Įkraunama...
Įkraunama...

Velso lietuvaitės

QUOTE(Latimerija. @ 2013 04 02, 01:09)
sveikuzes. visas su praejusiom velykom. tikiuosi ir pavasaris greitu laiku pasirodys. mes vis dar planuojam kraustyti i velsa. buvom pries velykas apsizvalgyti. norisi issirinkti miesta miela sirdzei. nes jau ten apsistotumem visam likusiam gyvenimui. aplankeme cardiff. nors miestas ir grazus, bet labai jau didelis. o as esu mazu miestuku myletoja. veliau vaziavome i swansea. ir va tas miestas mane laaabai suzavejo. nezinau kuo, bet jis mane labai traukia. kita karta vaziuosim atidzia apsidairyti. gal yra cia bent viena gyventoja is swansea miesto? o gal kas lanketes jame?


As gyvenu Swansea su savo dukryte. Atsikraustem tik neseniai, dar tik pamazu isikurinejam. Miestas man visai patinka, jis nera toks mazas, kad galetu realiai kazko trukti; taciau ir nera toks milziniskas, kad zmones visai susvetimetu. As siaip klaipediete, tai man dydziu sitas miestas beveik idealus, primena gimtine smile.gif) siaip yra labai graziu vietu, labai idomu viskas aplink, bet man kazkokie itarttini cia zmones. Nieko nezinau, turbut man nesava tiesiog. Galvoju, vaziuosiu atgal I Lietuva anksciau ar veliau. 'Home is where the heart is.. ;/ ' bet siaip manau, kad jeigu jau gyventi Velse- tai tikrai cia fainiausia. As labai daug apkeliavau sita krasta, bet man mieliausia pasirode butent cia.. Aisku, cia mano asmenine tokia nuomone, gal mano klaipedietiskumas cia prasiverzia, gal siaip kazka man primena sita vieta!
Atsakyti
sveikos. gal kuri zinot koki zmogeli kuris siuntinukus veza i velsa? unsure.gif
Atsakyti
Labas. Jungiuosi ir as i jusu būrelį. As taip pat gyvenu Velse. Butų malonu pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
sveika prisijungusi. is kokio miesto esi? nelabai cia mamytes aktyvios. tikriausiai labai daug dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2013 10 27, 19:43)
sveika prisijungusi. is kokio miesto esi? nelabai cia mamytes aktyvios. tikriausiai labai daug dirba  4u.gif

Laba, facebuke yra grupė "Cardiff Lithuanian society ". Pats puslapis miręs, bet vis vežėjai meta kontaktus. Tai rasi ten dvi firmas, kurias esu naudojus. Vieni ima už svorį, kiti turi kainą už tašę. Nuo durų iki durų wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Smagu,kad ir velse jusu yra! Tik kazko rodos nebendraujat sad.gif
Atsakyti
QUOTE(purpurinem sermegelem @ 2013 04 16, 04:27)
As gyvenu Swansea su savo dukryte. Atsikraustem tik neseniai, dar tik pamazu isikurinejam. Miestas man visai patinka, jis nera toks mazas, kad galetu realiai kazko trukti; taciau ir nera toks milziniskas, kad zmones visai susvetimetu. As siaip klaipediete, tai man dydziu sitas miestas beveik idealus, primena gimtine smile.gif) siaip yra labai graziu vietu, labai idomu viskas aplink, bet man kazkokie itarttini cia zmones. Nieko nezinau, turbut man nesava tiesiog. Galvoju, vaziuosiu atgal I Lietuva anksciau ar veliau. 'Home is where the heart is.. ;/ ' bet siaip manau, kad jeigu jau gyventi Velse- tai tikrai cia fainiausia. As labai daug apkeliavau sita krasta, bet man mieliausia pasirode butent cia.. Aisku, cia mano asmenine tokia nuomone, gal mano klaipedietiskumas cia prasiverzia, gal siaip kazka man primena sita vieta!


labukas velsietes smile.gif

as pati is londono, pries pora svaiciu su vyru buvom atleke i swansea pailseti, nereliai suzavejo mane viskas cia, megstu gamta ir susisuko man galva is to londono atvziavus, siaip su vyru mastom keliu metu begyje lekti laukt is to londono, nes nebepakeliam jau jo tempo, patys esam is siauliu ir tas londonas gan per didelis mums, tik va viena beda, kad mano darbas londone yra gan geras, farmacijos rity ir as labai bijociau kad darbu nerasim sad.gif bet kita vertus kai pagalvoji, londone kainos kosmines, nei atsidesi ka nei nieko, paskola jei pasiimsi tai ir paasilaidosi cia. papasakokit daugiau man apie swansea, o gal ju i lietuva isvaziavot gyevnti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 24 vasario 2014 - 10:52
sveikos mamytes.gal galit parasyti jeigu zinoma butu nesunku,nuo kiek metu vaikai gali buti vieni namuose?aciu kurios tures laiko parasyti smile.gif
Atsakyti
Jei neklystu tai nuo keturiolikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rence123 @ 2014 05 09, 18:07)
sveikos mamytes.gal galit parasyti jeigu zinoma butu nesunku,nuo kiek metu vaikai gali buti vieni namuose?aciu kurios tures laiko parasyti smile.gif

Labutis.Tikrai ne nuo 14,o nuo 12,bet ir tai tik apibreztinis varijantas,grieztai apibreztu istatymu nera.Reikia ziureti i pati vaika,viens 10 metu protingas ir mastantis,o kitas ir 14 ziurek nieko nemoka ir nesupranta:) Taigi siaip Anglijoj yra sakoma,kad iki 12metu visur vaikas eina su tevais.
Papildyta:
Labas rytas Velso mamytes bye1.gif Turiu i jus prasyma,gal galit pasidalinti vietovem,kur pacios buvot apsistojusios su palapinem.Zinau kad internetas visagalis,bet taip noretusi kad tai butu jusu paciu isbandyta.Aciu labai:)
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2014 07 17, 10:47)

Labas rytas Velso mamytes bye1.gif Turiu i jus prasyma,gal galit pasidalinti vietovem,kur pacios buvot apsistojusios su palapinem.Zinau kad internetas visagalis,bet taip noretusi kad tai butu jusu paciu isbandyta.Aciu labai:)

mes stovyklaut su palapinem vaziuojam i Oxwich Bay,prie swansea 4u.gif

sita stovyklaviete: http://www.ukcampsit....asp?revid=1709

savininkai dar prie vartu isskirstoi skirtingus laukus seimas,pencininkus ir paauglius, kad vieni kitiem netrukdytu.tvarkingi dusai, tualetai, yra sildomas lauko baseinas,pestute iki pajurio apie desimt minuciu.
Atsakyti
QUOTE(AgnessBelle @ 2014 07 17, 20:47)
mes stovyklaut su palapinem vaziuojam i Oxwich Bay,prie swansea  4u.gif

sita stovyklaviete: http://www.ukcampsit....asp?revid=1709

savininkai dar prie vartu isskirstoi skirtingus laukus seimas,pencininkus ir paauglius, kad vieni kitiem netrukdytu.tvarkingi dusai, tualetai, yra sildomas lauko baseinas,pestute iki pajurio apie desimt minuciu.

Aciu labai labai assa.gif
Atsakyti