Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos


user posted image

user posted image

Naudinga info:
My family clinic (GP MD Dr. Ausra Sumskiene)
-----
Lietuvių klinika Dundalk'e
3 Chapel street
town centre
Dundalk
tel: +353867336824
-------
Dublino šeimos klinika
F.Balsys
Lietuvos ambasada
Airijos lietuvių bendruomenė
Mokesčių inspekcijos puslapis (REVENUE)
Citizens informacijos puslapis (čia yra labai daug naudingų nuorodų) (Galima skambinti I-V, 9am - 9pm tel. 1890777121 - nemokamai)
Social welfare puslapis (socialo puslapis)

Child Benefit
Child benefit info
Child Benefit Section
Department of Social Protection
Social Welfare Services Office
St Oliver Plunkett Road
Letterkenny
Donegal

E-mail: child.benefit@welfare.ie
Tel.: 1890 400 400
Child benefit užklausa internetu

Ieškantiems darbo

fas
irish jobs
recruitment ireland
monster


Kurjeriai

MV transport

Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2013 11 05, 19:09)
Brigitiki, ka pirkai SB? nu man reik ideju ideju ideju..  unsure.gif

as dabar einu is proto del Burberry firmos langeliu biggrin.gif tai va,nupirkau bliuskute su tais langeliais,tie langeliai tik ant kaklo ir rankoviu galu wub.gif paskui nupirkau salikeli irgi su langeliais biggrin.gif ir pinigine smile.gif ir kalendoriu su musu seimos foto uzsakiau smile.gif o pats uzsiprase el pipirines ir pjaustymo lentutes su Guinness uzrasu smile.gif dar noriu Zipo ziebtuveli nupirkti,nes pernai dovanojom ji mano tevelui,tai jis dusavo,kaip tokio noretu,bet gaila pinigu,tai nupirksiu ir svajone ispildysiu ir pinigu nebebus gaila smile.gif nu ir kvepalus reikes patikrint,jei jau prie pabaigos,reikes nupirkt smile.gif dar galvoju uzsakyt raktu pakabuka su mano ir dukrytes foto g.gif ir dar galvoju apie baltinukus ir bridzus g.gif esu nuziurejusi,tai gal ir juos nupirksiu g.gif
MB tai kazkaip greit sugalvojau,bet va del savo tecio suku galva doh.gif reiks padovanot tattoo ceki ir bus gerai,ir tetis patenkintas,ir mes,gales MB daryt tattuske uosviui biggrin.gif

Labas rytas 4u.gif
Papildyta:
Aciu uz namucius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brigitiki: 06 lapkričio 2013 - 10:48
Labas rytas,

Su kavos puoduku uzsuku pas jus 4u.gif

Ribenna-Mano mama kilusi is Birzu krasto,todel ir klausiu blush2.gif

Brigitiki-oi kaip myli tu savo vyra,kaip lepini wub.gif
As tai kukliai,nenoriu islepint lotuliukas.gif O jei rimtai,kvepalu irgi dairausi,gal po egle pakisiu,nes jau maciau baiginejas jo turimi..Tevo dienos proga nupirkom Gucci black guilty kazkokius,tai nusivyliau...Kaina ziauriai didele,o kvapas visai neissilaiko... schmoll.gif kokius tu planuoji saviskiui? Man labai patiko pacco rabane black xs tokiais serbentais dvelkia biggrin.gif idomu kaip channel kvapai vyrams,ar ilgai laikosi?Moterims tai fantastiski-pati negaliu atsidziaugt wub.gif

Na o as pamazu kaledines dovanas ziurineju jau,nes pas mane lapkricio galas,gruodis ziauriai bizi bus..o noriu viska susitvarkyti kaip reikia,tai..suku galva ka vyresnelei tokio idomaus rast..
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 06, 10:19)
idomu kaip channel kvapai vyrams,ar ilgai laikosi?Moterims tai fantastiski-pati negaliu atsidziaugt wub.gif

Na o as pamazu kaledines dovanas ziurineju jau,nes pas mane lapkricio galas,gruodis ziauriai bizi bus..o noriu viska susitvarkyti kaip reikia,tai..suku galva ka vyresnelei tokio idomaus rast..



Chanel yra MB turejes. Gerai laike smile.gif Del moterisku tai tikrai galiu pasakyt, kad gerai laiko smile.gif man net per ilgai kartais smile.gif

As MB nupirkau gimtadienio proga Tom Ford Noir, nes jam laaabai patiko. Isskrendant i Nica pasikvepino oro uoste ir visas atostogas uoste ta kvapa, galejai uzuost ir po keliu duso seansu labai ilgai laikesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedulia @ 2013 11 06, 13:27)
Chanel yra MB turejes. Gerai laike smile.gif Del moterisku tai tikrai galiu pasakyt, kad gerai laiko smile.gif man net per ilgai kartais smile.gif

As MB nupirkau gimtadienio proga Tom Ford Noir, nes jam laaabai patiko. Isskrendant i Nica pasikvepino oro uoste ir visas atostogas uoste ta kvapa, galejai uzuost ir po keliu duso seansu labai ilgai laikesi smile.gif



o buna Tom Ford Noir kokiuose debenhamuose? Nes nesu girdejus tokiu,noreciau pauostineti smile.gif) Ir channel kvapai vos keli atidaryti,eisiu ieskot kokio gero kvapo,nors taip sunku isrinkti... doh.gif veliau susimaiso viskas uoslej,visi skanus tampa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 06, 11:19)
Brigitiki-oi kaip myli tu savo vyra,kaip lepini wub.gif
As tai kukliai,nenoriu islepint lotuliukas.gif  O jei rimtai,kvepalu irgi dairausi,gal po egle pakisiu,nes jau maciau baiginejas jo turimi..Tevo dienos proga nupirkom Gucci black guilty kazkokius,tai nusivyliau...Kaina ziauriai didele,o kvapas visai neissilaiko... schmoll.gif  kokius tu planuoji saviskiui? Man labai patiko pacco rabane black xs tokiais serbentais dvelkia biggrin.gif idomu kaip channel kvapai vyrams,ar ilgai laikosi?Moterims tai fantastiski-pati negaliu atsidziaugt wub.gif

Na o as pamazu kaledines dovanas ziurineju jau,nes pas mane lapkricio galas,gruodis ziauriai bizi bus..o noriu viska susitvarkyti kaip reikia,tai..suku galva ka vyresnelei tokio idomaus rast..

kad jis mane lepina,tai kaip man jo nelepint wub.gif dabar jo pats megstamiausias kvapas Chanel Allure Homme Sport smile.gif padovanojau jam juos per gimimo diena smile.gif situos galvoju vel padovanot smile.gif o man paciai be galo skaniai kvepia Paco Rabanne 1 million wub.gif kvapas vertas nuodemes biggrin.gif MB turi juos,bet labai retai su jais kvepinasi,jam jie per saldus doh.gif
As irgi noriu siemet anksti dovanas paruosti,kad paskui pries pat Kaledas nereiketu lakstyti po tas pardes ir galvoti apie dovanas smile.gif
Papildyta:
Kacius ziurek,Masa pigiau radau
http://www.ebay.co.u...=item2c754d0d9c
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 06, 13:48)
kad jis mane lepina,tai kaip man jo nelepint  wub.gif dabar jo pats megstamiausias kvapas Chanel Allure Homme Sport  smile.gif padovanojau jam juos per gimimo diena  smile.gif situos galvoju vel padovanot  smile.gif o man paciai be galo skaniai kvepia Paco Rabanne 1 million  wub.gif kvapas vertas nuodemes  biggrin.gif MB turi juos,bet labai retai su jais kvepinasi,jam jie per saldus  doh.gif
As irgi noriu siemet anksti dovanas paruosti,kad paskui pries pat Kaledas nereiketu lakstyti po tas pardes ir galvoti apie dovanas  smile.gif
Papildyta:
Kacius ziurek,Masa pigiau radau
http://www.ebay.co.u...=item2c754d0d9c



pritariu del 1 million,turejau ir as sau,ir vyras siuos kvepaliukus-labai jau skanus wub.gif na o pati ko lauki/nori po egle? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 06, 11:49)
pritariu del 1 million,turejau ir as sau,ir vyras siuos kvepaliukus-labai jau skanus wub.gif  na o pati ko lauki/nori po egle? biggrin.gif

drinks_cheers.gif as irgi turiu 1million wub.gif nezinau,negaliu pasakyt ko nori,nes atrodo,kad visko turiu ir nieko nereikia biggrin.gif leisiu vyrui pasireiksti ir paciam isrinkti dovana biggrin.gif o tu ko nori? rolleyes.gif
Atsakyti
Geras temos pavadinimas....kad gristam i tema,tikiuos visos ta isgirs biggrin.gif

Dovanu mb nesiruosiu kazko ne i tema pirkt,nes pati nedirbu,pajamu negaunu,tai is jo pirkt dovanas jam ir dar to,ko nereikia,tai jau tikrai nepirksiu.Zmogus zvejyba uzsikabliavo,tai ten kazkokios meskeres nori,tai nusipirks ir bus dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitiki @ 2013 11 06, 13:52)
drinks_cheers.gif as irgi turiu 1million  wub.gif nezinau,negaliu pasakyt ko nori,nes atrodo,kad visko turiu ir nieko nereikia  biggrin.gif leisiu vyrui pasireiksti ir paciam isrinkti dovana  biggrin.gif o tu ko nori?  rolleyes.gif


va as ir nezinau ko noriu blush2.gif vakar vakare vyras su uzuominom uzklause,pakiso grozio salono kazkoki tai deal'a,sako kaip manai,vertas demesio? lotuliukas.gif tegu bus staigmena,kazkaip visos dovanos man patinka-moka maniskis pataikyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 11 06, 10:33)
o buna Tom Ford Noir kokiuose debenhamuose? Nes nesu girdejus tokiu,noreciau pauostineti smile.gif) Ir channel kvapai vos keli atidaryti,eisiu ieskot kokio gero kvapo,nors taip sunku isrinkti... doh.gif  veliau susimaiso viskas uoslej,visi skanus tampa lotuliukas.gif



Brown tomas yra ir Cork oro uosto duty free smile.gif tik tiek zinau smile.gif MB chanel Monsieur turejo. Del chanel tai pirminis kvapas gali skirtis labai nuo velesnio, tai lengva apsigaut smile.gif geriau i diena po viena pauostyt ir palaukt smile.gif


Kalbejau su anyta katik tai klause ko noriu gimtadieniui. Ka zinau smile.gif

Atsakyti
Dekui Nedulia,reikes susiorganizuot ir isbegt i miesta,pauostinet kvapu.Tikrai per diena sunku ka isrinkti,aplamai patariama po 3 aromatus tik pauostyt,renkantis kvepalus..ale kitaip viskas uoslej susimaiso biggrin.gif

beje kaip tu jautiesi? nestuke.gif kiek jau laiko nestuke.gif ?
Atsakyti