Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos, ekstrasensai ir t.t.

Nesuprantu, kad reikia net trijų temų apie būrėjas tam pačiam forume?
http://www.supermama...;#entry11750376
http://www.supermama...howtopic=215927
Atsakyti
Čia daug temų besikartojančių.
Atsakyti
QUOTE(Edvinas0613 @ 2007 09 15, 20:42)
Netikiu tais dalykai



As ir netikejau, kol nenujau pas ta moteriske, jei noresi isitikinti galiu duoti kontaktus. man pasake, net mano tevu amziu, masinos spalva, namo auksta kuriame as gyvenu ir dar nnnn dalyku. Tai cia tas tikejimas, kai drebia taip i akis, jau gaunasi salyginas dalykas g.gif
Atsakyti
Esu buvus viena karta,teisybes jos burime buvo gal 50proc.,tai kazkaip daugiau ir neinu..
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2007 09 15, 16:39)
mamytes ir as buvau pas burtininkes.
Kai dar mokiausi vidurineje, tai su drauge is smalsumo buvom nuejusiom, bet tokias nesamones kalbejo, kad juokas eme, tai nei vienas zodis nei vienai neissipilde. O kita karta drauge pas burtininke veziau, pas sena kurcia mociute, tai ir as prie progos prisijungiau, atsimenu ji man pasakojo apie tai kas vyksta mano gyvenime ir tuo metu buvau suzaveta- nes ka sake tas buvo tiesa  unsure.gif  tai gaila, kad buvau per jauna  ir tik isiklausiau ka sake del mokslu, del bernu ir viskas, daugiau nebepamenu.
O dabar kartais nueinu pas viena moteriske, kuri tikrai daug ka pasakojo is nugyventu ivykiu, primine net tuos kuriuos buvau pamirsus ir apie ateiti daug sako, apie praejusias ir esamas ligas, bet atejus po metu, kai kas keitesi, kaip ir ji sake, mes likima siek tiek patys koreguojam, todel kai kas keiciasi, bet zinokit as ja tikiu, nes paprastai zmogus negali nusakyti tokius dalykus, kurie budingi tik man, arba kazkoks veiksmas kuris vyksta esamu laiku, tai nesukurs.
Tai va as ta moteriske tikiu, bet labai bijau, kad nebutu kazkokia blogiete, kuri uzsiimtu juodaja magija  g.gif

Kur ta moteriskele gyvena noreciau ir as nueiti nes dabar gyvenime juoda vaga tad noriu nueiti?
Atsakyti

O as is dalies tikiu tomis burejomis,o ypatingai kai iskyla piniginiai reikalai,tarkim rizikuot nerizikuot...Neseniai buvau pas viena moterele,nes norejosi ka nors suzinot del stambaus pirkinio,tai pasake,kad viskas issispres....Tai dabar laukiu,paziuresiu ar teisybe sake,nes turiu termina tik iki Kaledu 4u.gif
Atsakyti
galetu jos pasakyti ar teisinga vyra isirinkau biggrin.gif
Atsakyti
labutis smile.gif as irgi buvau pas bureja pries pora meteliu, kuomet dar kaune gyvenau... o ejau is idomumo ka papsakos, nes niekad anskciau neprisiruosdavau ir galvodavau kad cai tik pinigu svaistymas... drauge viena moterele zinojo, pas kuria ejao anksciau tai ri as susigundziau... esme tame, kad man pasake labai daug teisybes ies praeities, dabarties nieko manes net nepaklaususi blink.gif sedejau issiziojusi tikraja ta zodzio prasme unsure.gif pasake apie tevus, apie ju ligas, apie ju gyvenima nugyvenat kartu, kodel gavosi butent taip ne kitaip, viska pasake apie mano sese, jos seima, po to apie mane, apie mano berniukus (tuo metu buvau issikyrusi su draugu ir liudejau) kad dar sugrys dar neduos ramybes ir viskas issipilde blink.gif as taip sedziu pries ja o ji m man ir vardija "tavo berniukas siuo metu yra ten kur daug vandens" (jis takart buvo norvegijos saloj ) sako jis tau dovanojo didele dovana (man mokslam padovanojo didele suma pinigu) ir begale kitu dalyku kad nezinojau net ka pasakyti ir isvis tylejau kaip vandesn i burna prisiemuis blink.gif ) pasake apie mokslus buvusius, busimus, pasake apie tevu ligas busimas ir viskas ISSIPILDO po truputi... gi as tai negaliu pakeisti tevu sveikatos pvz, kaip kai kurios sako, kad po to "taip ir gyveni kaip tau ispranasauja"... neissipilde tik vienas dalykas ka man papbreze, kad sese mano greit tures dukryte, bet jau pora metu praejo ir ji dar vis nesilaukia lotuliukas.gif netgi pasake kad po metu dalyvausiu geros drauges vestuvese, kuri dar tada net nepalanavo zenytis ir as tuo burejos pasakymu netikejau lotuliukas.gif kol po poros men nepakviete i poras lotuliukas.gif

na zodziu... po to karto as visai pakeiciau nuomone paie burejas... na aisku negali sakyti, kad visos sako tiesa, bet bent jau si, pas kuria as buvau, tai tikrai thumbup.gif ir kazkaip visai nenoriu as daugiau vel eiti pas jokia bureja, man uzteko to, ka pasake pries pora meteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
asmeniškai man nerūpi ką jinai ten jau tokio papasakotų, praeitį savo aš ir pati žinau, ir toliau gyvent norėčiau taip kaip noriu, o ne baimintis, kad va sakė kažkas blogo nutiks...kam to reikia ax.gif
Atsakyti
As kazkaip nelabai tikejau tom burejom schmoll.gif , bet pries metus visos drauges pradejo spresti savo meiles reikalus tik pas burejas, tai galvoju reik ir man nueiti 4u.gif ir pasake ne tik apie ateiti, bet ir praeiti, nors perspejo netiketi blink.gif , bet jau po poros savaiciu viskas pradejo pildytis bigsmile.gif , jau sutikau savo busima vyra, kuri jinai tiksliai apibudino, tik perspejo, kad busim kartu dar negreitai, tai laukiu ax.gif
Atsakyti
Tikiu, kad yra žmonių, galinčių šiek tiek numatyti ateitį, bet tos moterėlės, besivadinančios būrėjomis, tikrai ne visos tai sugeba. Jos labai geros psichologės, dažnai sakančios tai, kas tinka visiems žmonėms. Pas jokią būrėją niekada nebuvau ir bent jau kol kas nesiruošiu eiti. O kas pasikeis, jei sužinosiu ateitį? Vis tiek jos nepakeisiu. O gyventi ir laukti kokios nors laimės ar nelaimės man nesinori. Kaip bus, tai bus smile.gif
Atsakyti
Tikėti tokiais dalykais ar netikėti, čia kiekvieno asmeniškas reikalas. Kažkada aš pati truputį būriau kortom - draugėm išsipildydavo, man pačiai ne. Bet pamačiau vieną dalyką dauguma būrėjų gyvena vienos. O man tuo laikotarpiu meilėje ypatingai nesisekė (vienas vaikinas dėl neaiškių priežasčių pasikorė, su kitais šiaip nieko nesigaudavo). Taigi, kai sutikau savo vyrą, pati sau ir tam kur aukštai sėdi daviau pažadą daugiau tais dalykais neužsiimti. Ir jau šešeri metai kaip gyvenu be visų šitų marazmų. Ir esu visiškai laiminga. nei pati tuo užsiimu, nei kitiems leidžiu save burti. Nors čigonės ir taip aplenkia mane iš tolo. Prie mano draugių prikimba, prie manes ne, nors einam kartu. tongue.gif
Ir apskritai, kiek teko ta tema skaityti, žmogus sužinojęs savo ateitį morališkai save užprogramuoja būtent tokiems įvykiams ir paskui sako, kad viskas ką pasakė būrėja pildosi. Ir tokiu būdu atima iš saves galimybę rinktis ir kurti savo gyvenimą pačiam.
Beje, teko girdėti, kad pats nekenksmingiausias būdas burtis pačiam - tai kiniečių "permainų knyga". Tai būrimas su trim monetom, kur nėra konkrečių atsakymų, o filosofiniai aprašymai pamąstymui, kad išvadas darytum ir rinktumeis pats. Beje, šis metodas man yra ne kartą pasiteisinęs.
Atsakyti