Įkraunama...
Įkraunama...

Lašiša

KAZKUR PRIE ZUVIES ATRODO RASIAU, CIA RECEPTUKAS KAI LABAI SKUBI smile.gif :

UZVERDI VANDENI, IDEDI PRIESKONIU (AS TURIU TOKIA SAVOS GAMYBOS VEGETA, TAI JA DEDU), IR METI LASISA, VERDI 20 MIN.
PRIE JOS ISVERDI RYZIU, IR PADAZIUKA: GRIETINELE (TIK PASILDAI) , KRAPAIS IR CITRINOS ISSPAUDI.
TIKRAI GREIT IR SKANU. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 11 02, 09:43)
Receptas lašišos suktinukų. Bus viskas aišku, nes piešinukai aiškus.Galima daryti ir iš upėtakio.Reiks žuvies filė, prieskonių,sūrio. Viskas, darom smile.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Skanaus....

dariau as sitaip lasisa biggrin.gif zinokit gardumelis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 11 21, 22:22)
QUOTE (Elena @ 2004 11 02, 09:43)
Receptas lašišos suktinukų. Bus viskas aišku, nes piešinukai aiškus.Galima daryti ir iš upėtakio.Reiks žuvies filė, prieskonių,sūrio. Viskas, darom smile.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Skanaus....

dariau as sitaip lasisa biggrin.gif zinokit gardumelis thumbup.gif thumbup.gif

nu ka as zinau... unsure.gif ir is paveiksleliu geria atrodo, ir jus gerai atsiliepiat, bet man sitas receptas atmushe nora lashishai keliems menesiams blink.gif
vienas dalykas, tia tikrai, kaipjaustai, suris isbyra, kitas dalykas - lasisos skura stora ir su bambukiniais smeigtukais sunku persmeigt - viskas darkosi, yra. bet galima ir taip susukusi kepti, nes suris bega ir palaiko forma.. bet.. vidus ratuko aisku, kad autmatiskai gauna maziau karscio nei pavirsius, taip kad ir iskepa ten lashisha maziau nei pavirsiuje ir labai ko cia nepadarysi - prades degt virsus,jei ilgai laikysi ant ugnies. o ir paveiksliukuose paziurekit ten tik apkepta lashisha - pilna dar raudonuoja nedakeptu vietu - na tokias is tikro kai kas valgo. bet man tai buvo shlykstu... tos ne taip smarkiai iskeptos vietos ir atrodo tokios riebios, plius suris riebus, kad rezultate riebus patiekalas gaunasi ir net pykina nuo to huh.gif siaip tai visai skanu - jei atskirai issikept lasisa normaliai, ir pasikept surio - abu produktai skanus, bet kai taip, tai.. nu nzn. man tai taip bloga buvo, kad paskui geriau pieno koktelius, kad atmushtu greiciau. o lashishos mano virtuvej nebus dar ilgai nei pagal sita recepta, tai pagal kita.. blink.gif
Papildyta @ [mergetime]1101128712[/mergetime]
eina shvilpt kaip bloga nuo sito receptelio dabar sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkeS: 22 lapkričio 2004 - 14:59
Ne, nu tu čia tu ir sudirbai viską..šlykštu..baisu... blink.gif
Skonio reikalas. Man viskas puikiai gavosi.
Kai suki reikia stipriau suspausti, ir nieko neišbyra.
Labai normalej su smeigtukais gavosi, jie gi aštrus...
Del kepimo, lašišos gi nereikia kept pusvalandį, žuvis labai greit iškpepa.
Dėl riebumo, lašišą labai riebi žuvis, kas skaičiuoja kalorijas verda o ne kepa ją.O valgem su daržovėm, be jokio garnyro, visai liuks buvo...
Tai kad skonio reikalas.
Atsakyti
Mane taip pat sudomino sitas receptelis wink.gif
Bet kodel cia pirmam paveiksliuky parodyta, kad reikia kazka su peiliu pjaut, nu paaiskinkit man tundrai doh.gif
Ci tipo ta file reikia atpjaut ir tada suri det? ar kaip? O paskui kai susuki, tada pjaustai ir smeigtukais persmeigi? ane? ir tada jau kept keptuvej ant aliejaus?
Nu cia is mano klausimu pagalvosit, kad visai virtuvej nieko nenusimanau doh.gif laugh.gif
Atsakyti
tai aisku, kad skonio reikalas, as pasakiau savo reakcija. man buvo ziauriai bloga po to. viskas per daug riebu. as jau geriau atskirai surio pasikepciau ir atskirai lasisos ir tada tik i viena lekste deciau.
nors lasisa ir riebi zuvis, bet ziurint kaip ja paruosi - tai priklausys ir ar tas riebumas jausis. pvz kepant griliaus rezime ant groteliu tai jokio per didelio riebumo, labai gerai iskepa ir skanu.
o aisku, kad skonio reikalas, kiti ja isvis puszale, tik vos pasildyta valgo, o man tai jei nors kiek to raudonumo glitaus yra, nebegaliu, pykina.
cia gi nera vien tik pagyru skyrelis - dalinames receptukais, pasidziaugiam, kai pavyksta, ir galima parasyt, kai nepavyksta. ir kas cia tokio.

Ingute, ten nupjaut iskilimus reikia - na sulyginti lasisos stori, kad per viduri nebebutu to kauburelio - nes jei bus, kai suksi, blogai susisuks. neturi buti per stora.
nors as sakau, kad ir kaip spaudziau, man suris po biski byrejo, tai padariau, kaip kazkuri dalyve cia jau rase - atskirai juostukem supjausciau, dejau suri ir sukai. o kadangi storaode lasisa papuole ir ziauriai sunkiai veresi, tai baigiau kepti tiesiog siaip susukusi - laikesi, su mentele apverti ir viskas.
nu kam ne per riebu ir gerai vietomis ne taip gerai iskepus lasisa, tai ir bandykit, skanaukit, o as savo jau atsikandau, aciu wink.gif
Atsakyti
o as galiu pasiulyti krepselius su lasisa
100g pomidoru
50g majonezo
30g sparaginiu pupeliu
300g sudytos lasisos
cesnako
viska susmulkinam, sumaisome su majonezu
sudedam i krepselius ir papuosiame lasisos gabaleliais, bei zalumynais.
Atsakyti
o sparagines pupeles koncervuotas turi omeny?
Atsakyti
QUOTE (vilkeS @ 2004 11 23, 13:07)
o sparagines pupeles koncervuotas turi omeny?

as dedu koncervuotas. thumbup.gif
Atsakyti
Va sita radau Delfyje, gal kam patiks smile.gif
Lašišos kepsneliai su garstyčiomis ir medumi
4 porcijoms reikės:
4 lašišos pjausnių,
Marinatui:
2 valg. šaukšt. garsyčių,
1 valg. šaukšt. medaus,
1 citrinos sultys ir tarkuota žievelė.
Marinatui sumaišyti medų su garstyčiomis, supilti šviežiai išspaustos citrinos sultis ir tarkuotą žievelę. Sumaišyti iki vientisos masės.
Kiekvieną pjausnį iš abiejų pusių ištepti garstyčių – medaus marinatu ir palikti pusvalandžiui pasimarinuoti.
Pasiruošti 4 dvigubus folijos lapus kiekvienam kepsneliui, ištepti juos aliejumi, uždėti lašišos gabalėlį, pabarstyti jį druska ir užlankstyti folijos kraštus kaip voko. Orkaitę įkaitinti iki 190С, sudėti “vokelius” ant grotelių ir kepti maždaug 20 min. Paruoštus lašišos kepsnelius patiekti padėtus ant salotos lapo su garstyčių padažu ir griežinėliu citrinos.
unsure.gif
Atsakyti
Pati nebandžiau, bet bendradarbė sakė,kad laabai skanu ir greita: lašišos file gabalą (ne riekutėm, o vieną pusę) padruskinti ir užspausti citriną, būtų gerai bent kiek palaikyt,kad įsigertų..Tada paimt foliją, padaryt tokią tipo kaip skardelę, pakeltais kraštais, dėt lašišą, užpilt stiklinę balto vyno, užlankstyt kraštelius ir kept apie 20min.Sakė lašiša nerealiai išsipučia wink.gif ir būna laabai skani.O vyną galima naudot patį pigiausią-bet būtinai baltą.
Atsakyti
QUOTE (Medeina @ 2004 12 07, 08:42)
Pati nebandžiau, bet bendradarbė sakė,kad laabai skanu ir greita: lašišos file gabalą (ne riekutėm, o vieną pusę) padruskinti ir užspausti citriną, būtų gerai bent kiek palaikyt,kad įsigertų..Tada paimt foliją, padaryt tokią tipo kaip skardelę, pakeltais kraštais, dėt lašišą, užpilt stiklinę balto vyno, užlankstyt kraštelius ir kept apie 20min.Sakė lašiša nerealiai išsipučia wink.gif ir būna laabai skani.O vyną galima naudot patį pigiausią-bet būtinai baltą.

reikes pabandyti biggrin.gif
Atsakyti