Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės

QUOTE(Droo @ 2013 10 13, 12:55)
Vairuoju, pradžiai ir savo lietuvišką mašiniuką čia atsitempėm, taigi bandau pusių nemaišyt lotuliukas.gif Būna susimakaluoju, bet aš blondinė, man atleidžiama lotuliukas.gif
Mhm, prie vandens ax.gif
Oras tai tikrai tragiškas, taip prie miego traukia, bet reikia į parduotuvę nuvažiuot wacko.gif Jaukios, šiltos dienelės jums mirksiukas.gif

oo, tai liuks, gali pas amne atvaziuot biggrin.gif
tiesa, pasakyk, kada su amsina isvazinesi - niekur is namu neisiu hihihi.gif
ir mes prie vandens, 15min pestute. bet galiu ant 1 rankos pirstu suskaiciuot kiek kartu ten buvom biggrin.gif
pas mus nurimo lietus, bet niekur neinam. va ryt, lis nelis, vis tiek reik i miesta, vel bus tas pats, viean ranka stumiu vezima, kita sketi laikau, mazoji ant papu ir lekiu akis isdegus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 13, 06:35)





QUOTE(dionija @ 2013 10 13, 08:56)




O kas tas yra pagyventi sau ? Kuom vaikai neleidzia gyventi ax.gif As juos auginuosi sau,su tokia vizija,kad uzaugs dori zmones,kai bus kaledos susirinksim visi ir as jausiuos tokia turtinga juos turedama. O kai bus man 50 metu va tada ir pradesiu keliaut,lakstyt po visur. Sakiau butinai lankysiu kokius sokius kur tokie vyresnio amziaus renkasi,o jei vaikai po skirtingas salis issilakstyt tai lankyt galesiu tai viena tai kita. Arba nusipirksiu kur ispanijoj namuka ir gyvensiu ten angliska pensija gaudama,o vaikai pas mane su anukais atskris degintis ir jura dziaugtis.Taigi mano vizija labai graziai ir toli piesia tongue.gif Tik dabar lieka uzaugint dorais,gerais zmonemis,o tada jau gyvensiu sau,vaikams ir anukams biggrin.gif

QUOTE(Droo @ 2013 10 13, 11:55)
Nea, aš čia pirmą kartą, draugų nulis. Dukros nepriima, nes neturi vietų mokyklose. Kreipiausi senai į Year Admission'ą, yra perduota ale vyresnybei, bet kolkas nieko nieko - žiūrim, ieškom. Tai jau teks tikrai įjungti vriedniausią pavarą, nes su jais matyt kitaip neišeina  doh.gif
Kas dėl darbo, tai pradžiai bet kur eičiau, bet pirma norisi kad dukrą priimtų, kad ji priprastų.
Vairuoju, pradžiai ir savo lietuvišką mašiniuką čia atsitempėm, taigi bandau pusių nemaišyt lotuliukas.gif Būna susimakaluoju, bet aš blondinė, man atleidžiama lotuliukas.gif
Mhm, prie vandens ax.gif Tik tiek to ir smagumo, įkyrios žuvėdros, pampersų pilna jūra, aplink šiukšlina doh.gif Nėra ir ko lyginti su mūsų Palangėle. O ir vėjai nesmagūs, ir kvapai ne visada kokie būna doh.gif
O vyras jau kelinti metai išvažiuoja darbuotis į Švediją. Lietuvis jis,
žemaičių kilmės biggrin.gif Galbūt keisčiau ir aš, tačiau kalbos nemoku ir ji atrodo tokia sunki, nors kas ten žino kaip bus ax.gif
Bandau kovoti. Įpratau jau. Buvau Lietuvoj, jis mėnesiui, pusantro išvažiuodavo, savaitei, kartais dviem grįždavo, taip ir gyvendavom. Kol veiklos turėjau, kažkaip nesigilindavau, na reikia taip ir vsio. Bet iš tokio gyvenimo tikrai nieko gero. Ir dabar galvoju kaip bus kai kiekvieną dieną matysimės biggrin.gif

Laba visoms mirksiukas.gif  Oras tai tikrai tragiškas, taip prie miego traukia, bet reikia į parduotuvę nuvažiuot wacko.gif Jaukios, šiltos dienelės jums mirksiukas.gif

Del masinos tai tik 6 menesius lietuviska gali cia vairuot,o gal dabar ir trumpiau,nebent UK ja priregistruosi. Nes gali tiesiog is kiemo ja konfiskuoti ir dar bauda duot.
O tai kodel pasirinkot Margeita? Blin ismokciau kalba,kad tik tureciau galimybe gyvent tokioj sali kaip svedija,vokietija ax.gif
Kazkaip neskaniai ta visa vaizda aprasei tai jau ir nebenoriu prie vandens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 13, 15:57)
oo, tai liuks, gali pas amne atvaziuot biggrin.gif
tiesa, pasakyk, kada su amsina isvazinesi - niekur is namu neisiu hihihi.gif
ir mes prie vandens, 15min pestute. bet galiu ant 1 rankos pirstu suskaiciuot kiek kartu ten buvom biggrin.gif
pas mus nurimo lietus, bet niekur neinam. va ryt, lis nelis, vis tiek reik i miesta, vel bus tas pats, viean ranka stumiu vezima, kita sketi laikau, mazoji ant papu ir lekiu akis isdegus biggrin.gif


biggrin.gif Mes vasarą per gražius orus prie jūros visada eidavom, vaikam smagu ax.gif Tik jau vietos švaresnės tekdavo paieškot.
Aš jau tokius vargelius pamiršusi rolleyes.gif

QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 18:32)

Del masinos tai tik 6 menesius lietuviska gali cia vairuot,o gal dabar ir trumpiau,nebent UK ja priregistruosi. Nes gali tiesiog is kiemo ja konfiskuoti ir dar bauda duot.
O tai kodel pasirinkot Margeita? Blin ismokciau kalba,kad tik tureciau galimybe gyvent tokioj sali kaip svedija,vokietija ax.gif
Kazkaip neskaniai ta visa vaizda aprasei tai jau ir nebenoriu prie vandens ax.gif


Žinau žinau, leidžiama 6mėn. Ilgiau jos niekas laikyti ir neketina.
Pasirinkom Margate, nes čia tėvai gyvena. Na kaip ir lengvesnei pradžiai.
Matai, kad ir tų galimybių nelabai yra. Darbas nepastovus, gyvenamosios vietos irgi kaip ir nėra, nesikraustysi į chatą pilną diedų biggrin.gif O ir nuomos ten žiaurios. Bet kaip ir sakiau - nespjaunu, nežinai kaip gyvenimas pasikeis.
O mums reikėjo naujos pradžios, tik vat kad užsibuksavom truputį. Bet reikia tikėtis, kad tik pradžia tokia nelengva ir tiek.
Na kad ir atrodo jis neskaniai. Dabar paplūdimys švarus, faktas, gi žmonių nėra. Bet vasarą kas dėjos doh.gif Ir čia vienas iš gražiausių Anglijos kurortų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 17:32)
O kas tas yra pagyventi sau ? Kuom vaikai neleidzia gyventi ax.gif As juos auginuosi sau

sau? nea, ne viena mes ju neuaginam sau, mes juos auginam vyrams ir zmonoms, ir tai yra labau normalu. visiskai neaisku, kokie santykiai su vaikais bus, kai jie paaugs, su vienais gal bus rysys, su kitais gal nebus, galu gale neaisku ar jie liks toj pacioj saly, kaip ir tevai. zodziu, rezultate, gali likti vienisas, kaip pirstas, todel ir norisi gyventi sau dabar. be to, gal kai man bus 50 as vos kojas pavilksiu, nuo ligu irgi niekas nepasaugotas. todel, kol esam sveiki ir galim sau leisti, norisi pakeliauti, pasaulio nors siek tiek pamatyti, as noriu sportuoti, noriu savo mokslus pabaigti, norim su savo mokslais susieti ateiti, tai reikia daryti dabar, kol jauni, kol turim jegu ir kol vaikai nera dideli, kad veliau galetume atsipusti labiau, akd vaikams kazka galetume pasiulyti. keliavimas, saves realizavimas, va tai ir yra 'pagyventi sau'.

Droo, eik jau, graziausias kurortas hihihi.gif tik tiek, akd smelis, bet va Broadstairs nepalyginamai grazesnis ir svaresnis.
Atsakyti
Pritariu Crazy dėl "pagyvenimo sau" 4u.gif
O Broastairs tikrai, jei nebūtų tų akmenukų, būtų pasaka. Man aplamai tas miestukas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2013 10 13, 17:07)
biggrin.gif Mes vasarą per gražius orus prie jūros visada eidavom, vaikam smagu ax.gif Tik jau vietos švaresnės tekdavo paieškot.
Aš jau tokius vargelius pamiršusi rolleyes.gif
Žinau žinau, leidžiama 6mėn. Ilgiau jos niekas laikyti ir neketina.
Pasirinkom Margate, nes čia tėvai gyvena. Na kaip ir lengvesnei pradžiai.
Matai, kad ir tų galimybių nelabai yra. Darbas nepastovus, gyvenamosios vietos irgi kaip ir nėra, nesikraustysi į chatą pilną diedų  biggrin.gif O ir nuomos ten žiaurios. Bet kaip ir sakiau - nespjaunu, nežinai kaip gyvenimas pasikeis.
O mums reikėjo naujos pradžios, tik vat kad užsibuksavom truputį. Bet reikia tikėtis, kad tik pradžia tokia nelengva ir tiek.
Na kad ir atrodo jis neskaniai. Dabar paplūdimys švarus, faktas, gi žmonių nėra. Bet vasarą kas dėjos doh.gif Ir čia vienas iš gražiausių Anglijos kurortų biggrin.gif

Tai jei tevai gyvena jau didelis pliusas ,bent ne viena ten,turi artimuju . O sunki pradzia tai vadinasi,bus toliau lengva eiga smile.gif

QUOTE(crazy brains @ 2013 10 13, 18:02)
sau? nea, ne viena mes ju neuaginam sau, mes juos auginam vyrams ir zmonoms, ir tai yra labau normalu. visiskai neaisku, kokie santykiai su vaikais bus, kai jie paaugs, su vienais gal bus rysys, su kitais gal nebus, galu gale neaisku ar jie liks toj pacioj saly, kaip ir tevai. zodziu, rezultate, gali likti vienisas, kaip pirstas, todel ir norisi gyventi sau dabar. be to, gal kai man bus 50 as vos kojas pavilksiu, nuo ligu irgi niekas nepasaugotas. todel, kol esam sveiki ir galim sau leisti, norisi pakeliauti, pasaulio nors siek tiek pamatyti, as noriu sportuoti, noriu savo mokslus pabaigti, norim su savo mokslais susieti ateiti, tai reikia daryti dabar, kol jauni, kol turim jegu ir kol vaikai nera dideli, kad veliau galetume atsipusti labiau, akd vaikams kazka galetume pasiulyti. keliavimas, saves realizavimas, va tai ir yra 'pagyventi sau'.

Droo, eik jau, graziausias kurortas hihihi.gif tik tiek, akd smelis, bet va Broadstairs nepalyginamai grazesnis ir svaresnis.

O tu dar sakai,kad optimiste esi,o parasei kaip tikras pesimistas smile.gif
Vaikai kai uzaugs tai cia jau ir taip aisku ,kad issibegios,gali but santykiai ne su visais geri ir ttt,nu bet juk auginam dar tik juos tai ir tikiuosi-tikiu,svajoju apie grazia ateiti,o ju auginimas tai yra pati didziausia gyvenimo patirtis,dziaugsmas. Zodziu as kaifuoju nors ir buna sunku,nors ir miego truksta,kartais galva plysta nuo oziu ir triuksmo,kaifuoju nuo buvimo mama ir visai nesijauciu,kad negyvenu sau ax.gif Plati cia tema,rastu kiekviena savo minciu ir poziurio neisdestysim 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 19:44)
O tu dar sakai,kad optimiste esi,o parasei kaip tikras pesimistas smile.gif
Plati cia tema,rastu kiekviena savo minciu ir poziurio neisdestysim  4u.gif

nea, as pusiau realiste hihihi.gif cia tai faktas, juk visi skiritngi esam, motinyste/tevyste priimam skirtingai, ir keik tu beibiu beturetumem, ar 1 ar 6, vistiek juo labai mylim. ir savirealizacija kiekvienas turi kitokia, pvz tu save savirealizuoji budama mama, tau kaifas, tau gera ir ateity, tikiu, tikrai dziaugsies, kad tiek beibiu turi, as gi kitaip ziuriu, mna nors ir smagu but mama, bet as noriu ramybes hihihi.gif ir kad galeciau igyvendinti savo planus irgi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 13, 18:55)
nea, as pusiau realiste hihihi.gif cia tai faktas, juk visi skiritngi esam, motinyste/tevyste priimam skirtingai, ir keik tu beibiu beturetumem, ar 1 ar 6, vistiek juo labai mylim. ir savirealizacija kiekvienas turi kitokia, pvz tu save savirealizuoji budama mama, tau kaifas, tau gera ir ateity, tikiu, tikrai dziaugsies, kad tiek beibiu turi, as gi kitaip ziuriu, mna nors ir smagu but mama, bet as noriu ramybes hihihi.gif  ir kad galeciau igyvendinti savo planus irgi.  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Gavom vakar laiska ,kad vel elektros kainas kelia doh.gif Bliamba jie visai nuprotejo su kainu kelimais ant visko ir kaip pikta,kad ne savo namas,nes agentura arba nepasako savininkui r savininkas nenori,bet per kelis metus galima buvo taip apsildyti nama,kad dabar ir kainu kelimas nebutu baisus. Counsulas programas buvo padares nemokamai siule,stogo apsildyma,plastikinius langus,sienu apsildyma,boileri nauja ir saules baterijas.
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 20:19)
Counsulas programas buvo padares nemokamai siule,stogo apsildyma,plastikinius langus,sienu apsildyma,boileri nauja ir saules baterijas.

jo jo, pamenu! tikria tiap buvo! musu, aciu d, laabai siltas namas, visi reikalai atlikti, kas leicia siluma. manau, ziema bus ir silta ir ekonomiska.
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 13, 19:37)
jo jo, pamenu! tikria tiap buvo! musu, aciu d, laabai siltas namas, visi reikalai atlikti, kas leicia siluma. manau, ziema bus ir silta ir ekonomiska.

Pas mus visai ne ekonomiskas namas ziemos metu uz 3 men elektra 300-400£ ir Dujos £400, o jie dar kainas kelia doh.gif
O kaip pas jus ten Doveryje ar labai vejuota ? Man cia UK ir taip vejai ir lietus atrodo niekad nesibaigia,o tai kaip ten prie juros tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 20:51)
Pas mus visai ne ekonomiskas namas ziemos metu uz 3 men elektra 300-400£ ir Dujos £400, o jie dar kainas kelia doh.gif
  O kaip pas jus ten Doveryje ar labai vejuota ? Man cia UK ir taip vejai ir lietus atrodo niekad nesibaigia,o tai kaip ten prie juros tada g.gif

oho blink.gif bet jusu seima didesne, bet vis tiek laaabai daug! mes kai kaime gyvenom tam nemazam name, tia siltu metu uz elektra teidavo 9-10£ i men, saltuoju periodu, kai eme sildytis elektrinaiis radiatoriais tia buvo 40£ i men
jo, vejuota ir lietinga, bet sitas namas labai dekingoj vietoj, apsuptas pastatu, tai jokio vejo! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 13, 21:51)
Pas mus visai ne ekonomiskas namas ziemos metu uz 3 men elektra 300-400£ ir Dujos £400, o jie dar kainas kelia doh.gif
  O kaip pas jus ten Doveryje ar labai vejuota ? Man cia UK ir taip vejai ir lietus atrodo niekad nesibaigia,o tai kaip ten prie juros tada g.gif



Pas mus tas pats. Labai šaltas namas... Tas vėjas ir nesibaigia, buvo čia prieš kelias dienas toks vėjas kad mane panešiojo biggrin.gif

Sakykit iš kur jūs batus perkatės? Ar aš čia tokia išranki ir nieko nerandu g.gif
Atsakyti