Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

gal kas galetu placiau papasakoti apie ta etnografini mergvakari g.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaasaandraa: 23 kovo 2009 - 14:04
QUOTE(kaasaandraa @ 2009 03 23, 15:00)
gal kas galetu placiau papasakoti apie ta etnografini mergvakari  g.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ieikite i Rumsiskiu muziejaus puslapi. Ten ruosiami mergvakariai pagal senovines tradicijas. mirksiukas.gif
Atsakyti
dalinamės idėjomis.
Papildyta:
žiūriu,kad visos temos jau viršijo leistina žinučių skaičių....smile.gif ir va klausimas jums ne į tema,o gal ir į....laukia manęs mergvakaris,bet noriu ir pati pamergėlėm kažką padaryti,tiksliau jas kaip nors išdurti,išbandyti mergvakario tema.....gal kas kada kažką panašaus darėt?
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 06, 15:07)
sapniukeee, kas butent idomu? staigmena merginom?


Ir staigmena ir kaip Jus organizuojat savo mergvakari? Nes as jokiu minciu neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukeee @ 2010 01 06, 22:28)
Ir staigmena ir kaip Jus organizuojat savo mergvakari? Nes as jokiu minciu neturiu doh.gif


Viskas priklauso nuo nuotakos, jos charakterio, pomegiu, nuo to, ko ji noretu. Ar pati esi nuotaka? Tada mergvakario rupesciai lieka buriui tavo draugiu...Tegul jos ruosia staigmena ir tave maloniai nustebina. Galima tiesiog issakyti nuomone ko tikrai nenoretum, kaip mazdaug isivaizduoji ta vakara.
Is nuotakos puses mergvakario dalyvem suruost staigmena butent per mergvakari, butu be galo sunku manau g.gif Jei zinosi data, nezinosi sventimo eigos, sventimo vietos...Gali paruost smulkias atminimo dovaneles ir paduot jas vienai is organizatoriu (aisku gerai jas supakavus biggrin.gif ), kad toji butinai prigriebtu jas su savim.
Galima suruost merginom staigmena jau po mergvakario. Tik finansai riboja tokiu atveju...Galima uzsakyti smagia fotosesija su draugem (arba pasiskolinti gera fotika ir paciom fotografuotis mieste, gamtoj, jum svarbiose vietose), galima suruosti piknika ant stogo, arba gamtoje (ir ten kiekvienai iteikt dovanele). Galima issinuomot jachta ir smagiai paplaukiot (Trakuose visa diena galima praleisti: ir kibinai, ir jachtos, ir gamta wub.gif )
Jei pati neesi nuotaka ir reikia suruosti draugei svente, tai galiu papasakot kokias teko ruosti. Vienai draugei, kuri nenorejo nei eityniu gatvemis, nei tam tikru formu torciuku, ruoseme gan paprasta, bet idomu vakara. Tema "Vaikyste. Paauglyste. Dabartis." Pirma, apsirengem kaip mergytes (su kasytem, spalvotom pedkelnem, ciulpinukais dideliais, zaislais), atvykom pas jaunaja, paruosem ja ir isvaziavom suptis karuselemis, dar atliko viena uzduoti. Tada persirengem paauglem ir isvezem jaunaja vazinet kartingais, grizusios valgem pica ir gerem coca-cola biggrin.gif O vakare, graziai pasipuosusios sedom i limuzina ir vazinejom po miesta, skaite priesaika, leidom dangaus zibinta ir vienoje kavineje suvalgem torciuka.
Kitam jaunoji buvo pagrobta is darbo ir isvezta nezinia kur (pagrobe jai nepazistamas vaikinas). Ir turejo persirengusi statybininko kostiumu su karuciu pereit visa ilga trasa, kuria paruosem ir atlikt visokius vyriskus darbus (kadangi jaunoji buvo sakiusi, kad be vyro issiverstu). Jai teko sodint medi, kasti duobe, nusauti serna (nupiesta serniuka nusove su vandens pistoletu), kalti vyni, dazyti tvora, statyti "nama" (palapine). Paskui gavo diploma. Dar vyko smagus pasisedejimas prie stalo su ivairiom tradicinem uzduotelem.
Daug prirasiau ir dar daugiau galima sugalvoti. Jei domintu kokios smulkmenos - rasyk 4u.gif Gal kokiu minciu dar turesiu, tai butinai pasidalinsiu
Atsakyti
Mielai per savo mergvakari pabuciau su merginom kokiam spa centre arba pas fotografa pusdieni praleist, po visko nueiti kur nors pasisokt. bet tas bastymasis po miesta ir visokiu nesamoniu darymas... nzn bet to labai nenoreciau.
Atsakyti
Na nzn as pati sau mergvakario tikrai neorganizuosiu... taigi cia jau draugiu pareiga. Taigi nuotaka jau ir taip rupesciu turi, o dar jeigu ir mergvakari organizuot tai nee jau... arba galima tiesiog bendrai kazka su draugem mastyti, bet ne taip kad va panos ateikit sestadieni i mano mergvakari, as jau ten viska suplanavus ir pan. doh.gif
Atsakyti
Oj, man merginos tai nerealų mergvakarį suorganizavo! Retai kuriai taip pasiseka tongue.gif
Buvo suplanuota viskas minutė į minutę. Slapukės viską slėpė, iki pat nakties buvo vien staigmenos smile.gif
Pirmiausia į namus atvažiavo nepažįstami vaikinai, įteikė laišką su draugių nurodymais ir išsitempė iš namų net neužsiminę, kur veža smile.gif Visaip bandė atkalbinėti, kad persigalvočiau biggrin.gif Nuvežė į Panoramą, kur jau laukė draugės, ten visos pasivažinėjome kartingais. Draugė pasakė, kad tik nieko nesitikėčiau, nes atseit merginos visai "nepasirašė" jos idėjoms, taigi bus įprastas vakaras su draugių būriu. Aš ir apsidžiaugiau, atsipalaidavau, nes šiaip biškiuką ir nerimas kankino... ax.gif
Buvau prašiusi merginų, kad tik nebūtų jokių nesąmonių, kai reikia pardavinėti praeiviams visokius prezervatyvus ir t.t. biggrin.gif
Paskui nuvažiavom pas vieną draugę į namus, ten mane aprengė tokia sexy suknele trumpute balta, uždėjo baltas ilgas kojines, nuometą - žodžiu visus atributus. Tai kol jos ruošė stalą su vaišėm, aš rengiausi biggrin.gif Tada jos visos irgi persirengė vienodai, su juodom skrybėlaitėm, sijonėliais ir tik skirtingų spalvų kojinėm ir kaspinėliai ant kaklo. Vaizdas buvo nerealus, kai jos visos įbėgo į kambarį su didžiuliu glėbiu balionų smile.gif Tei vat, gavau visokiausių dovanėlių biggrin.gif Sulaukėm aišku ir šokančio vaikino blush2.gif Nors buvau prisakiusi, kad tik nebandytų pasamdyti, nes man tokie dalykai nepatinka, ir buvo prižadėję, kad tikrai nebus! Užtai koks šokas buvo, kai jis iššoko iš kito kambario lotuliukas.gif Oj kaip juokėsi visos pamatę mano išverstas akis biggrin.gif
Išlydėjus vyruką draugės liepė kuo skubiau rengtis, nes jau taksi atvažiavo. Aišku turėjau eiti su visais savo baltais apdarais biggrin.gif Taksi pasirodė toks "pagerintas" - laukė limuzinas smile.gif Nutempė mane jos prie santuokų rūmų, davė skaityti priesaikas (nors nekaip tai sekėsi daryti, nes buvo labai tamsu biggrin.gif ). Apvažiavom ir visą miestą, galiausiai vakaras baigėsi klube. Labai visiems patiko mūsų kompanija, sulaukėm nemažai komplimentų, nes mūsų buvo virš 10 merginų, ir visos buvo vienodai apsirengę.
Labai sunku viską nupasakoti, įspudžiai buvo nerealūs, daug smulkmenų liko ir nutylėta 4u.gif lotuliukas.gif Užtai bus ką prisiminti visą gyvenimą 4u.gif
Atsakyti
Pugena, smagu skaityt tavo ispudzius 4u.gif Saunu kad drauges pasistenge, o tu likai ir nustebinta, ir patenkinta thumbup.gif Tikiuos tavo pasakojimas pakeis tu merginu norus paciom ruost sau mergvakari 4u.gif Staigmena, suruosta draugiu, kur kas idomesne ir isimintinesne bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 07, 06:33)
Viskas priklauso nuo nuotakos, jos charakterio, pomegiu, nuo to, ko ji noretu. Ar pati esi nuotaka? Tada mergvakario rupesciai lieka buriui tavo draugiu...Tegul jos ruosia staigmena ir tave maloniai nustebina. Galima tiesiog issakyti nuomone ko tikrai nenoretum, kaip mazdaug isivaizduoji ta vakara.
Is nuotakos puses mergvakario dalyvem suruost staigmena butent per mergvakari, butu be galo sunku manau g.gif Jei zinosi data, nezinosi sventimo eigos, sventimo vietos...Gali paruost smulkias atminimo dovaneles ir paduot jas vienai is organizatoriu (aisku gerai jas supakavus biggrin.gif ), kad toji butinai prigriebtu jas su savim.
Galima suruost merginom staigmena jau po mergvakario. Tik finansai riboja tokiu atveju...Galima uzsakyti smagia fotosesija su draugem (arba pasiskolinti gera fotika ir paciom fotografuotis mieste, gamtoj, jum svarbiose vietose), galima suruosti piknika ant stogo, arba gamtoje (ir ten kiekvienai iteikt dovanele). Galima issinuomot jachta ir smagiai paplaukiot (Trakuose visa diena galima praleisti: ir kibinai, ir jachtos, ir gamta wub.gif )
Jei pati neesi nuotaka ir reikia suruosti draugei svente, tai galiu papasakot kokias teko ruosti. Vienai draugei, kuri nenorejo nei eityniu gatvemis, nei tam tikru formu torciuku, ruoseme gan paprasta, bet idomu vakara. Tema "Vaikyste. Paauglyste. Dabartis." Pirma, apsirengem kaip mergytes (su kasytem, spalvotom pedkelnem, ciulpinukais dideliais, zaislais), atvykom pas jaunaja, paruosem ja ir isvaziavom suptis karuselemis, dar atliko viena uzduoti. Tada persirengem paauglem ir isvezem jaunaja vazinet kartingais, grizusios valgem pica ir gerem coca-cola biggrin.gif O vakare, graziai pasipuosusios sedom i limuzina ir vazinejom po miesta, skaite priesaika, leidom dangaus zibinta ir vienoje kavineje suvalgem torciuka.
Kitam jaunoji buvo pagrobta is darbo ir isvezta nezinia kur (pagrobe jai nepazistamas vaikinas). Ir turejo persirengusi statybininko kostiumu su karuciu pereit visa ilga trasa, kuria paruosem ir atlikt visokius vyriskus darbus (kadangi jaunoji buvo sakiusi, kad be vyro issiverstu). Jai teko sodint medi, kasti duobe, nusauti serna (nupiesta serniuka nusove su vandens pistoletu), kalti vyni, dazyti tvora, statyti "nama" (palapine). Paskui gavo diploma. Dar vyko smagus pasisedejimas prie stalo su ivairiom tradicinem uzduotelem.
Daug prirasiau ir dar daugiau galima sugalvoti. Jei domintu kokios smulkmenos - rasyk 4u.gif Gal kokiu minciu dar turesiu, tai butinai pasidalinsiu


Mano mergvakaris bus, as busiu nuotaka wub.gif O su tom draugem sunkiai labai doh.gif pati siuo metu ne lt daug draugiu uzsieni isleke jau verysad.gif daug ir negales mano vestuvese dalyvauti tan labai didelio pulko draugiu nei nebus verysad.gif Is vis liudna apie savo mergvakari pagalvojus
Papildyta:
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 09, 11:50)
Pugena, smagu skaityt tavo ispudzius 4u.gif Saunu kad drauges pasistenge, o tu likai ir nustebinta, ir patenkinta thumbup.gif Tikiuos tavo pasakojimas pakeis tu merginu norus paciom ruost sau mergvakari  4u.gif Staigmena, suruosta draugiu, kur kas idomesne ir isimintinesne bus 4u.gif


As pati ir nenoriu bet jei aplinkybes privers teks kazka ir man paciai padaryti, negi geriau visai jokio mergvakario? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 09, 15:50)
Pugena, smagu skaityt tavo ispudzius 4u.gif Saunu kad drauges pasistenge, o tu likai ir nustebinta, ir patenkinta thumbup.gif Tikiuos tavo pasakojimas pakeis tu merginu norus paciom ruost sau mergvakari  4u.gif Staigmena, suruosta draugiu, kur kas idomesne ir isimintinesne bus 4u.gif


Tai privalo būti staigmena! smile.gif Mano nuomone, didžiausia nesąmonė pačiai nuotaikai organizuoti savo mergvakarį blink.gif
Žinai, galiu pasakyti, kad šita šventė man buvo pati smagiausia gyvenime. Net smagesnė už vestuves, nes, man asmeniškai, pačios vestuvės buvo didelis darbas, kurį teko tą dieną nudirbti. Jau važiuojant į sodybą aš nieko nenorėjau, tik miego, buvau tokia pavargus... O dar žinant, kad laukia balius su visokiom tradicijom, reiks su visais padendrauti, kiekvienam svečiui skirti dėmesio...
Tai vat, kalbant apie mergvakarį, viskas priklauso tik nuo draugių organizuotumo smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone tokia pati, taciau ne visada gyvenime buna butent taip kaip norisi... Tenka taikytis ir prie aplinkybiu unsure.gif
Atsakyti