Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės

As irgi taip pagalvojau, kad nerasta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kentietes smile.gif Ar dar yra gyvu? biggrin.gif Atejau su klausimu.. Pradedu mazei mokykleles dairytis. Mamos, kurios turit vyresnius vaikucius, jus jau apsiprate su ta angliska tvarka, gal kokiu patarimu turit, kaip issirinkti? Is pradziu galvojau leist i artimiausia, bet isgirdau prastu atsiliepimu, kad ten nieko neismokina. Ir is tiesu, keista, kad 8 metu vaikas nei rasyt, nei skaityt nemoka. Ar cia pas juos normalu, ar tikrai mokykla prasta? g.gif Kaip tos katalikiskos mokyklos? Gal grieztesne ten tvarka? Ir vaikai drausmingesni? Nenoreciau, kad maniske prisigaudytu blogu iprociu ar f words, ka daznai girdziu is sitos mokyklos mokiniu doh.gif
Atsakyti
Labas. As gyva bigsmile.gif
As irgi atmeciau jau artimiausias mokyklas, vien paziurejus kas darosi 9 ar 3 val kokie teveliai renkasi kokie vaikai eina matosi i kokia aplinka vaikas pakliutu. Dairausi kas toliau.
Kur kentietes kaip gyvenat? Kur ir kaip megaujates vasara?
Atsakyti
Laba, zinau, kad geri orai, visos lepinasi saulute ir grynu oru, bet gal gausiu atsakyma wink.gif norejau paklausti Kento mamyciu, ar kuri nors vedate savo atzalas i Lietuviska sestadienine mokyklele? Jei vedate tai kur ir kokie atsiliepimai wink.gif Aciu
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieskau draugiu mamyciu laisvalaikio praleidimui esu is Gillingham Kent jei nesunku ir yra norinciu ir ieskanciu draugiu taipat parasykit man i el. Pasta egliute333@gmail.com lauksiu jusu laisku wink.gif butu smagu jeigu kas atsilieptu.
Atsakyti
QUOTE(Eglute333 @ 2014 09 20, 20:27)
Sveikos mamytes, ieskau draugiu mamyciu laisvalaikio praleidimui esu is Gillingham Kent jei nesunku ir yra norinciu ir ieskanciu draugiu taipat parasykit man i el. Pasta egliute333@gmail.com lauksiu jusu laisku wink.gif butu smagu jeigu kas atsilieptu.



Sveikos, as taip pat is Gillingham:) antra savaite tik cia, viskas taip svetima.. galim pabendraut:)
Atsakyti
As cia retai uzeinu parasyk man i el.pasta kur nurodytas virsuje pabendrausim wink.gif
Atsakyti