Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(garbane @ 2006 03 23, 10:35)
as jeigu vaistu neisgeriu galiu miegot kiek noriu - pabusiu su dar ziauresniu skausmu...  doh.gif



mano mama negali nei miegoti, nei gulėti


slampinėja po namus kaip gyvas lavonas blink.gif
paguli ir ant grindų, ir tualetą apsikabinus, ir balkone blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 23, 10:09)
kai pasensi, reikės vaistų

labai stiprių


Na gal ir reiks ateity cool.gif
Bet dabar po priverstinio issivemimo tamsus,vesus kambarys ir pamiegojimas pora valandu vienintelis mano vaistas ir isigelbejimas....Cia gi kiekvienam savaip...
As nemanau,kad vaistu gerimas saujomis yra pati pirma pagalba,mano mamai migrena irgi,bet kiek zinau ji tikrai negeria vaistu masiskai...
Mano receptukas: maziau nervuotis,daugiau gryno oro,gerai issimiegoti,nepersivalgyti,atsisakyti raudono vyno,sampano ,visokiu fermentiniu suriu,sokolado,na man atrodo ir pacios zinot,kad tas suaktyvina migrenos priepuolius,visko atsisakiau ka isvardinau,tik va visokiu nervuku neiseina,o man pastebejau migrena islenda po dideliu rupesciu,kaip buna ramusis periodas ir PMS....
Pradedam statybas,tai manau ,kad nervu ir migrenu tikrai dar bus karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 23 kovo 2006 - 15:52
QUOTE(remka @ 2006 03 23, 10:01)
Per migrenos priepuoli nesu isgerus niekada jokio vaisto,jokios tabletytes nuo skausmo,as kaip issivemiu ir is kart einu pamiegot,viskas man praeina.Savijauta aisku bune ne kokia,galva medine dvi dienas buna,bet gyvent galima cool.gif


blink.gif kam kankintis?
Atsakyti
QUOTE(Liulia* @ 2006 03 24, 19:03)
blink.gif  kam kankintis?



na matyt tam, kad net vaistai nepadeda... schmoll.gif man tik labai retais atvejais jie veikia..
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2006 03 23, 04:42)
Neskaičiau čia visko, bet pasakysiu tik tiek - man migrena buvo nuo kontraceptikų. Gėriau Triregolį, po to Logestą... Kankinausi taip gal kokius 5m., kol nesuvedžiau galų, nuo ko man čia taip, nes iki pradedant vartot KT nežinojau kas ta migrena yra. Pasiskundžiau savo gydytojai, ir ji man rekomendavo pakeisti į Merciloną. Nuo to laiko beveik nežinau, kas yra galvos skausmas  thumbup.gif (išskyrus dėl pagirių  biggrin.gif).

O man nuo Mercilono tik blogiau,tai teko nustoti gerti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(garbane @ 2006 03 23, 11:35)
as jeigu vaistu neisgeriu galiu miegot kiek noriu - pabusiu su dar ziauresniu skausmu...  doh.gif

I man tas pats verysad.gif Ir akyse tokie fejerverkai vyksta,kad vienintelis noras mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjulia: 24 kovo 2006 - 19:23
šiaip tai visi gydytojai griežtai pataria išgert vaistus vos pajutus skausmą ar kitus artėjančio priepuolio požymius.. kitaip jau nieko keisto kad nepadeda.. ax.gif
Atsakyti
Tai va butent ,kaip vaistai nepadeda kam juos gerti,o va pamiegu pora valandzikiu,tada ir gyvent noras atsiranda... 4u.gif
Jeigu zinociau,kad kokia ypatinga tabletyte padetu,tikrai gerciau ir nesikankinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 23, 10:09)
kai pasensi, reikės vaistų

labai stiprių


thumbup.gif
nevadinciau savo skausmo migrena, jei jis issivemus ir pamiegojus praeitu, man tai po vemimo skausmas sustipreja, ale nevemt daznai neiseina, pamiegojimas sukelia dar didesni skausma doh.gif miegot bandau taip (jei nakti uzklumpa skausmas) - susidedu kokias dvi tris pagalves, ant galvos uzvynioju slapia salta ranksluosti, isgeriu vaistu ir bandau migdytis smile.gif

kazkas capadol minejo - geriau, bet man tai nepadejo ne kiek schmoll.gif kaip instrukcijoj liepta, gerdavau ir priepuolio metu, bet tai dar pablogindavo savijauta...
Atsakyti
Man tai visai neblogai padeda ZOMIG, o jei neprisilaukiu iki pergalės doh.gif , tai kartais ir IBUMETINAS 400 padeda. Vien tik miego paprastai nepakanka verysad.gif . Žinoma džiaugiuosi, kad galiu užmigti su migrena, bet kartais taip užtempi, kad paskui nebežinau kur savo galvą padėti. Ačiū dievui, kad nors ir pykina blink.gif , bet dar nė karto iki pergalės nedaėjau
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 23, 12:00)
mano mama negali nei miegoti, nei gulėti
slampinėja po namus kaip gyvas lavonas blink.gif
paguli ir ant grindų, ir tualetą apsikabinus, ir balkone blink.gif


Papildyta:
QUOTE(Bajm @ 2006 03 23, 12:00)
mano mama negali nei miegoti, nei gulėti
slampinėja po namus kaip gyvas lavonas blink.gif
paguli ir ant grindų, ir tualetą apsikabinus, ir balkone blink.gif

Laba diena.Rašau pirmą kartą nors esu 4 vaikų mama ir bandau savo problemas spręsti pati (kas liečia sveikata).Pati nuo vaikystės kankinama galvos skausmų vis ieškojau ,kas galėtų padėti ir galima sakyti kad radau ,nes pati esu prieš tradicinius vaistus(kurie man niekada nepadėjo ,o tik pinigus iškeidau)pradėjau gerti kinietiškus šenšimin preparatus,na ir rezultatas buvo stulbinantis ,nes tai sustabilizavo mano nervu sistema,ir panaikino galvos skausmus. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms likimo draugėms 4u.gif
Ar esat kas vartojusi Naramig? Ar padeda? Kokius taip vartojat papildus ar šiaip lašiukus kad raminti nervus? Nes mano migrena tik nerviškai išprovokuota. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dekr @ 2006 03 27, 15:41)
Man tai visai neblogai padeda ZOMIG, o jei neprisilaukiu iki pergalės doh.gif , tai kartais ir IBUMETINAS 400 padeda. Vien tik miego paprastai nepakanka verysad.gif . Žinoma džiaugiuosi, kad galiu užmigti su migrena, bet kartais taip užtempi, kad paskui nebežinau kur savo galvą padėti. Ačiū dievui, kad nors ir pykina blink.gif , bet dar nė karto iki pergalės nedaėjau

man zomig per brangus.. blink.gif subankrutuociau jei kiekvieno priepuolio metu gerciau.. schmoll.gif o padeda tai ne geriau nei pvz saridonas.. o vat pykinimas jo isgerus man dar sustipreja, ko nebuna isgerus paprastus analgetikus.. isgerus zomig'o galiu garantuot kad teks padraugaut su unitazu doh.gif

p.s. beje kiek zinau zomig turetu buti kompensuojamas oficialiems migrenininkams. kokia tada jo kaina? g.gif
Atsakyti