Įkraunama...
Įkraunama...

Sužadėtuvės

Labai idomu, ar baznycioje yra suzadetuviu ceremonija? Kokios tradicijos? kas jose turetu dalyvauti? aciu smile.gif
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (meskutis @ 2004 09 20, 09:21)
Labai idomu, ar baznycioje yra suzadetuviu ceremonija? Kokios tradicijos? kas jose turetu dalyvauti? aciu smile.gif
rolleyes.gif

Taip mieloji, baznycioje yra labai grazios suzadetuviu apeigos. Ir kas dar tuoksis veliau, gali sia suzadetuviu ceremonija pas kuniga atlikti. Kai kurie sako, kad jau po sios ceremonijos jauciasi kaip sutuoktiniai. Bet po sios ceremonijos nera prievartos teketi, jei apsigalvoji.

Bet dar del suzadetuviu is savo profesines puses. Teisiskai suzadetuves skaitosi tik nunesus pareiskimus, nuo tos dienos. Ziedo dovanojimas jokiu teisiniu pasekmiu nesukuria. O po pareiskimu nunesimo, jau atsiranda tam tikri isiparegojimai, bei teisine apsauga nesekmes atveju. T.y. po pareiskimu nunesimo, jeigu santuoka neivyksta del vieno kurio kaltes, nuskriausta puse gali prisiteisti patirtas islaidas (sukneles pirkimas, uzstatai ir t.t).
Atsiprasau uz labai neromantiska pasisakyma sia tema laugh.gif
Atsakyti
aha. reiskia yra ceremonija baznycioje smile.gif
o kas joje turetu dalyvauti?
ar uztenka tik dvieju, apsisprendusiu planuoti ir kurti savo ateiti, zmoguciu rolleyes.gif
ka zinote, ar yra kokios nors eiles, uzsirasymai, kursai pries suzadetuves? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (meskutis @ 2004 09 20, 09:59)
aha. reiskia yra ceremonija baznycioje smile.gif
o kas joje turetu dalyvauti?
ar uztenka tik dvieju, apsisprendusiu planuoti ir kurti savo ateiti, zmoguciu rolleyes.gif
ka zinote, ar yra kokios nors eiles, uzsirasymai, kursai pries suzadetuves? unsure.gif

Jokiu kursu nemanau kad yra. Ceremonijoje gali dalyvauti kas nori, man atrodo gali uztekti ir tik jusu dvieju. Eiliu irgi nera, tik reikia susiterti is anksto, ir manau kad baznyciai paaukoti tai tikrai reiktu.
Patarimas: jei darysi sia ceremonija, tai eik pas labai dvasinga ir graziai snekanti kuniga, nes kitas gali labai sausai paklausti ar sutinki, ar pasiryzusi ir lauk. Jei pataikysi pas gera kuniga, tai bus vos ne vestuvine cereminija. Labai grazu. sekmes.
P.S. geriausia konsultacija pas kuniga butu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Šypsena @ 2004 09 20, 11:00)
QUOTE (meskutis @ 2004 09 20, 09:59)
aha. reiskia yra ceremonija baznycioje smile.gif
o kas joje turetu dalyvauti?
ar uztenka tik dvieju, apsisprendusiu planuoti ir kurti savo ateiti, zmoguciu  rolleyes.gif
ka zinote, ar yra kokios nors eiles, uzsirasymai, kursai pries suzadetuves?  unsure.gif

Jokiu kursu nemanau kad yra. Ceremonijoje gali dalyvauti kas nori, man atrodo gali uztekti ir tik jusu dvieju. Eiliu irgi nera, tik reikia susiterti is anksto, ir manau kad baznyciai paaukoti tai tikrai reiktu.
Patarimas: jei darysi sia ceremonija, tai eik pas labai dvasinga ir graziai snekanti kuniga, nes kitas gali labai sausai paklausti ar sutinki, ar pasiryzusi ir lauk. Jei pataikysi pas gera kuniga, tai bus vos ne vestuvine cereminija. Labai grazu. sekmes.
P.S. geriausia konsultacija pas kuniga butu laugh.gif

musu baznytine ceremonija truko ilgai, bene valanda ir buvo labai grazu!!! vien ka reiske graziai papuosta baznycia, raudonas kilimas ir takas is zvakiu rolleyes.gif klause manes ar sutinku, davem izadus, kunigas ziedus sventino, bet taip buna visose baznytinese ceremonijose. kunigas labai graziai kalbejo, is leto, taip iskilmingai. siaip mano atrodo, kad musu ceremonija truko kur kas ilgiau nei kitos laugh.gif

o mes susizadejome ta diena, kai neseme pareiskimus. tiksliau ta diena as gavau auskini zieduka tongue.gif pries puse metu buvau gavusi sidabrini (esu isranki, nemegstu ausko, man mieliau sidabras). buvo kaip tik metai, kaip musu su vyru buvom isdraugave. atejo viena diena, kazkoks nesavas buvo, atsiklaupe ir paprase uz jo teketi wub.gif wub.gif jau buvom kalbeje apie vestuves, bet vis tiek siuprizas buvo clap.gif auksini zieduka iteike rotusej, kai laukem priduoti pareiskimus, istrauke is kisenes ir pasake, kad pirstis reikia su auksiniu ziedu (jam auksas graziau). turiu 2 suzadetuviu ziedus rolleyes.gif

ta pati vakara atejo pas mano tevus visas kostiumuotas, mamai atnese geliu puokste didziule, sampano atsinese, drebanciu balsu rankos paprase wub.gif kaip nuostabu buvo!!!!!
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 09 20, 20:37)
QUOTE (Šypsena @ 2004 09 20, 11:00)
QUOTE (meskutis @ 2004 09 20, 09:59)
aha. reiskia yra ceremonija baznycioje smile.gif
o kas joje turetu dalyvauti?
ar uztenka tik dvieju, apsisprendusiu planuoti ir kurti savo ateiti, zmoguciu  rolleyes.gif
ka zinote, ar yra kokios nors eiles, uzsirasymai, kursai pries suzadetuves?  unsure.gif

Jokiu kursu nemanau kad yra. Ceremonijoje gali dalyvauti kas nori, man atrodo gali uztekti ir tik jusu dvieju. Eiliu irgi nera, tik reikia susiterti is anksto, ir manau kad baznyciai paaukoti tai tikrai reiktu.
Patarimas: jei darysi sia ceremonija, tai eik pas labai dvasinga ir graziai snekanti kuniga, nes kitas gali labai sausai paklausti ar sutinki, ar pasiryzusi ir lauk. Jei pataikysi pas gera kuniga, tai bus vos ne vestuvine cereminija. Labai grazu. sekmes.
P.S. geriausia konsultacija pas kuniga butu laugh.gif

musu baznytine ceremonija truko ilgai, bene valanda ir buvo labai grazu!!! vien ka reiske graziai papuosta baznycia, raudonas kilimas ir takas is zvakiu rolleyes.gif klause manes ar sutinku, davem izadus, kunigas ziedus sventino, bet taip buna visose baznytinese ceremonijose. kunigas labai graziai kalbejo, is leto, taip iskilmingai. siaip mano atrodo, kad musu ceremonija truko kur kas ilgiau nei kitos laugh.gif

o mes susizadejome ta diena, kai neseme pareiskimus. tiksliau ta diena as gavau auskini zieduka tongue.gif pries puse metu buvau gavusi sidabrini (esu isranki, nemegstu ausko, man mieliau sidabras). buvo kaip tik metai, kaip musu su vyru buvom isdraugave. atejo viena diena, kazkoks nesavas buvo, atsiklaupe ir paprase uz jo teketi wub.gif wub.gif jau buvom kalbeje apie vestuves, bet vis tiek siuprizas buvo clap.gif auksini zieduka iteike rotusej, kai laukem priduoti pareiskimus, istrauke is kisenes ir pasake, kad pirstis reikia su auksiniu ziedu (jam auksas graziau). turiu 2 suzadetuviu ziedus rolleyes.gif

ta pati vakara atejo pas mano tevus visas kostiumuotas, mamai atnese geliu puokste didziule, sampano atsinese, drebanciu balsu rankos paprase wub.gif kaip nuostabu buvo!!!!!

Kaip romantiska wub.gif
O maniskis, manau, to tikrai nedarys, nors daug kartu esame snekeje, kad man labai patiktu....Pas mus viskas labai jau buitiskai- jau kuri laika snekejom apie vestuves vasara, o si savaitgali sakau, kad reikia data issirinkti.....tai va susitarem ir viskas sad.gif tiek tos sventes ir to dziaugsmo
Atsakyti
na kalbant apie pasipirsima, tai kazkur jau buvau rasius, man maniskis pasipirso per Valentino diena, viena vakara as sedziu Lietuvoj, jis Olandijoj, kalbam internete, o jis man ir sako, vaziuojam i Paryziu, na tai nejau gincysiuos tongue.gif Atvaziavau as pas ji i Olandija, sedom i lektuva ir atsidurem Paryziuj. Buvo vasario 13. Kita ryta as dar visa apsimiegojus, grizta jis su roze, atsiklaupia, paziurejo i mane tokiom mielom akytem ir sako, ar tekesi uz manes wub.gif Ziedeli as nesioju iki siol ant desines rankos, jis ji isrinko pora menesiu anksciau, kai buvo Lietuvoj, o as univere, tai mano kazkoki zieda pavoges lakste po pardas, kad dydis atitiktu laugh.gif
Atsakyti
Ir as ir as noriu papsakoti thumbup.gif ( nros kazkurioj temoj jau pasakojau)
Taigi, viskas vyko kaip ir yprasta vasario 14d. 2004 metais....Kaip ir visus metus mes tik savaitgaliais susitikinejome ir jis kaip ir yprasta penktadieni vakare buvo pas mane. As supykusi sedejau ant lovos ir sakiau, koks tu negeras negali ka nors orginalaus valentino dienai sugalvoti, kaip tik pasiulyti i restorana pietu nueiti mad.gif aisku, i mano pykcius buvo maziausiai kreipiamia demesio....nuejau miegoti pikta kaip sirse ir.....RYTAS 7:35h. atsidaro su triuksmu durys ir ibega GAISRININKAS ohmy.gif Rekia visa gerkle: ko gulit kelkites gaisras name" Isivaizduokit mano rekacija is miegu prikelta, soke biggrin.gif Mano vyrukas soko is lovos rengtis as is paskos perbalus kaip popierius visa...dar bandziau teisintis kokia nesamone biggrin.gif bet jie taip itikinamai elgesi, kad as vos asaras laukiau ir vis uosciau uosciau, ir negalejau suprasti kodel nera dumu kvapo biggrin.gif taigi po kokiu 15min soko atejo maniskis su raudona dezute atsiklaupe ant keliuko ir uzmove zieduka thumbup.gif clap.gif wub.gif iki siol sis ziedukas ant kaires rankos wub.gif
Atsakyti
O mes abu turejom suzadetuviu ziedus rolleyes.gif As labai norejau vyra "pasizenklinti" biggrin.gif . Siaip merginos suzadetuviu ziedas turi buti su brangakmeniu,bet kadangi norejau vienodu ziedu, tai issirinkom dvieju aukso spalvu graviruotus smile.gif Ziedu siek tiek reikejo palaukt,o kai gavom, nuvaziavom i restorana (maciau masinoj geles ir vis galvojau"kada?" laugh.gif ),po to sedom i masina ir nuvaziavom i auksciausia vieta Londone (matosi visas miestas rolleyes.gif )... Nu ir pasipirso wub.gif Tai buvo spalio 11d... Apsiziedavom ir ziedu nenusimovem iki vestuviu wub.gif Vestuves buvo rugpjuti,tai stai jau eina keturioliktas menuo, o mes dar ne karto nebuvom nusimove vestuviniu ziedu wub.gif
O suzadetuviu ziedai guli grazioje dezuteje Lietuvoj. Kada nors padovanosime savo pirmagimei (-iui) heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Jurgitela @ 2004 10 05, 11:43)
O mes abu turejom suzadetuviu ziedus rolleyes.gif As labai norejau vyra "pasizenklinti" biggrin.gif . Siaip merginos suzadetuviu ziedas turi buti su brangakmeniu,bet kadangi norejau vienodu ziedu, tai issirinkom dvieju aukso spalvu graviruotus smile.gif Ziedu siek tiek reikejo palaukt,o kai gavom, nuvaziavom i restorana (maciau masinoj geles ir vis galvojau"kada?" laugh.gif ),po to sedom i masina ir nuvaziavom i auksciausia vieta Londone (matosi visas miestas rolleyes.gif )... Nu ir pasipirso wub.gif Tai buvo spalio 11d... Apsiziedavom ir ziedu nenusimovem iki vestuviu wub.gif Vestuves buvo rugpjuti,tai stai jau eina keturioliktas menuo, o mes dar ne karto nebuvom nusimove vestuviniu ziedu wub.gif
O suzadetuviu ziedai guli grazioje dezuteje Lietuvoj. Kada nors padovanosime savo pirmagimei (-iui) heart.gif

tada mano ziedas atitinka reikalavimus laugh.gif platininis su 5 deimanciukais wub.gif bet atrodo tai kaip sidabras, as vis juokavau, kad jei mane uzpultu tai isiulyciau toki masyvu sidabrini ant kitos rankos nesiojau, o sitas tai kas cia, net sidabro mazai tongue.gif
Atsakyti
O pas mus suzadetuves buvo tik zodines. Abu susitarem ir viskas unsure.gif
Atsakyti
...Siaip suzadetuves - puikus dalykas! Aplinkiniai pradeda vertinti kaip "rimtesne" pora, vis dazniau galima i vestuvines sukneles paspoksoti, o maniskis pradejo rimtai vestuviniuose puslapiuose narsyti;) Smagu!

...Mes abu nesiojame vienodus suzadetuviu ziedus. Pradzioje buvo be galo keista matyti savo vyriski su ziedu, bet dabar kazkaip jis saziningiau nei as ziedeli nesioja blush2.gif

...Mano nuomone, suzadetuves - grazus laikotarpis, kai gali megautis vestuviu artejimu, vis dazniau kylanciomis mintimis apie atzalas ir... kampu slifavimu, suprantant, kad tai darosi del ramesnes musu ateities thumbup.gif

Atsakyti