Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali medicina

QUOTE(something else @ 2010 09 02, 10:34)
O kaip su "įkalta" tiesa apie druskų kaupimąsi organizme ir daromą žalą?

Dabar jau daug kur pradėjo rašyti kad druska sveika. Aišku ta natūrali, jūros druska.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 09 10, 16:22)
Dabar jau daug kur pradėjo rašyti kad druska sveika. Aišku ta natūrali, jūros druska.


Šitas tirpalas su dideliais kiekiais druskos skirtas žarnyno valymui, ir jis veikia kažkaip kitaip, negu kad jei šiaip sūrų maistą valgai. gal koks chemikas galėtų išsamiau paaiškinti. Aš bandžiau vieną kartą tokį valymą, tiesa, ne pagal Taunytės, o pagal žolininkės Žanos rekomendacijas. daugiau to nedarau, žiauru buvo - suveikė momentaliai, mainiau, kad galą gausiu. Ir sūru be galo, gerti šlykštu ir dar tas kitas "džiaugsmas". Gal ir naudinga procedūra, bet nemaloni. Bent jau man.
Atsakyti
pameginkit pagal Taunyte..man tikrai patiko jei taip galima sakyti...tikejausi kazko baisaus ir drastisko,bet viskas super
tiesa isgerti sunkiai sekasi vienu kartu,o ir skonis aisku nelabai...
Atsakyti
o kokios nors apčiuopiamos naudos ta procedūra duoda? Pvz., oda gražesnė, akys skaistenės ir pan.?
Atsakyti
vietoj aspirino - 120 g vyšnių per dieną smile.gif gal atrodo neįtikinamai, bet radau internete aprašymą kad tai patvirtinta klinikiniais tyrimais. vasarą turėjau didelį uždegimo rodiklį, o aspirino negalėjau gerti, tai po 0,5 kg vyšnių kasdien 2 savaites. dar ir kitas priemones naudojau, aprimo tas uždegimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 09 27, 10:56)
pameginkit pagal Taunyte..man tikrai patiko jei taip galima sakyti...tikejausi kazko baisaus ir drastisko,bet viskas super
tiesa isgerti sunkiai sekasi vienu kartu,o ir skonis aisku nelabai...



o kur ta druska pirkti ir kaip vadinasi?
beje kaip tiksliai gerti: kada, kiek druskos, kiek vandens, pris po valgio?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 10 08, 09:04)

beje kaip tiksliai gerti: kada,  kiek druskos, kiek vandens, pris po valgio?


vietoj valgio... biggrin.gif
Atsakyti
Nepamenu, ar šioje temoje skaičiau apie pienligės gydymą... Gal galėtumėte ką rekomenduoti?
Atsakyti
Mano rekomendacijos - maistą pasikoreguok. Man būdavo dažnai. Kai nustojau valgyti keptą dažnai, riebiai, pyragų ir pradėjau troškintą mėsą, daug daržovių, vaisių valgyti - viskas susitvarkė. Dabar jau senai nebepasitaikė tokios problemos.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 10 19, 08:09)
Mano rekomendacijos - maistą pasikoreguok. Man būdavo dažnai. Kai nustojau valgyti keptą dažnai, riebiai, pyragų ir pradėjau troškintą mėsą, daug daržovių, vaisių valgyti - viskas susitvarkė. Dabar jau senai nebepasitaikė tokios problemos.

drinks_cheers.gif +kefyriuką įtrauk į savo meniu 4u.gif
Atsakyti
Pieno produktų praktiškai nevartoju, bet kefyras, natūralus jogurtas taip pat labai gerai. Aš tai namie pasidarau jogurtą: pašildau pieną kad būtų karštas, bet dar geriamas, įdedu parduotuvėje pirkto natūralaus (be priedų) Bio jogurto arba dobilo ir ant radiatoriaus palieku per naktį o ryte į šaldytuvą įdedu. Kai vartoju, įsidedu uogų. O proporcijos būtų tokios: 1 l pieno apie 0,5 125 gr indelio jogurto.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 10 19, 11:32)
Pieno produktų praktiškai nevartoju, bet kefyras, natūralus jogurtas taip pat labai gerai. Aš tai namie pasidarau jogurtą: pašildau pieną kad būtų karštas, bet dar geriamas, įdedu parduotuvėje pirkto natūralaus (be priedų) Bio jogurto arba dobilo ir ant radiatoriaus palieku per naktį o ryte į šaldytuvą įdedu. Kai vartoju, įsidedu uogų. O proporcijos būtų tokios: 1 l pieno apie 0,5 125 gr indelio jogurto.

Jums normalios kosistencijos jogurtas gaunas? as jau kelis kartus dariau, nu nesutirsteja jis man g.gif paskutinis tai geriausia: jogurto ir rauginto pieno misinys gavos doh.gif galvoju, kad kazin ar yra ten tu jogurto bakteriju tuose jogurtuose g.gif perku naturalu bio arba dobilo..
darydavau pries pora metu ir nebuvo taip, kad nesigautu. tai ir galvoju, kad ar cia man nepavyksta ar jogurtas "patobulejo" unsure.gif
Atsakyti