Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

QUOTE(sssaule @ 2006 04 18, 18:44)
Kodėl gailiesi?

Aš tai neapsisprendžiu ar skiepyti, vaikų gydytoja sako galima skiepyti nuo 1 metų, o neurologė sako nepatarčiau vaikų skiepyti iki 3 metų.
Mano mergaitėms 1.5 m., net nežinau ką daryti? Turbūt neskiepysiu šiemet, palauksiu kitų metų.

O kodėl neurologė nepataria blink.gif
Atsakyti
[quote=Pievukas,2006 04 19, 17:25]
Gal žinot, ar galiu skiepytis nuo erkinio encefalito, jei vis dar maitinu ? g.gif

Aš manau, kad negalima,nes kai laukiausi norėjau pasiskiepyti nuo gripo tai gydytoja nerekomendavo.
Papildyta:
QUOTE(skriste @ 2006 04 19, 19:35)
O kodėl neurologė nepataria blink.gif


Atceit vaikai ir taip gauna iki to laiko daug skiepų, o skiepas tai yra lengvas tos ligos užkratas.
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti,kuriuose Lietuvoje regionuose paplites erkinis encefalitas,as atvaziuosiu tik rugpjuti keletai savaiciu ir noriu vaikus i miskus grybu rinkti nusivest, o dabar jau bijosiu.
Atsakyti
QUOTE(kobryte @ 2006 04 22, 21:38)
Gal galit kas pasakyti,kuriuose Lietuvoje  regionuose paplites erkinis encefalitas,as atvaziuosiu tik rugpjuti keletai savaiciu ir noriu  vaikus i miskus grybu rinkti nusivest, o dabar jau bijosiu.


Visur jų yra, net ir nuosavam kieme gali būti. Gali būti jų 100 ir nė vienos užkrėstos, gali būti 1 ir užkrėsta. Taip sakant laimės dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssaule: 24 balandžio 2006 - 21:47
apziurek kas vakra ar po pasivaiksciojimo vaikus ir save, ir nieko nebijok;)
Atsakyti
labai noreciau suzinoti apie skiepus nuo erkiu,kiek jie kainuoja,nuo kokio amziaus skiepija,koki sezona,kokiam laikuj susidaro imunitetas.parasykit mamos ar skiepijat savo vaikus,
Atsakyti
Man irgi aktualus shis klausimas ax.gif nes uz menesio su vaiku skrendu i LT, tai pagalvojau, kad gal reiketu pasiskiepyti... g.gif tuo labiau, kad pasiskaiciau straipsni delfyje, apie tas bjaurybes erkes fear.gif
Atsakyti
Radau tokią temą apie tokius skiepus,gal ką rasite naudingo ČIA
Atsakyti
na aš pasakysiu kaip mum mūsų šeimos klinikoj išaiškino mūų gydytoja, nuo erkinio ensefalito skiepija nuo 2 metukų, naaa jei jau labai reikia ir tikrai žinot, kad važiuosit į tą vietą kur yra erkių židinys tai galima skiepyti ir anksčiau ax.gif iki 2 metukų vaikai ir taip sočiai gauna visokių skiepų tai tie papildomi skiepai tiesiog gali tapti neveiksmingi g.gif (mes irgi norėjom skiepyti nuo erkių ir vėjaraupių) tai va tokios žinios mus sulaikė nuo papildomų skiepų ax.gif o skiepas kainuoja vaikui 37 lt., o suaugusiam apie 43 lt.
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 04 30, 21:23)
na aš pasakysiu kaip mum mūsų šeimos klinikoj išaiškino mūų gydytoja, nuo erkinio ensefalito skiepija nuo 2 metukų, naaa jei jau labai reikia ir tikrai žinot, kad važiuosit į tą vietą kur yra erkių židinys tai galima skiepyti ir anksčiau  ax.gif iki 2 metukų vaikai ir taip sočiai gauna visokių skiepų tai tie papildomi skiepai tiesiog gali tapti neveiksmingi  g.gif (mes irgi norėjom skiepyti nuo erkių ir vėjaraupių) tai va tokios žinios mus sulaikė nuo papildomų skiepų  ax.gif o skiepas kainuoja vaikui 37 lt., o suaugusiam  apie 43 lt.

man taip pat sake vaiko daktare tad reikia pasistenkti kad vaikutis nebraidytu po dideles zoles po krumus kur daugiausiai yra erkiu ir tada bus mazesne rizika kad vaikutis pasigaus ta bjaurybe thumbup.gif bet tikekimes kad nepasitaikys maziesiems kleckams tokiu nelaimiu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes tai skiepijom savo maziu nuo erkiu.del sventos ramybes. pernai reikejo du kartus skiepyti,kainavo vakcina apie 35lt.siemet pakartosim skiepa.paskui praejus 3 metams.
Atsakyti
o as paskiepijau savo 1,4m. dukryte. nors daktare irgi sake kad iki 3m. vaikai nesunkiai pernesa sia liga. bet ka cia gali zinoti? juk dabar tos ligos kuo toliau tuo labiau baiseja! gal blogiau nieko nebus. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti