Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Vakar iš skubėjimo susipjausčiau iceberg salotas su žaliąja paprika ir pašlaksčiau alyvuogių aliejumi, tai labai paprasta gaivu ir skanu.

Šiandien nusipirkau špinatų, gal kokį paprastą neįmantrų receptuką salotų su špinatais pasakytumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildhoney @ 2014 03 27, 12:03)
Vakar iš skubėjimo susipjausčiau iceberg salotas su žaliąja paprika ir pašlaksčiau alyvuogių aliejumi, tai labai paprasta gaivu ir skanu.

Šiandien nusipirkau špinatų, gal kokį paprastą neįmantrų receptuką salotų su špinatais pasakytumėt?  ax.gif

Aš naudojuosi šituo receptu (teksto apačioje žiūrėkite): http://lzinios.lt/lz...paprasto/160115
Gaminau ir pagal kitus šitos autorės receptus. Jie dabar mano mylimiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildhoney @ 2014 03 27, 12:03)
Šiandien nusipirkau špinatų, gal kokį paprastą neįmantrų receptuką salotų su špinatais pasakytumėt?  ax.gif

Atidžiai nenagrinėjau receptų, bet gal rasite ką nors tinkamo sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 27 kovo 2014 - 17:14
QUOTE(Karas1433 @ 2014 03 14, 12:31)
Pasiulykite salotu prie vistienos, tik kad be jokiu majonezu. Mergaitiskam pasedejimui, visos saulutei pasirodziusios pasibaisejom savo lasinukais, tai nusprendem kad laikas lengvesniam maistui. smile.gif)

ismarinuoju ir pakepinu vistiena.
I lekste dedu salotu lapu (rukola, spinatai gali buti, paprasta salota ir pan), pomidoriuku, raudono svoguno, uzpilu alyvuogiu aliejaus ir balzamiko acto (arba citrino sulciu), padedu i lekste vistiena (ar kepsniuka kepu arba gabaliukais) ir uztarkuoju dziugo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 03 29, 14:36)
ir uztarkuoju dziugo  wub.gif

Tiems, kas vengia majonezo dėl kalorijų, ir džiugo - ni-ni nono.gif
Atsakyti
Žalios špinatų, avokado, kriaušės ir kumpio salotos

user posted image

Kiekiai pagal valgančiųjų skaičių.

Reikės:

Šviežių špinatų lapelių
Saujelė rukolos salotų
(Dar naudojau vienos rūšies salotų lapelius, kur pavadinimo lt nežinau, tiks bet kokios lapinės salotos)
Ispaniško arba Itališko Prosciutto tipo kumpio
Avokado
Kriaušės
Kelių vyšninių pomidoriukų
Kelių riekučių agurko
Pinijos riešutų
Ayvuogių aliejaus
Balzamiko acto

Pirmiausiai pasikepinti pinijų riešutus ir leisti atvėsti.

Į lėkštę dėti nuplautus ir nusausintus špinatų lapelius, ir likusias salotas, avokadą, kriaušę supjaustyti smulkesniais gabaliukais, agurką juostelėmis, pomidoriukus per pusę.
Apšlaksyti šiek tiek alyvvuogių aliejumi ir viską lengvai permaišyti. Apdėlioti kumpio suktinukais,
apšlakstyti balzamiko actu ir galiausiai kepintais pinijų riešutais.
Salotos paruoštos! Skanaus.

user posted image

http://belgija.blogs...riauses-ir.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 11 balandžio 2014 - 21:51
cia mano gamintos labai skanios salotos http://www.gaspadine...kepenelem-13502
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 03 29, 14:36)
ismarinuoju ir pakepinu vistiena.
I lekste dedu salotu lapu (rukola, spinatai gali buti, paprasta salota ir pan), pomidoriuku, raudono svoguno, uzpilu alyvuogiu aliejaus ir balzamiko acto (arba citrino sulciu), padedu i lekste vistiena (ar kepsniuka kepu arba gabaliukais) ir uztarkuoju dziugo  wub.gif

ir as taip darau, tik dar su kokiu majoneziniu padaziuku wub.gif siandien dariau labai paprastas musu seimos megiamas ir daznai gaminamas salotas, tiesiog kalafijoras, pomidoras, druska, majonezas ir krapai, supjaustau, ir vuolia
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 06 19, 20:20)
ir as taip darau, tik dar su kokiu majoneziniu padaziuku  wub.gif  siandien dariau labai paprastas musu seimos megiamas ir daznai gaminamas salotas, tiesiog kalafijoras, pomidoras, druska, majonezas ir krapai, supjaustau,  ir vuolia


drinks_cheers.gif tik aš dar agurką įpjaustau ...ir druskos nededu biggrin.gif
Atsakyti
netikėti Joninių svečiai pas mane ragavo salotas iš likučių,
nes lietus neleido nuvažiuoti iki sodo
visiems patiko ir klausė iš kur receptas wink.gif
taigi mano likučių salotos:
15 didokų ridikėlių sutarkuotų burokine tarka,
geras pundukas susmulkintų krapų,
apie 20 svogūnų laiškų,
nedidelis gabaliukas agurko supjaustytas kubeliais,
3 pomidorai čeriukai perpjauti į keturias dalis,
druskos pagal skonį, viską gardinau grietine

proporcijas surašiau taip, kaip aš dėjau, didžioji dalis pas mane buvo ridikėlių,
tačiau viską galima keisti
skanaus
Atsakyti
Labai mano mėgstamos ir greitos: Perlinio kuskuso salotos

Salotoms reikės:

agurkų,
pomidorų,
mėlyno svogūno,
fetos sūrio,
perlinio kuskuso

Daržoves susmulkiname, perlinį kuskusą išverdame ir perliejame šaltu vandeniu, fetos sūrį supjaustome gabalėliais, beriame druskos, pipirų, pilame šlakelį alyvuogių aliejaus.

Viską sumaišome ir mėgaujamės. Visada dedu viską iš akies smile.gif .
Skaniau turbūt su vyšniniais pomidorais, bet tikrai tinka ir kitokie, pagal tai ką tuomet turite šaldytuve mirksiukas.gif

Skanaus!
Atsakyti
ar kuri nors gamino vietnamietiskas salotas Bun bo Nam Bo? Skonis wub.gif recepta galiu tik spelioti, gal kuri gaminote?
Atsakyti