Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokos įžadų įtvirtinimas

Mano draugai, per penktasias vedybu metines atnaujino izadus, nauja ipasventino ziedus. Svente buvo grazi, o juo labiau, kad sutapo su vaikelio krikstynomis.
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 07 03, 16:15)
Mano draugai, per penktasias vedybu metines atnaujino izadus, nauja ipasventino ziedus. Svente buvo grazi, o juo labiau, kad sutapo su vaikelio krikstynomis.


mano drauges tevai savo izadus atnaujino po 25 metu bendro gyvenimo... wub.gif
buvo tikrai grazu ir netgi pavydu smile.gif nes vyras slapta tai zmonai suorganizavo - staigmena tokia padare smile.gif
as irgi taip noreciaui...
tikiuosi, kad ir galesiu tai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 07 03, 15:15)
Mano draugai, per penktasias vedybu metines atnaujino izadus, nauja ipasventino ziedus. Svente buvo grazi, o juo labiau, kad sutapo su vaikelio krikstynomis.



dabar manau, kad butu labai grazu, paziuresim, kaip galvosiu po 5 metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 07 03, 18:51)
mano drauges tevai savo izadus atnaujino po 25 metu bendro gyvenimo... wub.gif
buvo tikrai grazu ir netgi pavydu smile.gif nes vyras slapta tai zmonai suorganizavo - staigmena tokia  padare smile.gif
as irgi taip noreciaui...
tikiuosi, kad ir galesiu tai padaryti smile.gif



Va cia tai taip, suprantu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Moderatore
Labai atsiprasau, visada naudojuosi paieska, bet ne visada randu identiska ar labai panasia tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 03, 14:01)
Kaip jus ziurit i tai,kad pora pragyvena santuokoj pvz 10, 20 metu, vis dar labai myli vienas kita ir nusprendzia pakartoti vestuviu izadus vienas kitam, t.y. susizenyti dar karta? Man tai visai grazu, romantiska  ax.gif  Gal kasnors taip jau daret?

Žiūriu labai teigiamai. smile.gif Taip nei iš šio, nei iš to - vien kad gražu, vargu ar yra prasmės, bet kartu nugyvenus kelias dešimtis metelių tas atnaujinimas gali būti labai tikras ir gilus - ypač perėjus ar susidūrus su sunkėlesniu išbandymu.
Atsakyti
o gal kas turit įžadus? norėtume uošviams padaryti šventę.. blush2.gif
jei galit, mestelkit violetappp@yahoo.com
Atsakyti
Radau ir vel,kad tokia tema jau yra hihihi.gif
Cia
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 07 17, 16:15)
Radau ir vel,kad tokia tema jau yra hihihi.gif
Cia


Aha, perskaiciau abi temas unsure.gif Mes irgi noretume atnaujinti izadus, gal be dideliu iskilmiu ar pulko sveciu. Tiesiog pasidaryti svente sau - kartu esam 16metu. Zinau,gal sakys reikia laukti apvalios datos, bet nemanau,kad reikia laukti grazaus skaiciaus. Per siuos metus visko buvo - ir pykciu, ir dziaugsmu blush2.gif Paskutiniai treji metai buvo mums sunkus - sirgau as pati, sunkiai susirgo mano mama, po to - uosvis. Tada ir pamatem, kad turim vienas kita ir galim atsiremti,o visi buve piktumai pasidare tokie nereiksmingi... Pamaciau,kad salia manes zmogus,kuriam vel noreciau prisiekti meile ax.gif wub.gif
O tai cia reikia eiti tartis i baznycia, su kunigu del tu izadu? kaip ir paprastai ceremonijai?
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2007 07 22, 21:28)
:
O tai cia reikia eiti tartis i baznycia, su kunigu del tu izadu? kaip ir paprastai ceremonijai?


Kai mes norėjom atnaujint įžadus po 10 metu,vienos bažnyčios kunigas,pasakė,kad liturgijoj numatyta tik nuo 25 metu apeigos g.gif O kitos bažnyčios kunigas iškart sutiko biggrin.gif Tik mes paskui nusprendėm,kad užteks pašventint žiedus ax.gif
Tiesa,čia kaimo bažnytėlių kunigai,kaip yra didmiesčiuose negaliu pasakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 07 03, 16:15)
Mano draugai, per penktasias vedybu metines atnaujino izadus, nauja ipasventino ziedus. Svente buvo grazi, o juo labiau, kad sutapo su vaikelio krikstynomis.

šeip labai puikus variantas - atnaujinti ižadus ir kartyu vaiko krikštynos bigsmile.gif atrodo, netyčiukais būsiu atradusi idėją ateinantiems metams thumbup.gif ačiū wub.gif
Atsakyti
[o kas nors jau davete is naujo izadus?
Atsakyti