Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

zinau tik viena,jeigu jau pradedi,nevalia sustot,reikia iki galo atkenket,nas kitaip dar blgiau vaikiukui,jis tada nieko nesupranta,duodi ar neduodi,zodziu.....gal kas turit kantrybes parduot? blink.gif
Atsakyti
Oi mamkos - katastrofa kazkokia...As tai visai nezinau ka daryt - man tie klykinimai tikrai ne prie sirdies...o jei tempt? Gal pati atpras? Bet jauciu be sansu - jei dieniniai miegai ir nukris, tai pries miega reikes...
O nebandet kaip mano drauge - pries nakti tetis sekdavo pasakas, kol mama ateis, o jos kaip ner taip ner...taip ir uzmiega? blink.gif

Nu bet pasiskaicius jusu vargus visai siurpstu, o ir mums jau laikas lyg ir butu...
Atsakyti
man vyras nelabai padeda sita prasme,jam ner kantrybes....pradeda rekt ant vaiko....o as verkiu atsisedus vaika apsikabinus....
Atsakyti
GiedrUla - o jus soskines ar ne? Mes tai nezinom kas ta yr, tai vo nezinau, kaip nuo tu dieniniu atpratint pries miegelius, o ka jau kalbet apie nakti... blink.gif Kai isikimba i papa tai ne pro kur...taip ir nezinom, kas yra leliuko lova... mad.gif
Atsakyti
Nu as tai net nezinau, kaip cia nuo to pienuko atpratint g.gif Su papuku tai mes problemu neturim, jau pripratinau is buteliuko gert, bet tai, kad mano mergina tik pienuka ir geria, nieko kito valgyt nenori. Kartais uzvalgo kokios kosytes, ar vaisiu tyreles, bet cia tai nerimtas maistas. Ka reiks duot kai nutrauksiu maitinima?? Darzoviu, mesos nevalgo g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 05 04, 12:30)
GiedrUla - o jus soskines ar ne? Mes tai nezinom kas ta yr, tai vo nezinau, kaip nuo tu dieniniu atpratint pries miegelius, o ka jau kalbet apie nakti... blink.gif Kai isikimba i papa tai ne pro kur...taip ir nezinom, kas yra leliuko lova... mad.gif

mes nezinom kas yra soske,niekada jos neeme
Atsakyti
GiedrUlka - jei gali tad papasakok, kaip atpratinai nuo dieniniu papuko ciulpimu pries miega?...manoji i mane kojom isispiria, ranka laiko isitverus ir papa isikandus - toks vaizdas kad as niekada nuo jos nepabegsiu... sad.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Pas mus irgi panasi problema. sad.gif Mes kol kas valgom tik mamytes pieneli. Dabar man reikia mazdaug keturiom valandom iseiti is namu vakarais, todel viena karta reikia pasimaitinti is buteliuko. Taciau mazius rekia ir negeria nei misinuko, nei nutraukto mano pienelio. Tetis pora vakaru pasikankino ir dabar jau ant manes baisiai pyksta. mad.gif Vaikas rekia apie valanda kol pavarges nuluzta.
Ka daryti? g.gif Kada jus pradejot duoti kazka is buteliuko. Kaip prie to pripratinti?
Mazas apie 1 - 1,5 men. gerdavo (toks reikalas buvo tik kelis kartus). Ir va dabar praejus kuriam laikui atsisako. Vaikas kankinasi, vyras pyksta, o man plysta sirdis... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 05 04, 19:28)
GiedrUlka - jei gali tad papasakok, kaip atpratinai nuo dieniniu papuko ciulpimu pries miega?...manoji i mane kojom isispiria, ranka laiko isitverus ir papa isikandus - toks vaizdas kad as niekada nuo jos nepabegsiu... sad.gif wink.gif

Ula pienuka gerdavo ryte apie 10 pries miegeli ir apie 14-15 irgi pries miegeli,tai as ant ranku atsisedus maitindavau,o kai uzmigdavo i lovyte ikeldavau,bet kai nutariau dieninius maitinimus nutraukt,tai pasiguldau ja i savo lova didele,apkloju kaldryte,glostau sukamaisiais judesiais jai nugaryte ar soniuka ar kojytes per kaldra ir niuniuoju lopsine kokia,aisku,parekavo pirma savaite gerokai apie 1 val.bet migdydavau,kai jau ji akis trindavo ir tikrai noredavo miego....o as pati nesigulu salia migdydama,tiesiog salia sedziu ir glostau,raminu, niuniuoju, tai ji pasimuisto pasimuisto ir uzmiega....pirmom dienos labai trumpai miegodavo,dabar jau apie 1-1.5 val. pamiega. aisku,kartais nenori miegot,nors tu ka,bet pasiduoda dar valandziuke ir vistiek uzmiega....ir tiesa,misinuko visada pries miegeli pasiulau,kazkaip ji noriausiai geria arba Semper arba Tuteli jau paruostus kur buna,tai truputi pasildau,kad panasu butu i manop piena siltumu,tai dabar jau patraukia kelis gurksniukus,nors jau duodu pora menesiu bandyt doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 05 04, 22:19)
Sveikos mamytes,
Pas mus irgi panasi problema. sad.gif Mes kol kas valgom tik mamytes pieneli. Dabar man reikia mazdaug keturiom valandom iseiti is namu vakarais, todel viena karta reikia pasimaitinti is buteliuko. Taciau mazius rekia ir negeria nei misinuko, nei nutraukto mano pienelio. Tetis pora vakaru pasikankino ir dabar jau ant manes baisiai pyksta. mad.gif Vaikas rekia apie valanda kol pavarges nuluzta.
Ka daryti? g.gif Kada jus pradejot duoti kazka is buteliuko. Kaip prie to pripratinti?
Mazas apie 1 - 1,5 men. gerdavo (toks reikalas buvo tik kelis kartus). Ir va dabar praejus kuriam laikui atsisako. Vaikas kankinasi, vyras pyksta, o man plysta sirdis... sad.gif

as prie buteliuko pratinau jau nuo 7 menesio kazkur o ismoko gert,tai tik 10 menesiu kai buvo,tai tris menesius tranke ta buteliuka is ivsu jegu i zeme,mete,nesuprato kas vyksta,o viena diena pries lauka nedaviau papuko,( nes kitko negerdavo ) tai gryzom po 1 val. is kiemo ir padaviau buteliuka su sultim obuoliu ( Hipp'o) ir patrauke kelis syk,pacepsejo,taip po truputi ir ismoko gert,bet tik is nuk'o ciulptuko,tokio rudo ir ortodontinio,kitokiu turiu pilna buteliuku , ir negere is jokiu kitu. Beje,ir tik is tokio ciulptuko kur skirtas ne skystam gerimui o tirstam maistui ,skylute kaip kryziukas,ir tos mazos skylutes tai ir dabar nemoka gert smile.gif tai va,pabandyk nuko ciulptukus su kryzmine skylute,gal pamegs doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, maniskis is buteliuko nieko negeria, pyksta, rekia., bet jei duodu paprasta puodeli - viska noriai geria, viska: sultis, piena, mano piena, kefyra ir t.t. Tai paprasciausiai gal galima duoti is puodelio atsigerti?
Atsakyti
Man rodos is puoduko per greitai begs jei nakciai nori pratint...o as taip nenoriu pratint prie naktinio buteliuko...negi nera sansu atpratint nuo kruties ir nepripratint prie butelio blink.gif ...jauciu ne... sad.gif
Atsakyti