Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

QUOTE(Dolyte @ 2012 03 23, 11:02)
Kurioj vietoj jis bus? O kur tu cia matei apie tai parasyta?  blush2.gif

ten kazkur netoli traukiniu stoties,kur tuscias didelis masinu parkingas yra.Salia Poud strecher parduotuves.Skaiciau Grantham journale ir maciau ten ant tvoros plakatas dar buvo
Papildyta:
http://www.carbootsa...t-sale/msg1270/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 23 kovo 2012 - 12:11
Labas rytas, o mes tik po pusryčių blush2.gif Reikia dar nulėkti į agentūrą,po to jau į darbą. Kur saulė šiandien??? g.gif

vida/d, tu tikra slapukė biggrin.gif

Ačiū už sveikinimus, merginos smile.gif Su tokiom naujienom ištraukėm visas dienas į dienos šviesą biggrin.gif

QUOTE(vandalisa @ 2012 03 21, 15:34)
Tai padariau isvada kad man sveikata brangiau.


Teisingai drinks_cheers.gif

QUOTE(ciornyta @ 2012 03 21, 15:44)
bulvytese vel darbas pasibaige tai sia savaite siule dvi dienas kazkur pakinge dirbt prie bulvyciu fabriko bet sitaip sirgdama as tikrai nedirbsiu........

Ir tu pirmiausia pasveik, tik tada į darbą wink.gif Gal tau siūlė SPF dirbti?

QUOTE(vida/d @ 2012 03 23, 10:51)
Matet  sekmadieni atidarys ir Granthame carboot,bet as kazkaip netikiu,kad bus toks populiarus ,kaip Botesforde g.gif  Beja,ta pacia diena atidarymas smile.gif


Mačiau ir aš, dar norėjau jūsų klaust. Kaip manot, ar apsimoka eit, ar dauguma bus į Botesfordą išvažiavę? g.gif
Atsakyti
Labas ax.gif Kur vel visos prapuolet?

Mes vakar buvom Londone Marijono koncerte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O per ta laiko persukima nebuvo nei jegu, nei noro eit i carboota biggrin.gif

Tai ar susitinkam treciadieni? Kelinta ir kur? Man tai geriau kuo anksciau, nes laisva tik iki 12val blush2.gif Ka siulot?
Atsakyti
laba tikames tinkames smile.gif matau magnolija smagiai laika praleidai ,mes tai vakar karuselese buvom tai pana prisisupo nenorejo net namo eit tek pktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 03 26, 10:31)
Labas  ax.gif Kur vel visos prapuolet?

Mes vakar buvom Londone Marijono koncerte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O per ta laiko persukima nebuvo nei jegu, nei noro eit i carboota  biggrin.gif

Tai ar susitinkam treciadieni? Kelinta ir kur? Man tai geriau kuo anksciau, nes laisva tik iki 12val  blush2.gif Ka siulot?

bigsmile.gif kaip faina thumbup.gif

Treciadieni man tenka bet kur ir bet kada smile.gif galim 9val, galim 10val, man jokio skirtumo ax.gif o vieta gal kazkur mieste?

QUOTE(ciornyta @ 2012 03 26, 10:55)
mes tai vakar karuselese buvom tai pana prisisupo nenorejo net namo eit tek pktis biggrin.gif

su tom karusele, tevam vienos islaidos biggrin.gif kaip tavo sveikata?

merginos, as jums avona atnesiu treciadieni wink.gif
Atsakyti
nu jo bet gerai,kad po kelis paundus ner brangu o ir vaikui kiek laimes biggrin.gif 9 val tai nea geriau 10 smile.gif
Papildyta:
ech ka cia siadien veikt maniskis nuo 3 iki 12 dirbs o man ner kas veikt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, tai kurioj kavinukej gal toj kur George centre viduj yra ten dazniausiai mazai buna.
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2012 03 26, 11:58)
Sveikos, tai kurioj kavinukej gal toj kur George centre viduj yra ten dazniausiai mazai buna.

galima ir ten, man patiko ta vieta smile.gif
Atsakyti
nu tai tada ten ir tinkames man ten ir visai fainai wink.gif
Atsakyti
sveikos,
kaip gerai jau viskas suderinta,tai man tik prisijungti lieka thumbup.gif
mes,tai sestad.Peterbourghe buvom,tai tik siand.kaip apsipirkti buvau isvaziavus,tai pamaciau,kad supyniu pilnas centras.idomu, iki kada jos bus?Jauciu maniskis nores,bet ar eisim nezinau.
Carboote nieko gero neradom,su vaiku buvom nueje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 26 kovo 2012 - 14:42
QUOTE(vida/d @ 2012 03 26, 12:39)
sveikos,
kaip gerai jau viskas suderinta,tai man tik prisijungti lieka thumbup.gif
mes,tai sestad.Peterbourghe buvom,tai tik siand.kaip apsipirkti buvau isvaziavus,tai pamaciau,kad supyniu pilas centras.idomu iki kada jos bus?Jauciu maniskis nores,bet ar eisim nezinau.
Carboote nieko gero neradom,su vaiku buvom nueje

O ka Peterbore veiket? ax.gif

supynes bus iki penktadienio, as taip manau. Nes sestadieni, gi turgus wink.gif
Papildyta:
vida/d, ir as tokia liniuote turejau kai laukiausi mazylio. Man vis patikdavo skaityti ka leliukas jau moka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 03 26, 13:43)
O ka Peterbore veiket?  ax.gif

supynes bus iki penktadienio, as taip manau. Nes sestadieni, gi turgus wink.gif
Papildyta:
vida/d, ir as tokia liniuote turejau kai laukiausi mazylio. Man vis patikdavo skaityti ka leliukas jau moka smile.gif

Ai ,siaip vaziavom po masinu pardavimo aiskteles pasidairyti,gal kada MB man masinuka nupirks biggrin.gif dar uzsukom papietauti i "Kaima"...
kad as is kitur bandziau isideti,tai vis neleido,tai tingejau ieskoti ilgiau ,tai SM pasiemiau smile.gif
Atsakyti