Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos, ekstrasensai ir t.t.

QUOTE(paklydusi_siela @ 2007 09 09, 11:31)
O kai tai draugei papasakojau ką išbūrė tai ji tik akis išsprogdino ir sugebėjo išlement: "ir man tą patį sakė blink.gif "

biggrin.gif va va, tai kažkam ir pataiko.

o geresnė būrėja tiek, kiek geriau sugeba įtikint mirksiukas.gif

širše, o kaip tu manai, iš kur tos būrėjų "žinios" ateina?
Atsakyti
net nezinau, kartais dvejoju jomis. bet kartai, kaip sakoma skestantis ir siaudo griebias, patikiu jomis. is kur kartais tokius dalykus pasko, kuriu niekas be manes nezino. ir dar tokius specifinius, kur ne kiekvienam tinka.
Atsakyti
Siuo klausimu kategoriskos nuomones neturiu. Pati niekada i burejas, ekstrasensus nesikreipiau, bet kai kiti zmones kreipiasi, nieko blogo nematau. Na gal buna gyvenime situaciju, kai i savo problema "pajungus" kita zmogu, tarsi paciam lengviau tampa? Kita vertus zaisti tuo, manau, neverta...
Atsakyti
Gal adresą zint tos Varniuose. Šiuo metu esu tokioj situacijoj, kad net ir būrėjos prireikė. verysad.gif
Atsakyti
niekda nesu buvus ir neiciau, nenoriu apsisunkint sau gyvenimo nereikalingom mintim ir taip yra del ko sukti galva biggrin.gif
paskui negalesiu ramiai gyvent, kad ir netikiu, bet vis tiek neiseitu is galvos doh.gif
Atsakyti
Niekada nereikia sakyti niekada,ir as masciau kad niekada neisiu bet pirma karta ejau su draugem vedama smalsumo pasiburti tik is delno man buvo kokie 15-16metu tad bureja senamiesti kuri anksciau burdavo(gal ir dabar yra)kuri be keliu pirstu,tai pasake daug tiesos kuri po truputi pradejo pildytis nes ji man pradejosakyti kai man sueis 18metu ir nuo tada,netikejau bet kai pamatau kad yra tiesos,gal yra tokiu kurios tiktrai galios turi.Po to ejau pas kita pries vestuves,as jau buvau menuo kai laukiausi bet nezinojau tik iejus pas ja i namus ji man tu laukiesi-berniuko,taip pasigimdziau sunu.O kita zianu tai Monikute kuri ligas apgydo-mano vyrui rankos buvo isbrtos ir nieks neradopriezasties suzinojome apie ja,nuvaziavome ir zinote padejo,dar kelis kartelius apsilankeme ir ka problemos tfu tfu neturim,o pas Monikute zmoniu is visos Lietuvos suvaziuoja.Tad manau tikrai yra bureju,uzkalbetoju tokiu kurios tikrai moka tai daryti.
Atsakyti
netikiu,o visi jie geri psihologai ir iš smulkmenu,ir jusu veido išraiškos gali labai daug ka pasakyt.o tas pildimasis tai tik saves programavimas,sutapimai...netikiu..
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 09 14, 16:15)
netikiu,o visi jie geri psihologai ir iš smulkmenu,ir jusu veido išraiškos gali labai daug ka pasakyt.o tas pildimasis tai tik saves programavimas,sutapimai...netikiu..


thumbup.gif Va va, as irgi tokios pacios nuomones. Akiu nenuleidzia nuo zmogaus kuriam buria. O kai sklusti ties kokiu sakiniu tai ir fantazuoja tada tongue.gif
Atsakyti
buvau ir as, nu pasake , nu pildesi, bet nereiskia kad ka pasako taip ir reikia gyvent pagal jos zodzius...nezinau ar dar kada nueisiu, kazkaip kai nezinai ir galva maziau skauda...
Atsakyti
buvau pas bureja ji man pasake kad istekesiu is reikalo nestuke.gif laukem laukem to reikalo jau ir istekejau bet to reikalo vis dar nera schmoll.gif , paskui sake kad neistosiu studijuoti ten kur noresiu blink.gif na jau studijuoju tai ka norejau biggrin.gif , sake turesiu sunu tai kai pastosiu mintyse turesiu kad po sirdimi nesioju dukryte lotuliukas.gif . Manau cia yra zmogaus pasirinkimas ar tuo tiketi ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukee: 15 rugsėjo 2007 - 13:40
mamytes ir as buvau pas burtininkes.
Kai dar mokiausi vidurineje, tai su drauge is smalsumo buvom nuejusiom, bet tokias nesamones kalbejo, kad juokas eme, tai nei vienas zodis nei vienai neissipilde. O kita karta drauge pas burtininke veziau, pas sena kurcia mociute, tai ir as prie progos prisijungiau, atsimenu ji man pasakojo apie tai kas vyksta mano gyvenime ir tuo metu buvau suzaveta- nes ka sake tas buvo tiesa unsure.gif tai gaila, kad buvau per jauna ir tik isiklausiau ka sake del mokslu, del bernu ir viskas, daugiau nebepamenu.
O dabar kartais nueinu pas viena moteriske, kuri tikrai daug ka pasakojo is nugyventu ivykiu, primine net tuos kuriuos buvau pamirsus ir apie ateiti daug sako, apie praejusias ir esamas ligas, bet atejus po metu, kai kas keitesi, kaip ir ji sake, mes likima siek tiek patys koreguojam, todel kai kas keiciasi, bet zinokit as ja tikiu, nes paprastai zmogus negali nusakyti tokius dalykus, kurie budingi tik man, arba kazkoks veiksmas kuris vyksta esamu laiku, tai nesukurs.
Tai va as ta moteriske tikiu, bet labai bijau, kad nebutu kazkokia blogiete, kuri uzsiimtu juodaja magija g.gif
Atsakyti
Netikiu tais dalykai
Atsakyti