, man uzkliuvo sita Puiki Virtuve





irgi maisytuvas trukdo langui atsidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 08, 11:06)
irgi maisytuvas trukdo langui atsidaryti smile.gif


Cia labai subejektyvus dalykas tas lango atidarymas.. As savo namuose irgi tokia pat situacija turiu, bet lango nedarinesiu, valysiu is lauko ir is vidaus, o vedinimas - rekuperacija, tai tas lango varstymas cia tik tarp kitko..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 11:11)
Cia labai subejektyvus dalykas tas lango atidarymas.. As savo namuose irgi tokia pat situacija turiu, bet lango nedarinesiu, valysiu is lauko ir is vidaus, o vedinimas - rekuperacija, tai tas lango varstymas cia tik tarp kitko..



Tai kam isvis daryt varcia? g.gif jei ji nedarinejama
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 08, 08:55)
Labai gražiai sujungta  thumbup.gif . O jei dar raštas būtų ne linijomis, o taškiukais, tai išvis nieko nesimatytų. Išduokit, kas gamino baldus?

Stalvirsio spalva ir rastas buvo derinamas prie duru, nes jos visai salia i sandeliuka. O kadangi ir sienele tokia pati, tai norejosi, kad butu vientisumas. Spalvos beveik identiskos duru ir stalvirsio.
Baldus dare, kuriu nuoroda radau skaitydama butent sita tema, kazkas daresi pas juos ir buvo labai geri atsiliepimai. Ta virtuve cia buvo aptariama.
Algirdo baldai
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 07, 23:50)
Gartraukiu pvz:

Cokolis - apatine dalis po spintelem ir stalciai, ten kur kojos pasikisa? Paklauskit koks bus paliktas aukstis? jei 91 stalvirsio aukstis, greiciausiai jums atsakys 15 cokolis, o as nematau prasmes tiek aukstai kelti, geriau didesnius stalcius ir spinteles tureti.. O tada jie prades aiskint apie indaplves montavima.. ir viska jus toliau pati isgrisit smile.gif

Dar pamastymui ir diskusijoms:

ar patogu butu taip imontuota orkaite? ar visgi butu neprotinga tokia vieta?


Jo, paskui ir pagalvojau apie tokius gartraukius, tikrai nelabai atrodo, bet iš tiesų man beieškant pavyzdžių labiau į akis krito lygiai su plokšte gartraukis, gal todėl, kad taip iš pirmo žvilgsnio gražu atrodė ir į kitus net nežiūrėjau biggrin.gif

Dėl cokolio supratau, tikrai gražiau ir protingiau mažesnį daryt


O orkaitė man nepasirodė patogiau, dabar bandau įsvaizduoti, kaip skardą kišu ir atrodo gana sudėtinga šonu perskirkeipus taip daryt g.gif


QUOTE(it's not me @ 2014 12 08, 08:31)
Tai klausimas- ar bus gražu jei visa virtuvė horizontaliu raštu, o didysis šonas vertikaliu? Ar geriau viską daryt vertikaliai?


Man apskritai horizontaliai daug gražiau, ypač, jai spintelės iki lubų bus, tai dar to vizualaus pailginimo tikrai nereikia, o dėl šaldytuvo, tai žiūrint, kurioj jis vietoj ir ar labai į akis kris. O baldžiai vizualizacijos su ale tokiu raštu negali padaryt?


Aš dar su klausimu – gavau visai gerą vienų baldžių pasiūlymą, rašo, kad plokštės ir stalviršis Egger bus, gera jų kokybė?
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 12 07, 23:31)
tobula virtuvė  ::  visame kame nuo a iki z. (išskyrus lango varstymą :: )

na as dar pora kabliuku rasciau, bet jau padaryta 4u.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 07, 23:50)
Gartraukiu pvz:



ar patogu butu taip imontuota orkaite? ar visgi butu neprotinga tokia vieta?

man rodos jeigu dureles isvaziuoja su turiniu bus patogu 4u.gif zmogus gi prei visko pripranta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 08, 11:19)
Tai kam isvis daryt varcia?  g.gif jei ji nedarinejama


Del to, kad kai statai pradzioje, niekada nezinai kas bus veliau, galvoji svajoji o jei nepavyks.. ir liksi su naturaliu vedinimu, tada ir reikes varstyt..
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2014 12 08, 11:32)

Dėl cokolio supratau, tikrai gražiau ir protingiau mažesnį daryt
O orkaitė man nepasirodė patogiau, dabar bandau įsvaizduoti, kaip skardą kišu ir atrodo gana sudėtinga šonu perskirkeipus taip daryt g.gif



Man irgi kuo tuo labiau atrodo nepatogu.. zodziu kiti variantai naikinti nora tureti imontuota aukstai orkaite.. - viena svaojone nubraukta!
Jauciu reikia nebesukti galvos ir grizti prie pradinio varianto... doh.gif


PS. Gal kas turite namie vidaus palanges is stalvirsio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 08 gruodžio 2014 - 11:39
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 11:38)
PS. Gal kas turite namie vidaus palanges is stalvirsio?


Ir man aktualus klausimas, visai norėčiau priderinti, bet kartu norėčiau ir tikro medžio palangių rolleyes.gif Svarstau dar...
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 11:47)
cia toks pamastymas...

Dabar supratau esmę, kai planą parodėt smile.gif.
Va, perkėliau pussalę prie plautuvės:

user posted image

Stalą palikau nejudintą. Neatrodytų, kad jam labai ankšta būtų - panašiai nuo pussalės erdvės lieka, kaip ir nuo sienos priešais. Ar tikrai apvalų stalą žadat statyti? Sako apvalus, ovalus stalas užima daugiau ažerdvės, nei stačiakampis/kvadratinis.
Tačiau suprantamas Jūsų noras šiek tiek užtverti virtuvę nuo įėjimo į namus. Kita vertus, ar tas papildomas darbastalis/pussalė, kuris atliks tą funkciją, bus pats geriausias sprendimas, turint omeny tai, akd orkaitė gaunas keblioj padėty... g.gif
Ga geriau būtų sienelę pasimūryti g.gif, kažkaip va taip:

user posted image

Ties virtuve pamūryti, ties svetaine patrumpinti, kad erdvės pojūtis labai nenukentėtų, WC įėjimą iš kitos pusės paplanuoti unsure.gif ...

QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 12:11)
bet lango nedarinesiu, valysiu is lauko ir is vidaus, o vedinimas - rekuperacija, tai tas lango varstymas cia tik tarp kitko..

Kam tada daryti varstomus langus, jei jų nedarinėjat? smile.gif Juk pigiau būtų nevarstomus gamintis mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 08 gruodžio 2014 - 12:19