Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

QUOTE(Mildutee @ 2013 06 11, 21:14)
Sveikos, as irgi gyvenu Nottingeme, beveik paciame centre smile.gif ir greitai lelyte turesiu  nestuke.gif



Sveika prisijungus, kada gimdyti tau? As taip pat nestuke.gif , mes si pasauli tyretumem isvysti apie rugpjucio 22 diena smile.gif matysim kiek pataikysim smile.gif
Atsakyti
Sveikute, mano lelyte rugsejo 25, bet kada uzsimanys tai dar nezinia. ax.gif g.gif
Atsakyti
Va kaip jums gerai, tarp vaikeliu tik menesis skirtumo smile.gif
Atsakyti
O ka turesi mergaite ar berniuka? wink.gif mano tai tiksliai lyties nenustato, labai ten spurda, o kai tarp koju nori paziuret tai laikos susispaudes. biggrin.gif bet sake labiau mergaite, nei bernukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 13, 14:09)
O ka turesi mergaite ar berniuka? wink.gif mano tai tiksliai lyties nenustato, labai ten spurda, o kai tarp koju nori paziuret tai laikos susispaudes. biggrin.gif bet sake labiau mergaite, nei bernukas wink.gif



smile.gif tikriausiai gan sunku ruostis, kai tiksliai nezinai mergaite ar berniukas,
as tai kai tik suzinojau, kad mergaite tai ir prasidejo pirkimai graziausiu spalvu biggrin.gif nors tiesa pasakius, niekada negali buti tikras, buna pranasauja mergaite, o kai islenda ziuri kiausiukai sviecia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 13, 15:09)
O ka turesi mergaite ar berniuka? wink.gif mano tai tiksliai lyties nenustato, labai ten spurda, o kai tarp koju nori paziuret tai laikos susispaudes. biggrin.gif bet sake labiau mergaite, nei bernukas wink.gif





Pas mane tai berniukas, kazkaip gan tvirtai pasake, kad berniukas per skana, o ir vyras sake mate wink.gif jis man dar pries seselei pasakant i ausi pasnibzdejo, kad berniukas smile.gif tai mes kazkaip berniukui ir ruosiames, bet irgi kaip ir Giedre, laukem kol suzinosi ir tada jau pradejom apsipirkinet.. tiesa sakant vis dar apsipirkinejam po truputi ax.gif
Atsakyti
As visada zinojau, kad man nebus taip kaip visiem, kad butent man tiksliai niekas nepasakys mergaite ar berniukas. nestuke.gif biggrin.gif Nu bet sake itaria mergaite, tai jai ir ruosiuos, nors iki tos dienos buvau isitikinus kazkodel kad turesiu bachureli.. biggrin.gif g.gif Na kaip gims paziuresim visgi kas teisus mano nuojauta ar visgi daktaru speliojimai. thumbup.gif na nepirksiu visko ruzavo geltono, anuz dar tie kiausiukai pasirodys... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti

Na taip, yra begale spalvu kurios tinka ir mergaitei ir berniukui smile.gif o daugiau rozines ar melynos nusipirksi kai gims smile.gif

O tu seniai Nottingham gyveni?
Atsakyti
Nee nelabai seniai, biski daugiau nei menuo.. smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Wow sita tema atsigavo biggrin.gif

Sveikinimai nestuke.gif ,pasiilgau nesiot didziuli puza blush2.gif

O gyvenu as basford,prie city hospital. Notts jau beveik 2m o atsikraustem is 'mazosios lietuvos' Dagenham,Londono.

Sedziu namie,gyvenimas boring,vaikai veda is proto,laukiu nesulaukiu atostogu Lt rugpjutii rolleyes.gif

Atsakyti
Labas, tai asigavo tema, nauju mamyciu priviso biggrin.gif Mano puzas dar nedidelis, nors gal ir neturi buti didelis, nes 6 menuo eina.. g.gif nestumo lakotarpis, man kaip pirmo vaikiuko besilaukianciai labai patinka, noreciau kad nesibaigtu, nes tie duziai i sonus is vidaus labai jau malonus. nestuke.gif ax.gif O ir jokie blogumai man nepasireiske nei pradzioj nei dabar, tad daugiau nei puse nestum jauciuosi puikiai.. ax.gif Tik kazin ka pasakysiu, kai reikes ispaust ta dziaugsmeli is saves, labai bijau visos taip gazdina kad taip skauda viskas ten plysta.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 14, 23:36)
Labas, tai asigavo tema, nauju mamyciu priviso biggrin.gif Mano puzas dar nedidelis, nors gal ir neturi buti didelis, nes 6 menuo eina..  g.gif  nestumo lakotarpis, man kaip pirmo vaikiuko besilaukianciai labai patinka, noreciau kad nesibaigtu, nes tie duziai i sonus is vidaus labai jau malonus.  nestuke.gif  ax.gif O ir jokie blogumai man nepasireiske nei pradzioj nei dabar, tad daugiau nei puse nestum jauciuosi puikiai..  ax.gif  Tik kazin ka pasakysiu, kai reikes ispaust ta dziaugsmeli is saves, labai bijau visos taip gazdina kad taip skauda viskas ten plysta....  unsure.gif


Sveika 4u.gif

na svarbiausia nusiteikimas ir saves itikinimas, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif ir jokiu budu negalvok, kad tau ten bus baisu ir viskas plys, nes juk isitikinimas labai stipria itaka daro musu veiksmams smile.gif
O pilvelio ir as pasiilgau wub.gif mazius visada po sirdim, pasisneki, paglostai...o dabar tik pagaut reikia, kad apkabintu biggrin.gif ir tai ne visada pavyksta, o sestas menuo tai pats dziaugsmas, nei per didelis pilvukas, nei per mazas smile.gif va kai ateis devyni menesiai tada jau kita kalba, o jei dar ir lelius veluoja visai kantrybes nebebuna biggrin.gif

Smagu, kad tema juda i prieki thumbup.gif o as galvojau,kad taip niekada ir nebesutiksiu lietuvaiciu cia salia.
Papildyta:
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 06 14, 20:00)
Labas  4u.gif

Wow sita tema atsigavo  biggrin.gif

Sveikinimai  nestuke.gif ,pasiilgau nesiot didziuli puza  blush2.gif

O gyvenu as basford,prie city hospital. Notts jau beveik 2m o atsikraustem is 'mazosios lietuvos' Dagenham,Londono.

Sedziu namie,gyvenimas boring,vaikai veda is proto,laukiu nesulaukiu atostogu Lt rugpjutii rolleyes.gif


Tai jau nemazai laiko pacioje UK smile.gif as dar tik trecius metus cia, na tiesa pasakius dar du su biskiu buvau N.Ireland

Tikiu, kad nera kada nei atsikvept su mazaisiais biggrin.gif man ir vienos dar beje mazos padauzos uztenka, tryse aplink sukames kaip bitutes biggrin.gif
Atsakyti