Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

O tai jauniej patys židinį perkasi????? Kaip pasikeitė tradicijos..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 09 07, 23:25)
O tai jauniej patys židinį perkasi????? Kaip pasikeitė tradicijos.....  g.gif



jei nori grazesni tai gali ir pati nusipirkt. o galima pasakit svociutei savo pageidavimus. Mano jaunieji norejo , kad as pati nupirkciau, tai as ir padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 09, 22:21)
jei nori grazesni tai gali ir pati nusipirkt. o galima pasakit svociutei savo pageidavimus. Mano jaunieji norejo , kad as pati nupirkciau, tai as ir padariau smile.gif

Beje as viena is tu jos jaunuju, tai tas zidinys begalo nuostabus, nerealiai grazus, aciu dar karta wub.gif
Atsakyti
labai grazu ir netradicini zidini pirkom kaune,ingridos drabuciu nuomos salone.
Atsakyti
mes seimos zidini labai grazu pirkom Europos pozeminej perejoj, ten yra tokia parduotuvyte kur viskas menininku sukurta
Atsakyti
As irgi pasigirsiu savo seimos zidiniu, nes esu labai juo patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egluze* @ 2008 11 09, 16:13)
As irgi pasigirsiu savo seimos zidiniu, nes esu labai juo patenkinta  wub.gif



židinukas tikrai labai toks smagus ir nekasdieniškas thumbup.gif
o pas mus šeimos židinys buvo baltas molinis angeliukas, kuris rankose laiko žvakutę wub.gif
kažkaip kai pamačiau beveikštinėdama mieste tą angelą tautodailininkų parduotuvėlės vitrinoje apie jokį kitokį židinuką nebenorėjau galvoti biggrin.gif
Atsakyti
atsiprasau jei nepataikysiu ir truputi nusisnekesiu blush2.gif ax.gif kas perka seimos zidini? kiek suprantu, tai tevai?
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 11 19, 23:01)
atsiprasau jei nepataikysiu ir truputi nusisnekesiu blush2.gif  ax.gif kas perka seimos zidini? kiek suprantu, tai tevai?

pagal susitaryma. jei nenori zinuoti koks jis bus tai palik si darba pirsliams ar tevams.
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 11 09, 13:51)
thumbup.gif labai idomus dizainas, o cia akmuo toks margas


Jis visas pagamintas is medzio. Kojele atsiskiria nuo bliudelio ir yra isdrosta is vieno rasto. Norejau kazko nedustancio ir silto.

QUOTE(Saule_ @ 2008 11 11, 20:36)
o kokia tokio kaina,jei nepaslaptis? ax.gif


Pirkau Londone vienam turgelyje, sumokejau £6, pagal dabartini kursa tai butu 24Lt

QUOTE(Natėja @ 2008 11 12, 15:59)
židinukas tikrai labai toks smagus ir nekasdieniškas thumbup.gif
o pas mus šeimos židinys buvo baltas molinis angeliukas, kuris rankose laiko žvakutę  wub.gif
kažkaip kai pamačiau beveikštinėdama mieste tą angelą tautodailininkų parduotuvėlės vitrinoje apie jokį kitokį židinuką nebenorėjau galvoti biggrin.gif


Man tas pats buvo kai eidama pro sali to pardavejo ant stalo pamaciau ta miela daikciuka, nors visai nesitikejau nieko panasaus rasti ar ieskoti seimos zidinio, bet pamaciau, pamilau ir i nieka nenoreciau keisti. Dar kelios nuotraukytes tik aisku zvake bus truputi didesne ir balta, cia tik siaip bendram vaizui. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 11 19, 23:21)
pagal susitaryma. jei nenori zinuoti koks jis bus tai palik si darba pirsliams ar tevams.

supratau, man tai butu smagiau, kad is anksto nezinociau, koks jis bus g.gif wub.gif
Atsakyti
Labas smile.gif situ zidinuku yra labai daug, ir labai skirtingu, kiekvienam pagal skoni smile.gif Vilniuje CMS yra parduotuvyte, tai ten ivairiu yra, ir gulbiu tokiu,ir rudu ir baltu tongue.gif namukai irgi yra, kainos netokios dideles kaip senamiesty bigsmile.gif galite ir internetu uzsakyt jei norite, www.santuoka.lt tongue.gif smile.gif
Atsakyti