Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(Ruciake @ 2010 11 14, 00:25)
Labas vakarėlis,
šiaip aš - ne blondinė lotuliukas.gif , bet tikrai pirmą kartą išgirdau, kad mielinę bandelių tešlą reikia dėti į ŠALDYTUVĄ, kad ji ten pakiltų g.gif Prie šildytuvo dėčiau, ant radiatoriaus - irgi dėčiau, netgi dėčiau ant puodo su šiltu vandeniu prie šaldytuvo, na bet kad į šaldytuvą - niekad nesugalvočiau schmoll.gif  unsure.gif 
Paaiškinkit kas nors man, nemokančiai elgtis su mieline tešla, ar tikrai pagal šį Novos receptą kepant bandeles, tešlą reikia kildinti šaldytuve? Kame čia bajeris? Ir tikrai mielinė tešla pakyla šaltai stovėdama?    g.gif
Čia aš nesikabinėju, jei ką, tiesiog noriu išsiaiškint ir sužinot daugiau apie mielinę tešlą, nes reikia gi susikaupt ir prisiruošt vieną kartą kokių bandelių šeimynai iškept blush2.gif


Na jei recepta parasiau, tai ne siaip sau is kazkur kazka nukopinau - pati juk kepiau smile.gif Saldytuve per tiek laiko ji ir nepakils tiek, kiek siltai stovedama (recepta tai parasyta - atkreipkit demesi). Bet uztenka ir tiek, kiek pakyla. Bandeles mano gavos superines. Ir antra, ir trecia diena pasildytos buvo minkstuteles.
Atsakyti
Sveikutes,

Sugalvojau pasidaryti tesla pagal cipsiuko recepta bandeliu prie arbatos. Na gavosi skystoka, minkiau minkiau pirmas 10 minuciu su spysena, antras 10 minuciu dar sypsojausi, bet kada atmynkiau pusvaandi sypsena dingo, ranku nebejauciau lotuliukas.gif tada estafete pereme vyras, tas praminke irgi apie 30 minuciu, taciau tesla nesusiminke taip kad visai neliptu prie ranku g.gif truko kantrybe, sudejau i bliuda aptepiau aliejum ir pastaciau i saldytuva. Ziuresim kas bus rytoj biggrin.gif jeigu vis dar taip lips, planuoju sumeistrauti bulkutes rankas suvilgius aliejumi. Tikiuosi jos bus to vertos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 11 28, 22:32)
Sveikutes,

Sugalvojau pasidaryti tesla pagal cipsiuko recepta bandeliu prie arbatos. Na gavosi skystoka, minkiau minkiau pirmas 10 minuciu su spysena, antras 10 minuciu dar sypsojausi, bet kada atmynkiau pusvaandi sypsena dingo, ranku nebejauciau lotuliukas.gif  tada estafete pereme vyras, tas praminke irgi apie 30 minuciu, taciau tesla nesusiminke taip kad visai neliptu prie ranku g.gif  truko kantrybe, sudejau i bliuda aptepiau aliejum ir pastaciau i saldytuva. Ziuresim kas bus rytoj biggrin.gif  jeigu vis dar taip lips, planuoju sumeistrauti bulkutes rankas suvilgius aliejumi. Tikiuosi jos bus to vertos biggrin.gif

as taip pat kepu sias bulkutes taip tesla ir man gaunasi skystoka ,bet kiek paminkius ji pasidaro normali ,t,y susoka i kamuoliuka ,o bandeles tai tikrai superines thumbup.gif
Atsakyti
Na va mano bandutes pagal cipsiuka, tikrai skanios thumbup.gif taciau tieeeek ilgai minkyti daugiau nebeprisiruosiu manau blush2.gif arba miltu deciau siek tiek daugiau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos bandelių kepėjėlės, pasirodysiu ir aš su savo šiandienos gaminiu.
Kepiau pagal Sigitaw http://www.supermama...;#entry23061391 receptuką bandelės ,,Širdelės'' , viskas gavosi ok tik sekanti kartą dėčiau daugiau cukraus į pačią tešlą, arba labiau apiberčiau cukrumi iškočiotus tešlos gabalėlius prieš susukant į ritinėlį, man trūko sladumo. Ir miltų sakyčiau sunaudojau daugiau nei 500 g. Ną bet čia mano asmeniniai pastebėjimai.
viena širdute padariau su smulkintomis džiovintomis slyvomis

user posted image

user posted image


Atsakyti
Labai graziai ir skaniai atrodo bandeles sirdeles, reiks ir man pabandyt, nes mes ju neperkam, tad reiks seimyna palepint po svenciu 4u.gif
Atsakyti
SOS-turiu apie 0,6 kg marcipano maisyto su kokoso drolem mases,ji tokia dzemo tirstumo.ar galima ja panaudoti bandeliu idarui?
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 01, 18:12)
Šiandien kepiau mielines bandeles smile.gif

user posted image

BANDELĖS SU SŪRIU IR ČESNAKAIS





sveikos kepejeles as snd ziurejau ka cia skanaus pasigaminti ir suradau tai va snd kepsiu sias bandeles tikiuos pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lekianti @ 2010 12 03, 17:36)
sveikos kepejeles as snd ziurejau ka cia skanaus pasigaminti ir suradau tai va snd kepsiu sias bandeles tikiuos pavyks  biggrin.gif

tikrai skanios, tik neperdaugink cesnako nes labai jausis ir nesivalgys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano seimyna megsta bandeles su uogiene ar dzemu, bet man viskas isbega, nemoku taip ju susukt ar formos nezinau kad neisbegtu uogiene, gal galit ka patart, kaip daryt, ka netaip darau...Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 12 03, 22:58)
Sveikutes, mano seimyna megsta bandeles su uogiene ar dzemu, bet man viskas isbega, nemoku taip ju susukt ar formos nezinau kad neisbegtu uogiene, gal galit ka patart, kaip daryt, ka netaip darau...Aciu 4u.gif

kiek zinau tai reikia uogienes skirtos kepimui,arba kaip mergaites snekejo i paprasta ideda krakmolo,nors as taip nesu bandziusi
Atsakyti
Bandelė žiedas

2pakeliai sausų mielių
1 puodelis šilto vandens
1\2 puodelio sviesto ištirpinto
1\2puodelio cukraus
3plakti kiaušiniai
1šaukštelis druskos
1arb. šaukštelis kardamono
4-5puodeliai miltų
Pertepimui:

1\2puodelio sviesto minkšto
1\2puodelio smulkaus cukraus
1šaukštas cinamono
Glazurai:

1puodelis cukraus pudros
2šaukštai karštos kavos, ar pieno
1\2šaukštelio migdolų ekstrakto
Mieles ištirpinti į šiltą vandenį, su cukraus žiupsneliu(apie 5 min. laikyti)Tada pridėti tirpintą sviestą, 1/2 puodelio cukraus, kiaušinius, druską, kardamoną ir miltus.Minkyti kol nelips prie rankų ir tešla taps elastinga.Leisti tešlai pakilti, paskui dėti į šaldytuvą(aš dėjau nakčiai). Ant stalo pasibarstyti miltų, išimti tešlą ir iškočioti apie 25 cm. keturkampį lakštą.Jį patepti minkštu sviestu, pabarstyti cukrumi, cinamonu, riešutais(aš dėjau nuplikintas razinas ir spanguoles).Susukti vyniotinį, susuktą vyniotinį dar susukti į žiedą, su žirklėmis sukarpyti bandeles, tik ne iki galo, kad gautusi benras kepinys, žiedo formos.Kepti parašyta 375F, aš kepiau 200l. temp. įkaitintoje orkaitėje apie 18min. Glazūrai tiesiod išmaišyti duotus ingriedijentus.Minkštutės.
šaltinis:comerio.us
user posted image
user posted image
Atsakyti