Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurietiškas vaikščiojimas

QUOTE(Arvile' @ 2011 04 10, 15:01)
tada dar paklausiu, jei mano ugis 171, kokio ilgio lazdas geriau pirkti - ar 110 cm, ar 115?  4u.gif

Geriausia butu lazdas prisimatuoti, nes taip sunku atsakyti.Galiu tik speti, kad geriau butu 110 cm
Atsakyti

Vaikštom ir žiemą, dar geriau, labiau organizmas pajungiamas, nes sunkaiu vaikščiot. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 04 balandžio 2012 - 20:14
gal yra vaikščiojančių Šiauliuose, pietiniame rajone..ir norite prisijungti į kompaniją...Vienai nuobodoka..
Atsakyti
gal kas gali patarti kokias lazdos tinkamesnes butu man,esu is stambiuju moteryciu,tad gal tas turi reiksames renkantis lazdas.ACIU
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 04 balandžio 2012 - 21:08
QUOTE(BaTika @ 2012 03 04, 18:04)
gal yra vaikščiojančių Šiauliuose, pietiniame rajone..ir norite prisijungti į kompaniją...Vienai nuobodoka..

Gaila as is kito miesto galo,noriu ir as draugystes kas gal nori prisijungti ir gyvena link Ginkunu mirksiukas.gif Bet pradziai reikia instruktoriaus,kad apmokytu smile.gif
Atsakyti
O kaip šis ėjimas ir vaikai? ar tinkamas? ar būna vaikams tinkamų lazdų?
Sų sūnum daug vaikštome po gamtą paprastai, bet būtų labai įdomu ir naudinga dar ir lazdas su savim turėti ir vaikščioti šiaurietiškai.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2012 04 01, 17:05)
O kaip šis ėjimas ir vaikai? ar tinkamas? ar būna vaikams tinkamų lazdų?
Sų sūnum daug vaikštome po gamtą paprastai, bet būtų labai įdomu ir naudinga dar ir lazdas su savim turėti ir vaikščioti šiaurietiškai.

Taip, labai smagu vaikščioti su visa šeima ar draugų kompanija. Vaikams siūlyčiau rinktis reguliuojamo ilgio lazdas, kad augant būtų galima ilgai naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 04 balandžio 2012 - 20:24

 ! 
Komercinė reklama forume draudžiama, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojamos ir šalinamos.
Atsakyti
Ar yra vaiksciojanciu Kaune LAmpedziuose? LAbai noriu isbandyti sia eikla.
Atsakyti
Aciu uz patarimus .Nusprendziau jau ,ir isigijau lazdas.Nu puikumelis.
kaip tik laika, ir nora atrasti vaikstineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazkexxx: 16 balandžio 2012 - 12:54
QUOTE(grazkexxx @ 2012 03 31, 12:30)
gal kas gali patarti kokias lazdos tinkamesnes butu man,esu is stambiuju moteryciu,tad gal tas turi reiksames renkantis lazdas.ACIU
user posted image

user posted image
user posted image

Cia nuotraukos sudetos tikrai ne siaurietiskojo ejimo lazdu! Neapsigaukit!
Atsakyti
Čia yra vaikštinėjimo lazdos.. į kalniukus, tarp akmenų..laukus...nes juostele tik ant rankos..o reikia, kad apgaubtų riešą.
Tai nėra norinčių su manim pakeliauti link Bubių... aš kasdien nueinu 6- arba 7..net 8 ir kartą 10 km..smile.gif puikumėlis...

QUOTE(NordicWalkingStyle @ 2012 04 17, 08:12)
Cia nuotraukos sudetos tikrai ne siaurietiskojo ejimo lazdu! Neapsigaukit!

Atsakyti