Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(Rituxx @ 2009 06 12, 11:25)
Ant smakro turiu 2 karpas kuriomis jau seniai noriu atsikratyti, iš pradžių buvo viena po to kita atsirado šalia  doh.gif dabar galvoju kaip čia jas pigiau išnaikinti jei aišku tai įmanoma  g.gif pasiskaičiau apie actą bet gal sakau veidui negerai nudegins labai tą vietą  g.gif ką galėtumėt patarti  4u.gif

su veidu geriau neeksperimentuok mirksiukas.gif pigiausia - gydomosios kosmetologijos centras jogailos g, gal tel elektokauteriu pasalintu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 13 birželio 2009 - 09:26
QUOTE(Saulinute @ 2009 05 18, 14:19)
As turejau ant rankos karpa, issigydziau su Wartner vaistais. Brangus, bet veiksmingi smile.gif
Papildyta:
As turejau ant rankos karpa, issigydziau su Wartner vaistais. Brangus, bet veiksmingi smile.gif

Man tai nepadejo tas wartner. g.gif Du kartus deginau tai nei viena nenukrito isskyrus ta kuri nuplysus buvo ir kabejo ant siulo. blink.gif
Atsakyti
man kosmetologe kazkada nudegino, tai neataugo, patenkinta. su azotu
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2009 03 11, 16:27)
gerai padeda dar vienas rusiskas vaistas... super cistotel vadinasi... nuo karpu yra... nezinau ar vaistinej yra bet pirkau turguj pas bobuciu kurios priekiauja is rusijos atvestais vaistais...  thumbup.gif  padejo man.. ir daugeliuj rekomendavau... reikia tepti.grauzia labai.. bet uztat padeda tikrai  thumbup.gif  manau galim air pakenteti  mirksiukas.gif



as irgi ji naudojau, tai tikrai padejo, dvi mazesnes greiciau pranyko, o su viena reikejo pakovot...bet svarbu padejo thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir as sitas bjaurastis,bandziau visokius wartner nieko visiskai neveiksmingi ,o ir kaina didele.Nusipirkau super cistotel ruda skysti ,bet jis ir nelabai ka padejo,dabar neseniai nusipirkau ir gi super cistotel tik tas skystis visai toks bespalvis,viena karta patepiau sau ir dukrai nes pas ja ant kojos didelio pirsto visa grandine situ bjaurasciu tai buvo nieko,o vakar vakare patepiau tai galvojau isprotesiu jau taip skaudejo,bet sian pasiziuriu lyg jau efektas yra viena pamazejo,o kita ant kojos pirsto tokia pajuodavo ,bet skauda negaliu ant pirsto stotis.Tikiuosi pades. g.gif
Atsakyti
na aš irgi SB pas baltarusius nupirkau vakar super čistotiel, mažoj kapsulytėj skaidrus, 1 ml, mokėjau 8 lt, tai kai pabaigs vaistinėj kažkokį darytą jam daktaras išrašė (kvapas l.panašus kaip anksčiau būdavo duofilmo) bandys šitą, nes jau tokią didelę ant pėdos turi...
kankinasi vargšas, gal 5 kartus šaldė, dėjo kažkokių vaistų daktaras kur negalima būdavo net kojos plauti 4-5 dienas, bet daktarėlis išėjo atostogų tai dbr patys vieni tęsiam karą...
Atsakyti
Girdejau Kaune kazkur netoli PC SAVAS yra kazkokia klinika (ar pan.), kur naikina karpas. Gal yra zinanciu kurioj tiksliai vietoj ta klinika ir kaip tiksliai vadinasi? Na, ar bent i kuria puse nuo SAVO reikia eiti, kad ja rasti? O gal ir atsiliepimu apie ta vieta yra kokiu rimtesniu?
Atsakyti
QUOTE(pushiusse @ 2009 07 14, 15:57)
Girdejau Kaune kazkur netoli PC SAVAS yra kazkokia klinika (ar pan.), kur naikina karpas. Gal yra zinanciu kurioj tiksliai vietoj ta klinika ir kaip tiksliai vadinasi? Na, ar bent i kuria puse nuo SAVO reikia eiti, kad ja rasti? O gal ir atsiliepimu apie ta vieta yra kokiu rimtesniu?


tai pas savo odos gydytoją užsiregistruokite ir nemokamai azotu užšaldys wink.gif paprastai karpas azotu ir naikina, na dbr dar lazeriu galima, bet jau čia privačiai reikia ir ten jau ne šaldo o išpjauna karpas (girdėjau kad l.skauda) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2009 07 14, 17:19)
tai pas savo odos gydytoją užsiregistruokite ir nemokamai azotu užšaldys wink.gif paprastai karpas azotu ir naikina, na dbr dar lazeriu galima, bet jau čia privačiai reikia ir ten jau ne šaldo o išpjauna karpas (girdėjau kad l.skauda)  4u.gif



poliklinikoj buvau-pasake, kad manosios per mazos ir ju per mazai, kad uz dyka gydytu. Ir siaip nemaloniai ten labai. Jau verciau daugiau sumokesiu, bet ir panaikins, ir niekur "nepasius"...
Atsakyti
rekomenduociau antra ligonine, piukiai uzsaldo ir nebesikartoja, nemalonu truputi, bet isgyvent galima...
Atsakyti
QUOTE(pushiusse @ 2009 07 14, 16:23)
poliklinikoj buvau-pasake, kad manosios per mazos ir ju per mazai, kad uz dyka gydytu. Ir siaip nemaloniai ten labai. Jau verciau daugiau sumokesiu, bet ir panaikins, ir niekur "nepasius"...


tai jei mažos tai galima ir vaistais išsigydyti 4u.gif
Atsakyti
Gal zinot, kur Alytuje naikina karpas?
Atsakyti