Įkraunama...
Įkraunama...

Oldas Tamašauskas( Vilnius-Antakalnio klinikos)

QUOTE(eja @ 2011 10 06, 15:14)
Labai malonus, profesionalus gydytojas, pritariu pasisakiusioms, kad nepamirsta palaikyti moraliskai, padrasinti ir pasakyti, kad viskas bus gerai. Patys geriausi atsiliepimai.



o kaip gi vis del to del gimdymo priemimo, ar priima ar ne? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Pritariu merginoms. Teko ir man lankytis pas šį gydytoją, tai iš tikrųjų sužavėjo savo profesionalumu, nes taip viską išaiškino nuo...iki.., kad net nežinau, kas begalėtų nesuprast smile.gif Jis man atliks mini operaciją, tik norėjau paklausti, ar dar ir iki šiol šis gydytojas yra vienas iš tų SUPER gydytojų, kurie neima pinigėlių? smile.gif Gal esat kažką girdėjusios dėl šito? smile.gif

Esu susidūrusi su įvairiais gydytojais, bet šis gydytojas 100% atrodo iš tų, kurie tikrai be galo myli savo darbą ir tikrąja to žodžio prasme laikosi hipokrato priesaikos thumbup.gif
Atsakyti
Su malonumu prisidedu prie visų teigiamai atsiliepusių apie šį nuostabų gydytoją. Teko konsultuotis, vėliau mane operavo. Profesionalus, konkretus ir labai simpatiškas. Ačiū Jums! rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Noreciau informacijos smile.gif Susisuko man galvele visai... blush2.gif Nesigaudau jau tose Antakalnio klinikose - poliklinikose.. Kurioje butent is 3 jis dirba - Antakalnio poliklinikoj, Universitetinej, kuri visai salia Antakalnio ziedo ir Nemencines plento, ar tose, kurios per viduri, ten, kiek zinau, yra ginekologinis skyrius ir, berods, dar Vaiva Eringyte dirba... Gal kuri pagelbetu man, tundrai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 31, 20:34)
Sveikutes smile.gif Noreciau informacijos smile.gif Susisuko man galvele visai...  blush2.gif  Nesigaudau jau tose Antakalnio klinikose - poliklinikose.. Kurioje butent is 3 jis dirba - Antakalnio poliklinikoj, Universitetinej, kuri visai salia Antakalnio ziedo ir Nemencines plento, ar tose, kurios per viduri, ten, kiek zinau, yra ginekologinis skyrius ir, berods, dar Vaiva Eringyte dirba... Gal kuri pagelbetu man, tundrai...  ax.gif


Jis dirba būtent ginekologiniame skyriuje, ten pat šalimai dar yra du gimdymo skyriai bei akušerinis - patologinis skyrius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LediDiDi1: 02 vasario 2012 - 11:45
Dekui, LediDiDi1, uz informacija!
Ir as noreciau prisidet prie visu geru pasisakymu sio daktaro atzvilgiu! Malonus, mandagus, profesionalus daktaras... Jau po pirmo vizito pajutau didziuli pasitikejima juo, ir toliau del savo problemeles lankysiuos butent pas ji
Atsakyti
Sveiki, teko ir man pakliuti pas si gydytoja, tikrai viska issamiai isaiskino kas ir kaip yra, demesingas, mandagus ir daug geru zodeliu apie ji galima pasakyti. Pradzioje kai pamaciau, kad apziures vyras o ne moteris siek tiek sutrikau, bet po vizito nuomone pasikeite 100 % smile.gif superinis gydytojas!
Atsakyti
Neišpuikęs, korektiškas, profesionalus , be to tikras džentelmenas. smile.gif Vizitai pas ginekologą man- tikras išbandymas (nors esu gimdžiusi ir teko patirti ne vieną ginekologinę invaziją), bet šiuo atveju pajutau tikrai minimalų diskomfortą ir, manau, tik dėl itin didelio šio Gydytojo takto jausmo.

Norėčiau padėkoti AK Gydytojui O. Tamašauskui už atliktą operaciją. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 01 31, 18:34)
Sveikutes smile.gif Noreciau informacijos smile.gif Susisuko man galvele visai...  blush2.gif  Nesigaudau jau tose Antakalnio klinikose - poliklinikose.. Kurioje butent is 3 jis dirba - Antakalnio poliklinikoj, Universitetinej, kuri visai salia Antakalnio ziedo ir Nemencines plento, ar tose, kurios per viduri, ten, kiek zinau, yra ginekologinis skyrius ir, berods, dar Vaiva Eringyte dirba... Gal kuri pagelbetu man, tundrai...  ax.gif


Prie Antakalnio žiedo yra Universitetinė poliklinika, šalia priestatas yra "poliklinikos ligoninė", bet ten tikrai gimdymų nepriiminėja lotuliukas.gif Antakalnio klinikos - kur prie Antakalnio poliklinikos (Antakalnio viduryje). Nemenčinės plente - Baltijos-Amerikos kliniką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2012 11 13, 16:08)
Prie Antakalnio žiedo yra Universitetinė poliklinika, šalia priestatas yra "poliklinikos ligoninė", bet ten tikrai gimdymų nepriiminėja  lotuliukas.gif  Antakalnio klinikos - kur prie Antakalnio poliklinikos (Antakalnio viduryje). Nemenčinės plente - Baltijos-Amerikos kliniką  4u.gif

Jau 100 metu praejo, viska issiaiskinau blush-anim-cl.gif Bet dekui smile.gif
Atsakyti
O jis dar tebedirba Antakalnyje? Aš radau, kad dabar jis dirba Santariškėse, bet kiek skambinau ten į registratūrą, atsakė, kad nebekonsultuoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2013 05 08, 15:10)
O jis dar tebedirba Antakalnyje? Aš radau, kad dabar jis dirba Santariškėse, bet kiek skambinau ten į registratūrą, atsakė, kad nebekonsultuoja. 4u.gif

as ji dabar ka tik radau tarp personalo Antakalnio ligoninej, tai, matyt, tebedirba smile.gif
http://www.vmkl.lt/m...ūsų-gydytojai
Atsakyti