Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

sveikos smile.gif

na rodau musu kelnytes...nzn, man kazkaip ne taip g.gif klynukas gal zemiau turejo but g.gif jos cia su pasiltinimu, tai gal del to, to kritimo lendvo ner...
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2011 12 19, 23:49)
sveikos smile.gif
na rodau musu kelnytes...nzn, man kazkaip ne taip  g.gif klynukas gal zemiau turejo but  g.gif  jos cia su pasiltinimu, tai gal del to, to kritimo lendvo ner...

Labai gražios kelnės, gal mano akimis norėtųsi didesnio laisvumo ties blauzdomis ir kelėnais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 12 20, 00:20)
Labai gražios kelnės, gal mano akimis norėtųsi didesnio laisvumo ties blauzdomis ir kelėnais ax.gif

g.gif na siuvant sekancias reiks pakoreguot brezinuka, o dabar liks tokios. Gal cia dar per aukstai uzkeltos...na pirmas blynas visad truputi prisviles ax.gif
Atsakyti
[quote=FLEXE,2011 12 19, 21:49]
sveikos smile.gif

na rodau musu kelnytes...nzn, man kazkaip ne taip g.gif klynukas gal zemiau turejo but g.gif jos cia su pasiltinimu, tai gal del to, to kritimo lendvo ner...

ziuriu padirbejai, mamyte, megztinuka jau gyriau smile.gif kelnes grazios, tik is tiesu, laisvumo truputi ties keliais noretusi daugiau..
Atsakyti
[quote=zirziliaZ,2011 12 20, 16:56]
[quote=FLEXE,2011 12 19, 21:49]
sveikos smile.gif

na rodau musu kelnytes...nzn, man kazkaip ne taip g.gif klynukas gal zemiau turejo but g.gif jos cia su pasiltinimu, tai gal del to, to kritimo lendvo ner...

ziuriu padirbejai, mamyte, megztinuka jau gyriau smile.gif kelnes grazios, tik is tiesu, laisvumo truputi ties keliais noretusi daugiau..
[/quote]
blush2.gif dar liemene yra prie situ kelniu pasiuta biggrin.gif
Nu kur man gaut to laisvumo...1 cm galeciau dar rast g.gif as siut pradejau tik pries pusmeti gal, anksciau nebuvau macius siyvimo masinos...o dabar vis paeksperimentuoju, tai man atleistina ta klaidele blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
klaideles tikrai atleistinos thumbup.gif
fainos kelnikes, kitos bus geresnes bigsmile.gif
Atsakyti
Siuta kepure ir kelnytes,buvo kiskis ,o dabar nesiojam po namus kelnytes smile.gif

user posted image
Atsakyti
svenciu belaukiant smile.gif
user posted image
veliau ikelsiu ir ant modeliuko ax.gif
Atsakyti
Štai ir aš pasigirsiu ka pasiuvau savo mažajai smile.gif džemperiukas ir sijonas.
p.s. siuvausi sau suknele, liko medžiagos ,,,, štai kas gavosi

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latwiesa: 29 gruodžio 2011 - 10:44
QUOTE(latwiesa @ 2011 12 29, 10:41)
Štai ir aš pasigirsiu ka pasiuvau savo mažajai smile.gif džemperiukas ir sijonas.
p.s. siuvausi sau suknele, liko medžiagos ,,,, štai kas gavosi



koks fainuolis dzemperiukas wub.gif ir abi kokiais mielais derinukais 4u.gif
Atsakyti
grazus komplektukas wub.gif o galima mamos suknele visu groziu pamatyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 12 29, 16:03)
grazus komplektukas wub.gif  o galima mamos suknele visu groziu pamatyt 4u.gif



Vis niekaip nenufotografuoju, sian pabandysiu ir ikelsiu smile.gif
Atsakyti