Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

@merepopins, maniske irgi nedraugauja nei su ciulptuku nei su buteliuku ir pieno nemegsta. Ir kaip jau dabar is puoduko mieganciai vandenuka pasiulyti kai ji rekia naktimis?
----
Atejo ir musu laikas atsisveikinti su papuku, nors maitinciau dar tiek kiek noretu.
Bet man prasidejo disfunkcinis kraujavimas, kurio priezastis gali buti ovuliatorines funkcijos slopinimas - butent nuo maitinimo hormono prolaktino. Taigi paskyre hormonini gydyma ir zinoma maitinti negalima.
Mazoji irgi nervuota, kelia marskinius, reikia :dai,dai,dai", jei neduodu, atstumia mane rankomis, trypia kojomis, vienu zodziu siaubas kazkoks.

Ir dar pries pora dienu kaip tik ismoko sakyti "sisia". Jai taip juokingai gaunasi, isivaizduojat 1,5 metu vaikas stengiasi istarti "s" raide. Ir taip stengiasi, svepluoja, mat pries savaite jai pasakiau, mokykis sakyti, tada visada duosiu. laugh.gif Ir ka jus manote, vaikas suprato, stengiasi, ir taip sako, kad neduoti butu nuodeme. As pati tirpstu nuo to kaip svelniai ir graziai ji kartais moka paprasyti.
O cia toks reikalas. sad.gif
Raminu save, kad nors sugebejau iki 1,5 metuku ismaitinti ir taip bus geriausia mano sveikatai. unsure.gif

Dabar irgi kyla klausimas ka daryti su pienu. Tu maitinimu pas mus jau buvo nedaug - visada ryte ir kartais vakare, o ir pieno ten tik kokie 5-6 gurksniai.
Gal net vaistu jokiu nereikes gerti, kad nuslopinti pieno gamyba. Nes tie laikai kai nepamaitinus vaika visa diena, susidarydavo guzai jau seniai praejo.
Atsakyti
Supermama, paziurejau data, tai tikriausiai pienelio jau nebeturi. Siaip tai nutraukinejama ir taip vis reciau, tada pienelis dingsta.
O as dabar turiu problema, nesuprantu kas mano dukrytei darosi ir jau imu galvoti, gal ji cia taip atsisako?
Viskas prasidejo dar vakar ligonineje; ji eme man kandzioti spenelius. pati nerami, iesko papo, bet vos tik paima i burnyte iskart kanda, ne per stipriai, bet taip dar patempdama ohmy.gif . As ja subaru, o ji ir vel ir vel...baigesi tuo, kad uzmigo be papo ohmy.gif Pirma karta, pati apsiverte ant soniuko ir uzmigo. Paryciais man jau viskas ten sprogo nuo pieno,,tai ji per miegus karteli ikando, bet suvalge pieneli. Na o is ryto ir vel tas pats:patraukia patraukia ir vel kanda. As ja baru, ji rimtai, tokiom didelem didelem akim ziuri ir vel suandus tempia blink.gif Bet pati ten lenda, ciupineja spenelius,paima su pirsciukais, visaip sukioja ir vel kanda. Zodziu vel uzmigo be kruties. Negaliu suprasti kame saknys - gal cia dantys dygsta, o gal isdyge kruminiai maiso, net nezinau, iki siol tokio bajeriu nebuvo.
Jei kam buvo is mamyciu - parasykit, butu idomu isgirsti, o as parasysiu paskui kuom baigesi.
Atsakyti
thumbup.gif Praejo daugiau nei savaite, mums viskas gerai, Kleo tik viena diena dar ieskojo kruties, o dabar jau net marskineliu nekelia. O pieno turejau mazai, tai ir problemu su guzais nebuvo, nei spaudzia, nei verzia, taigi kazkaip visai neskausmingai atjunkiau. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Tvarkele @ 2004 04 22, 22:00)
As ja baru, ji rimtai, tokiom didelem didelem akim ziuri ir vel suandus tempia blink.gif Bet pati ten lenda, ciupineja spenelius,paima su pirsciukais, visaip sukioja ir vel kanda.

Lygiai taip pat ir mano pupa, nors jai dabar 10 mėnesių - įtariu tavo jau didesnė (rašei, kad jau su krūminiais dantukais).
Mano nuomone, ji taip elgiasi kai iš tikro to pieno nenori, bet mamos papukas vis vien lieka mielas iki begalybės, tai kodėl su juo nepažaidus? Maniškė kai pamato papuką, tai krykščia iš laimės, puola išsižiojus iškart. Jei soti, taip truputuką pačiulpus pradeda žaist - čiupinėja spenelį, visaip sukioja, gnybia ir šypsosi iki ausų. Arba kandžioja, arba įsikandus tempia. Tada nebeduodu. Supyksta, aišku. Būna kad ir paverkia. (Tada šalia gulintis tėvelis aiškina mažajai - krokodilams mama pieno neduoda.) Būna, kad pasinervavus užmiega be papo. Bet čia retenybė.
Žodžiu, džiaukis, kad taviškė jau po truputį savarankiškai užmiega. O papukas manau dar kurį laiką bu neblogas žaisliukas...
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 04 26, 12:08)
Tada šalia gulintis tėvelis aiškina mažajai - krokodilams mama pieno neduoda

thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
as, Ausrine, irgi maniau, kad gal del to, kad zisti nori, o pieno ne, bet ji nusisukdavo ar paprasciausiai ciunkina netraukdama pieno, todel ir buvo keista, kodel kando? dabar jau susitvarke thumbup.gif , zodziu savaite pabuvo krokodilas, o dabar eriukas. zodziu tesiam maitinima toliau g.gif


SUPERMAMA, labai dziaugiuosi, kad taip viskas neskausmingai praejo, viliuosi, kad mes panasiai isisuksim atejus laikui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 04 26, 12:08)
O papukas manau dar kurį laiką bu neblogas žaisliukas...

Oi, mano maziuke dar dabar megsta papa paznaibyt, nors maitint baigiau pries sueinant metukams smile.gif ...
Atsakyti
Vilko puse - siandien ir as blioviau kruvinom asarom, kai bandziau pries dienos miegeli be papo uzmigdyt...verke baisiai...poto bliovem abi, o poto uzmigom su papu...
O kaip tau sekasi? Ar atpratint bandai nuo naktiniu maitinimu, o kaip dienom?...
Visa sirdimi esu su tavim wink.gif
Atsakyti
Mamkos, pagalvojau, gal padės mano variantas rolleyes.gif Aš kai nujunkinėjau, gulėdavau pati su dukryte, kad per daug pasikeitimų nebūtų, bet krūtinę apsivyniodavau penkiais sluoksniais, prisirengdavau ir ji papo nerasdavo. O kai "dingo pas mamą papas" dukrytei ne taip graudu buvo, nei kai papas yra, bet neduoda. Taip saviškę be didelių klyksmų per keletą naktų atpratinau, nors iki tol miegodavo papą apsikabinus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Maša @ 2004 05 02, 23:36)
Mamkos, pagalvojau, gal padės mano variantas rolleyes.gif Aš kai nujunkinėjau, gulėdavau pati su dukryte, kad per daug pasikeitimų nebūtų, bet krūtinę apsivyniodavau penkiais sluoksniais, prisirengdavau ir ji papo nerasdavo. O kai "dingo pas mamą papas" dukrytei ne taip graudu buvo, nei kai papas yra, bet neduoda. Taip saviškę be didelių klyksmų per keletą naktų atpratinau, nors iki tol miegodavo papą apsikabinus... smile.gif

thumbup.gif Labai gera ideja, as irgi jau buvau suplanavus, kad darysiu tik taip : uzviniosiu krutine, prisirengsiu, nes jau karteli taip isbandziau, kai ji diena labai papo reikalavo, bet kandziojo:padejo thumbup.gif
Atsakyti
O aš planuoju kraustytis miegot kitur, o įsavo vietą- tėtį komandiruot su buteliuku. Tik kažkaip gaila tėčiaus, nes žmogui tai į darbą keltis reikia. Bandyčiau pratemt iki jo atostogų, bet kad dar iki jų keturi mėn. liko. Tiek tikrai neištemsiu...bet gal ir nebus didelės tragedijos, juk dienom jau negauna ...
Atsakyti
O kiek jusu leliukams laiko buvo kai atjunket - jau virs metuku? Patarkit - ar dar man tempt ar jau bandyt kaip jus? Mums jau tuoj 11men., bet ar ji suvoks, kur tas papas auga?.... blink.gif ....
Atsakyti
pasidalinsiu ir as tongue.gif
mes jau menesiukas kaip atsisakem pitinio papuko,savaitele,kaip atsisakem rytinio papuko, ir liko pries naktini miega ir nakti....( na gal ne atsisakem,bet mama atsisake laugh.gif ) diena visai neblogai uzglostau as savo dukriuka,ir uzmiega,bet jau nakti kas buvo,sianakt nedaviau papuko,tai tikraja to zodzio prasme kriokimas,klykimas,ir dar per tas asaras,kai graudu ziuret buvo,taip juokiaus,net zvengiau is noro kikent,mano maze,taip isiklyke,kad isikabino i mano maike,atsistojo ,ir pradejo sokinet ir trepset blink.gif blink.gif blink.gif ,nu grynas isterijos priepuolis,tik vat galvoju,ar nepakenks tiek klyksmo maziukes psichikai???ir dar....kiek dienu turi mazdaug praeit,nuo tarkim rytinio pienuko atjunkymo,kad naktini uzraukt....?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 04 gegužės 2004 - 09:34