Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(Juodai @ 2014 12 08, 12:19)
Sako apvalus, ovalus stalas užima daugiau ažerdvės, nei stačiakampis/kvadratinis.


Apie šitą irgi daug galvoju, nes man ir šiaip apvalus stalas kažkaip jauku labai rolleyes.gif O vietos nuo virtuvės komplekto iki svetainės sofos bus tikrai mažokai ir dar praėjimų kažkokių reikės, tai kol kas man atrodė, kad pailgas stalas, kurio plotis kokie 70 cm bus taupiau praėjimų sąskaita, nei apvalus, kurio skersmuo kokie 90 cm, bet gal ir klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 08, 12:01)
Ir man aktualus klausimas, visai norėčiau priderinti, bet kartu norėčiau ir tikro medžio palangių rolleyes.gif Svarstau dar...


Mano tai svartymai tokie, kad MDF palanges suskaiciavo daugiau nei 3000lt, apie medines net kalbos jau nebera (del kainos), plastikines belieka doh.gif (kazkas iperkamo), arba sakau gal visai is to stalvirsio nieko butu...

Juodai visos sienos ismurytos ir nebejudinamos, nebent kazka dadaryti.

Perkelus pussiasale, nebelieka to uztverimo jausmo.

Zodziu arba lieka susitaikyti su atvira virtuve, arba ieskoti dar ideju toliau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 08 gruodžio 2014 - 13:15
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 12:49)
Mano tai svartymai tokie, kad MDF palanges suskaiciavo daugiau nei 3000lt, apie medines net kalbos jau nebera (del kainos), plastikines belieka  doh.gif (kazkas iperkamo), arba sakau gal visai is to stalvirsio nieko butu...


Oho, tai pas jus gal labai daug palangių biggrin.gif Aš gerokai mažesnes sumas numačius hihihi.gif O kiek maždaug metras kainuotų iš MDF? Nes aš kažkada kažkokių medinių kainas internete buvau radus, tai neišgąsdino manęs labai, metras koks 100 gal buvo, bet čia jau senokai ieškojau, prieš pusmetį kokį.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 08, 12:58)
Oho, tai pas jus gal labai daug palangių biggrin.gif Aš gerokai mažesnes sumas numačius hihihi.gif O kiek maždaug metras kainuotų iš MDF? Nes aš kažkada kažkokių medinių kainas internete buvau radus, tai neišgąsdino manęs labai, metras koks 100 gal buvo, bet čia jau senokai ieškojau, prieš pusmetį kokį.


Nei daug nei mazai 7vnt = 15,1m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 08 gruodžio 2014 - 13:23
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 13:15)
Nei daug nei mazai 7vnt = 15,1m


Tai 200 išeina už metrą, vis tiek labai daug g.gif Na reikės dar išsamiau šituo klausimu pasidomėti, nes nesinori tiek už palanges mokėt.


Beje, labai lauksiu atsakymo dėl Egger plokščių, ar geros? Gal kas turit?
Atsakyti
Na nusprendem su vyru, kad per daug problematiska su ta sala butu, gartrauki montuoti ir t.t.
Susideliojo dar vienas variantas.. Reiktu atsisakyti atskiro stalo.
Idedu Jusu teismui.
Desiniajame kampe - orkaite ir saldytuvas. Taip sumazinau atstuma tarp saldytuvo ir virykles jį pastumdama nuo kampo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 08, 14:31)
Reiktu atsisakyti atskiro stalo.
Idedu Jusu teismui.

Viskas atrodo gerai, bet jeigu reikia atsisakyti stalo - tai ne kas unsure.gif ... Pussalė tikrai neatstos stalo. Šiaip prisėdimams/pasisėdėjimams ji smagi, tačiau kai reikia normaliai pietus valgyti, nėra patogu.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 08, 13:40)
Viskas atrodo gerai, bet jeigu reikia atsisakyti stalo - tai ne kas unsure.gif ... Pussalė tikrai neatstos stalo. Šiaip prisėdimams/pasisėdėjimams ji smagi, tačiau kai reikia normaliai pietus valgyti, nėra patogu.



g.gif ka daryt.. Siaip salia kambaryje įmanoma butu valgomojo stala statyt, bet galvoju nepatogu butu kiekviena diena juo naudotis
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 08, 14:43)

Koks atstumas būtų iki galimos stalo vietos?
Atsakyti
Nuo viryklės 5-5,5m
Atsakyti
Toks variantas dar.. g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 07, 23:50)
Dar pamastymui ir diskusijoms:
ar patogu butu taip imontuota orkaite? ar visgi butu neprotinga tokia vieta?

man labiau ne orkaite uzkliuvo,bet kokiem galam tas metras ar du palikti? Ar cia vizualizacija nesuderinta?
turiu indaplove dabar taip pastatyta (laikinai) tai didelio nepatogumo nera wink.gif
teko naudotis auksciau esancia orkaite,patogu,dabar indaplove salia kriaukles ant darbastalio uzkelta,tai indaplove pakelta patogiau smile.gif vistik ja naudojuos dazniau rolleyes.gif
dabartine mano virtuve man nepatinka,bet yra ir geru sprendimu,vienas is ju apatines spinteles ant pamurito pagrindo 7cm,niekas nepribyra,valymas lengvas biggrin.gif
bet dabar kai svarstom del virtuves renovacijos,tai jei nepavyks iskelt kitur tai turesim papildomo "griovimo" nes keisim isdestymo plana...
Atsakyti