Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 01, 13:26)
turiu jo smile.gifsmile.gif nepalieka riebumo jausmo pasitepus plauku galiukus? smile.gif

man suglotnina, nes mano galai būna pasišiaušę, bet nesuriebina.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:26)
As ir vel gaminau..  doh.gif  Si karta kunui sviesta.. Gavosi puikus sviestas, gerai susigeria i oda, kvepia  wub.gif  , likau suzaveta (spejau jau visa issitepti)..


super thumbup.gif Man ir tavo įdegio pienelis labai patiko gamybos temoje drinks_cheers.gif Bet pagal rožinį indelį sprendžiu, kad nedaug jo pasigaminai, taip? 4u.gif

jau gavau LilyLolo pudros šepetėlį iš Persiko blink.gif rolleyes.gif Kaip Babi* ir žadėjo - su kosmetine biggrin.gif Šepetėlis atrodo švelnus, bet kad juo norėtųsi braukyti veidą reikia-nereikia, tai nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 09 01, 12:59)
Gal dar gali priminti kur jo gyvai pirkti? 4u.gif
bigsmile.gif lauksim!

Aš irgi prisiskaičiau apie šį tušą gerų atsiliepimų. O pirkti radau ecoland.lt (ten nemokamas siuntimas).
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 13:33)
jau gavau LilyLolo pudros šepetėlį iš Persiko  blink.gif  rolleyes.gif Kaip Babi* ir žadėjo - su kosmetine biggrin.gif Šepetėlis atrodo švelnus, bet kad juo norėtųsi braukyti veidą reikia-nereikia, tai nežinau  g.gif

blink.gif ir dar su kosmetine!! Ir as noooriu!! biggrin.gif
O kam tau braukyti veida reikia- nereikia ? Ta prasme nera labai mielas ?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 01, 13:32)
man suglotnina, nes mano galai būna pasišiaušę, bet nesuriebina.

oi aciu, meginsiu, nes ji kaip tik turiu, veidui labai megstu naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 01, 13:28)
Palomina  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif !! Kaip atrodo!!! Kaip noreciau toki pasigaminti...

Tai kada nors imk ir pasigamink mirksiukas.gif

QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 13:33)
super  thumbup.gif Man ir tavo įdegio pienelis labai patiko gamybos temoje  drinks_cheers.gif Bet pagal rožinį indelį sprendžiu, kad nedaug jo pasigaminai, taip?  4u.gif

pasidariau apie 70 ml sviesto.. nezinau kiek i si rozini indeli telpa.. 40 ar 50 ml (indelis is AN)? tai kas liko supyliau i dar viena indeli (30 ml), bet buvo ne visai pilnas.. Seip nedaug reikia to sviesto, pakankamai skalsus.. bet kadangi toks nuostabus gavosi, tai man vis norisi teptis ir teptis doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 01, 13:34)
Aš irgi prisiskaičiau apie šį tušą gerų atsiliepimų. O pirkti radau ecoland.lt (ten nemokamas siuntimas).

Katik pastininke atnese siuntinuka - Benecos tusa.. tai nezinau ar cia man siandien ji testuoti ar rytojaus palaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 13:33)
jau gavau LilyLolo pudros šepetėlį iš Persiko  blink.gif  rolleyes.gif Kaip Babi* ir žadėjo - su kosmetine biggrin.gif Šepetėlis atrodo švelnus, bet kad juo norėtųsi braukyti veidą reikia-nereikia, tai nežinau  g.gif

Šepetėlis naujas? biggrin.gif Kai panaudosi, pranek ar nesišeria ir ar paskritai, viskas su juo gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 01, 13:37)
blink.gif  ir dar su kosmetine!! Ir as noooriu!!  biggrin.gif 
O kam tau braukyti veida reikia- nereikia ? Ta prasme nera labai mielas ?


gerai, kad šita kosmetinė kompaktiška, gal rankinę padės apsitvarkyti biggrin.gif Bordo spalvos, iš dermantino smile.gif Vien dėl kosmetinės užsakymo nesidaryčiau, bet kad jau pridėjo, tai gerai tongue.gif

skaičiau kažkur, kad pats švelniausias šepetėlis, nealergizuoja ir kai dažaisi, tai noris juo "paglostyti" veidą daugiau nei reikia, nes labai malonu. Perbraukiau ranką, man tikrai nepasirodė, kad norėtųsi juo glostytis be reikalo. Ten, kur šereliai nekarpyti, netrumpinti, braukiant išilgai į viršų, tai taip, švelnu. Bet pats viršus, kuriuo bus dažomasi, man toks, khm biggrin.gif




Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 09 01, 13:45)
Šepetėlis naujas? biggrin.gif


naujas biggrin.gif Parašysiu atsiliepimus, kai išbandysiu, kaip jis 4u.gif
Atsakyti
Palomina, bandyk šiandien tą tušą, laaaabai smalsu, kaip ten jis dažo bigsmile.gif

Sviestas - grožis smile.gif O kokia jo konsistencija? Kaip riebaus kremo?


Beje, nuo praeitų metų spalio mėnesio vis dar mučinu Elysambre tušą. Tai vis dar padoriai dažo, tik dabar pradėjo truputį džiūti. Žodžiu, beveik metus atlaikė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 01 rugsėjo 2010 - 12:53
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 09 01, 12:54)
Aš ne Etama, bet maišoma yra iki 5% stiprumo mišinukas. 10 ml aliejaus - 2 lašai EA yra 1%, tai pagal proporcijas. Daugiau nereiškia geriau, svarbu žiūrėti, kad nedirgintų galvos odos 4u.gif Ir taip, jis skatina plaukų augimą (ne tik senųjų, bet ir naujų gali pridygti).


super,aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 13:41)
Katik pastininke atnese siuntinuka - Benecos tusa.. tai nezinau ar cia man siandien ji testuoti ar rytojaus palaukti  g.gif

Labai nekantraujam atsiliepimų..........
Nes pagal kainą, būtų neblogas variantas!
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 09 01, 12:26)
As ir vel gaminau..  doh.gif  Si karta kunui sviesta..
likau suzaveta (spejau jau visa issitepti)..

Kaip skaniai atrodo wub.gif

Tepi ant drėgno ar sauso kūno? 4u.gif
Atsakyti