Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

radau internete labai grazia daina.jeigu ja paleidus iseit padainuoti ,zinoma isjungtu mikrofonu nes nesu balsinga.ar tiesiog paleisti ta daina ir pasakyti kad skiriama jubiliatui.mastau kaip daryti.patarkite.
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste25 @ 2008 09 23, 15:05)
labuka, gal galit kas pasidalint kokius zinote ar turite scenarijua, nes arteja drauges 30, reiks vest, o ideju truksta... Vienogimtadienio vakarelio scenariju savo galiu imest, tad jei turit kas pasidalinkite mintimis



Labai smagi naujiena Gusto blyninėje - kepk pats.
Nedideliai kompanijai iki 10 zmonių. Rezervuoji stalą, užsisakai kokių nori blynelių. Atneša tešlą tokiuose buteliukuose, visus ingredientus ir ant stalo įmontuotos plokštumos blyneliams kepti smile.gif Ko tik neprikepėm iš tešlos biggrin.gif - ir širdelių ir vardus savo - buvo labai smagu ir ypač skanu valgyti savo gamybos blynukus. Ir baliukas gavosi linksmas ir pati atrakcija ne banali!!!
Rekomenduoju išbandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2015 01 06, 12:18)
Labai smagi naujiena Gusto blyninėje - kepk pats.
Nedideliai kompanijai iki 10 zmonių. Rezervuoji stalą, užsisakai kokių nori blynelių. Atneša tešlą tokiuose buteliukuose, visus ingredientus ir ant stalo įmontuotos plokštumos blyneliams kepti smile.gif Ko tik neprikepėm iš tešlos biggrin.gif - ir širdelių ir vardus savo - buvo labai smagu ir ypač skanu valgyti savo gamybos blynukus. Ir baliukas gavosi linksmas ir pati atrakcija ne banali!!!
Rekomenduoju išbandyt smile.gif



o aš labai nusivyliau Gustavo blyninės teikiama šia paslauga.
Jums patiko, o mums ne schmoll.gif
Blynus ar sausainius su faina kompanija ir namuose gali išsikepti ir ne ką prasčiau.
Jie siūlo arba kepti blynus arba kepti sausainius.
Praeitą savaitę šventėme dukrytės gimtadienį Gustavo blyninėje (Laisvės pr. Vilniuje) ir ten užsakėme sausainiukų kepimo paslaugą. Atnešė kiekvienams po nedidelį tešlos gabalėlį, po kočėlą, žiurstukus ir dingo. Aš įsivaizdavau jei tai įvardinta kaip programa ir jie savo tinklapyje reklamuoja ,,kepk su mumis, švęsk su mumis" džiaukis su mumis" tai šalia turi būti atsakingas žmogus, kuris parodo, pamoko, galiausiai ir kokią istoriją apie tų blynų ar sausainių atsiradimą papasakoja. Jei pinigai sumokėti, tai norisi, bent kažkokios edukacinės programos, bet deja, vaikučiai gavo po tešlos gabalą ir nesulaukė jokios pabalbos, nes tą tešlą atnešusi darbuotoja pasišalino, o prie vaikų teko atsistoti mamoms ir padėti jiems kočioti, formuoti, puošti...
Aš kai namuose kepu sausainius, tai šalia manęs visada stovi dukrytės ir jos pačios kočioja, formuoja. Tad siūlau pasvarstyti, ar tikrai verta mokėti tokius pinigus už elementarų tešlos paminkimą ar tešlos įpylimą į keptuvę g.gif
Atsakyti
Sveikos.

Patarkit kaip atvesti 25 gimtadieni. Geguzes menesi bus. Galvoju gal limuzina issinomuoti. Zmoniu butu apie 10. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galite pasiūlyti temą mamos jubiliejui? Jau esam darę mafijozus, animacinių filmukų herojus, vidiramžius ir dar kažką, ko jau nepamenu... Temos, žaidimai, veikla užimti svečiams... bet kas tinka, dalinkitės patirtimi, ačiū iš anksto smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katasunis @ 2015 02 24, 12:45)
Sveikos.

Patarkit kaip atvesti 25 gimtadieni. Geguzes menesi bus. Galvoju gal limuzina issinomuoti. Zmoniu butu apie 10.  ax.gif


Geguzes menesi jau silti orai cool.gif as tai kokia jachta issinuomociau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Danute007 @ 2015 02 24, 16:40)
Sveikos,

Gal galite pasiūlyti temą mamos jubiliejui? Jau esam darę mafijozus, animacinių filmukų herojus, vidiramžius ir dar kažką, ko jau nepamenu... Temos, žaidimai, veikla užimti svečiams... bet kas tinka, dalinkitės patirtimi, ačiū iš anksto smile.gif  4u.gif


As pasiulyciau issirinkti kokia sali, kuria dievina Jusu mama ir pagal tos salies tradicijas padaryti svente smile.gif

user posted image

o zaidimukai tai yra visokiu cia kiek zinau yra patys populiariausi smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į šią temą.Perskaičiau nuo pirmo lapo......
Bus dukros 30-metis,norėčiau kažką įdomaus 24.00 val sugalvoti.Balionai leisti jau mūsų kompanijoje nenaujiena. Apie gintaro dulkių bėrimą į ugnį- ir jau išbandę ne sykį......Norisi nematyto kažko naujo.
Viename puslapyje trumpai parašyta kad ant veidrodžio nešamos uždegtos žvakutės. Bet ką tai simbolizuoja ir kokia tai idėja.
Aš tai dešimtmečiais esu dariusi draugėms su žvakutėmis,bet dukrai čia man netinka.
Mąstau ir nežinau ką išmąstyti.
Atsakyti
Teko dalyvauti viename jubiliejuje, kurio tema buvo Havajai smile.gif Buvo pasamdytas barmenas, kuris darė kokteilius, apranga atitinkanti temą ir žinoma muzika. Taip pat buvo dar šokių mokytojas, kuris pamokino įvairių šokių. Pasistengta su aplinka: palmės, baseinas, smėliukas. Tai buvo kažkas naujo, nes tuo labiau gimtadenis vyko dar žiemos antroje pusėje, o judesio ir šilumos užteko kaip gerą vasarą smile.gif
Atsakyti
o gal parekomenduotu smagia vieta Vilniuje jubiliejui? 30 suaugusiu ir 15 vaiku.
Esme - butu sventiniai pietus, bet ne turbo prabanga... o normaliom kainom, sventiska aplinka.
Labai noretusi, kad butu nors kokios veiklos vaikams. Pieva ar terasa, kaip Verandoj ar Belmonte. AR yra dar tokiu vietu jei kas zino - labai dekui! wink.gif
Atsakyti
Niekas kaip matau man minčių nei idėjų "nepameta".Reikės kažką pačiai galvoti,o laikas bėga,jau nei pilno mėnesio neliko iki šventės. Gal dar kas ką parekomenduosit,kaip sako "nors ant kelio užvesti"
Atsakyti
Taip ir nesulaukiu jokių patarimų ir minčių.....kapstausi pati. Šį bei tą jau sugalvojau,jei pavyks. Vistik gintaro dulkes mesime į ugnį-supratau kad dukrai ši ceremonija patiko,kai matė pas mūsų draugus. O dar kitus planus kuriu. Tai reikės po 2 savaičių.O gal dar kas mestelsit kokią mintį.
Atsakyti
Nejaugi niekas neorganizuoja,ar nedalyvauja Jubiliejuose.......Nenori pasidalinti idėjomis,padiskutuoti. Gaila.
Atsakyti