Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Wisbech

Nors ir pavargau, bet kažkodėl nesimiega.
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2012 11 26, 01:47)
Nors ir pavargau, bet kažkodėl nesimiega.

tai kad pastebejau tu naktibildukas, tavo postai paskutiniai nakti biggrin.gif
labryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 25, 13:16)
sausio kelinta diena? biggrin.gif
del kalediniu dainu mane irgi biesina, iskart po helovyno pirma diena jau asdoj kaledu giesmes leido... absurdas. Praeis tik kaledos jau ziurek valentino dienos atvirukai lentynas lauzys... kokia sausio 2... man tai nuvalkiotos sventes iskart. 
del eglutes "nunesimo" as irgi bijau, nes siemet jau naglesnis, pernai dar neliete, siemet galvoju nutampys zaisliukus smile.gif mazu maziausiai... nu gal kaip nors ismokysiu pagarbos tam kaledu atributui biggrin.gif
siandien priziuriu rusakalbi berniuka, man cia didelis isbandymas biggrin.gif nu kol kas nieko, susisnekam biggrin.gif bet dar tik 5 valandos praejo, liko 8 su puse biggrin.gif rusu kalbos nevartojau nuo 9 klases biggrin.gif

Maniskio sausio 20:)
Papildyta:
smile.gif labas rytas...na ir orelis...sad.gif prie zemes traukia..galetu mazoji bent valanda ilgiau miegot:) daz
Atsakyti
QUOTE(eglezzs @ 2012 11 26, 11:25)
Maniskio sausio 20:)
Papildyta:
smile.gif labas rytas...na ir orelis...sad.gif prie zemes traukia..galetu mazoji bent valanda ilgiau miegot:)  daz

maniskio 4 sausio, iskart po nauju doh.gif mazojo pries kaledas , nu zodziu reik taupyt finigus, bo reiks daug dovanu biggrin.gif
oras tai jo... taip sunkiai keliausi kai zadintuvas birbe rolleyes.gif
kavos jau prigeriau bet vistiek slegia oras, noris gulet biggrin.gif
Atsakyti
Na nepaisant nekokio oro,siandien darbinga nuotaika..lb daug ka namie nuveikiau..busy..smile.gif db mazoji pietu miega,tai laikas atsipust:)
Atsakyti
Na šiandien aš vėlyva. biggrin.gif Mes po gimtadienio, jubiliatas jau miega. biggrin.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu mazaji jubiliata!!!:)
Atsakyti
Rimtai gi, JARD, su gimsiuku Dariu bigsmile.gif ploja.gif 000552.gif 000552.gif 000552.gif
pasveikinsiu gyvai, kai galesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui už sveikinimus. wink.gif
Atsakyti
labas rytas wink.gif
nu, kas gero? wink.gif
miego noriu smile.gif gipsuoja siandien kazko labai, taip tingejau keltis, ciut neuzmigau po zadintuvo, paskui kaip sprygau biggrin.gif
kompas uzsilenke vakar, turbut jau visam, teks nauja pirkt, kur kraunas toks pimpis is vidaus kompo isluzo, vis sutvarkydavo B, bet jau po vakar isvis nebekrauna zodziu,vel yra kur pinigus det, kaip uzburtas ratas, vis ko reikia biggrin.gif iki kaledu jauciu neislauksim kai akcijos atrakcijos prasides... ech... nu bet atlaike 5 metus diena is dienos biggrin.gif gal jau laikas buvo jam i kompu roju laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 28, 09:14)
labas rytas wink.gif 
nu, kas gero? wink.gif
miego noriu smile.gif gipsuoja siandien kazko labai, taip tingejau keltis, ciut neuzmigau po zadintuvo, paskui kaip sprygau biggrin.gif
kompas uzsilenke vakar, turbut jau visam, teks nauja pirkt, kur kraunas toks pimpis is vidaus kompo isluzo, vis sutvarkydavo B, bet jau po vakar isvis nebekrauna zodziu,vel yra kur pinigus det, kaip uzburtas ratas, vis ko reikia biggrin.gif iki kaledu jauciu neislauksim kai akcijos atrakcijos prasides... ech... nu bet atlaike 5 metus diena is dienos biggrin.gif gal jau laikas buvo jam i kompu roju  laugh.gif

mano kompas irgi streikuoja, atnešk kompa pas mane, maniškis pabandys patvarkyt, gal dar nereieks pirkt naujo.
O mes neiko gero, pietus gaminsiu, patinginiausiu ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2012 11 28, 13:05)
mano kompas irgi streikuoja, atnešk kompa pas mane, maniškis pabandys patvarkyt, gal dar nereieks pirkt naujo.
O mes neiko gero, pietus gaminsiu, patinginiausiu ir viskas.

dar bandysim rytoj galvute nauja pakrovejo kur kisas i pati kompa nupirkt, nes Matas patvarke, gal tame esme,nes ta pimpi buvo prikonstraves paciam kompe B, tai jei maniskiui neiseis tada atnesiu taviskiui. Maniskis Ozioragas, jam reik viska paciam pabandyt biggrin.gif ryt iseigine jau jam. Ziuresim. Kada tavo B nedirbs?
Atsakyti