Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb išparduotuvė

user posted image

user posted image

Šioje temoje perkame, parduodame, keičiamės ar dovanojame netikusius/nepatikusius pirkinius iš iherb.com.

Plačiau apie pirkimą šioje parduotuvėje čia.
Atsakyti
Aš tai žodžiais kalbėsiu smile.gif Ačiū už temą ir iš karto su reikalu. Man reikia vieno šito. Pirkau bendradarbėms dovanoms, bet trečias jau nebetilpo dėl svorio. Gal kas turit parduot mirksiukas.gif Bijau jau užsisakinėt, gali ir nebeateit iki Kalėdų.
Atsakyti
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
O man reikia būtinai vanilės ekstakto kokio, gal kuri pirkot, gal kuri nori pasidalinti? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Liko tik natūralūs plaukų dažai, pirkti iherb.com 4u.gif nors rašo haircolor and conditioner, tačiau dėžutėje yra tiesiog maišiukas su dažais. kreiptis a.ž
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Jei kartu - 27Lt, jei po vieną - po 15Lt.
Abu bandyti - pažymėta kiek maždaug liko
Atsakyti
Tik porą kartų bandytas Avalon Organics, Vitamin C Renewal, Balancing Toner, 250ml. Galiojimo datos nerandu, bet pirktas rugsėjo 1d, tikrai šviežias. Kaina 25lt.
user posted image
Atsakyti
[center]
 i 
PRIMINIMAS
[/center]

 ! 
Draudžiama parduoti/pirkti/mainyti/dovanoti ir pan. vaistus, maisto papildus, vitaminus ir kt. medikamentus.
Atsakyti
PARDUODU
Veiksmas Vilniuje, galiu siųsti.

Physician's Formula skystas makiažo pagrindas su SPF 15. Spalva Ivory, 29.5 ml. Naujas, tik atidariau ir akivaizdžiai matosi, kad spalva man per šviesi. Daugiau apie produktą.
user posted image

Kaina – 17 Lt->15 lt
Atsakyti
flirt.gif flirt.gif flirt.gif Parduodu flirt.gif flirt.gif flirt.gif

aubrey organics skaistalai 30lt
Birūs skaistalai SILKEN EARTH Nr. 321,(3 g),
Tobulas šilkinis spalvos potepis Jūsų natūralumui paryškinti.
100% natūralūs.
Tinka naudoti visur, kur norite akcento ar kontrasto. Nenuvargina odos.
tik pabandyti , labai grazus atspalvis
user posted imageuser posted image



Real Techniques By Samatha Chapman maskuoklio/makiazo pagrindo sepetukas 20lt
is Core rinkinio
user posted image

Aubrey Balansuojamasis GPB kondicionierius (325 ml) 30lt
NAUJAS.
Glikogenų proteinų kondicionierius visų tipų plaukams. Balansuojantis, stipriai maitinantis, turtingas baltymais. Iš 100% natūralių medžiagų. Be parabenų, be naftos chemijos produktų.
„Aubrey“ populiariausias plaukų kondicionierius jau virš 40 metų!

Pagrindiniai veiklieji augalai ir medžiagos:
- glikoproteinai ir pieno baltymai sustiprina plaukų skaidulas;
- siera turtingos amino rūgštys ir emolientai maitina ir gydo pažeistus plaukus;
- ekologiškas alavijas drėkina.
Sudėtyje yra pieno baltymų.
user posted image

Acure kondicionierius plaukams su citrinzole, arganu 25lt
user posted image

tik karta bandytas

Tai kasdieninei prieziurai tinkantis, maitinantis kondicionierius suteikia drėgmės . Skatina blizgesi, plauka padaro minkštą, sveiką, švarų . Organinis argano aliejus, argano Kamieninės ląstelės + CoQ10 pagalba stiprina plaukų keratino ir folikulu ryšį. Ekologiškas Avokadų aliejus suteikia vitamino B12 ,ekologiškas kakavos sviestas drėkina.

Neocell, Alpha Cell Exfoliator 15 lt
alfa lasteliu sveitiklis su glikolio rugstimi , tik 1 kart bandytas

user posted image

Giliai drekinanti priemone sausiems plaukams23lt
Nauja.
Giliai drekinati priemone plaukams su taukmedzio sviestu.
Stiprina plaukus, zoleliu ekstraktai drekina galvos oda ir plaukus, veikia kaip kondicionierius , puikiai tinka sausiems ir garbanotiems plaukams, glotnina juos, pamaitina.
user posted image


KAUNAS. bet galiu siusti. del visu klausimu laukiu zinuciu i AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 24 lapkričio 2012 - 16:13
user posted image
Gal kam vaikuciams dovanu reikia?! 4u.gif Parduodu nauja neisbyranti indeli sausiems uzkandziams! Munchkin-Snack-Catcher-12-Months
Ryskus, spalvotas! 14lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 24 lapkričio 2012 - 16:22
QUOTE(Jurgitakar @ 2012 11 24, 16:15)
user posted image
Gal kam vaikuciams dovanu reikia?! 4u.gif Parduodu nauja neisbyranti indeli sausiems uzkandziams! Munchkin-Snack-Catcher-12-Months
Ryskus, spalvotas! 14lt

Parduota smile.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Hight Mountains natūralūs Chesnut spalvos dažai- nauja dėžutė (ne tą spalvą parsisiunčiau, siųsta iš iherb.com
Aubrey Organic plaukų šampūnas ir kondicionierius (panaudota tik viena kartą, pirkta buvo draugei, bet ji nusipirko kitą, o aš šitą pabandžiau, bet man netinka), abu po 325 ml, pirkta iherb.com

Klaipėda, a.ž 4u.gif
Atsakyti