Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 05 21, 19:21)
man geriausia is geriausiu tai omraam mikhael aivanhov knygos, pati esu perskaicius 6, vadovaujuosi jomis, labai viskas aiskiai ir tiksliai paaiskinta, yra daug jo knygu uzsienio kalba, bet LT mazokai... cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Gal galima butu placiau-kokias butent?
Atsakyti
minties galios, gerio ir blogio pazinimo medis, psichinis gyvenimas: elementai ir strukturos, harmonija ir sveikata, saules civilizacijos link ir zmogus, valdantis savo lemti 4u.gif
Atsakyti
tiek daug knygų perskaitei, ir niekas tau nepadėjo. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 05 22, 15:24)
minties galios, gerio ir blogio pazinimo medis, psichinis gyvenimas: elementai ir strukturos, harmonija ir sveikata, saules civilizacijos link ir zmogus, valdantis savo lemti 4u.gif


jus turejote omeny elementus ir stichijas?
Atsakyti
ne, elementai ir strukturos: psichinis gyvenimas
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 05 22, 20:06)
ne, elementai ir strukturos: psichinis gyvenimas


doh.gif
Atsakyti
Esu daug ka skaites. Db skaitau autores Aurelija Luiza Džouns. Telos. Knyga 1 ir 2. Pranesimai besikeiciancios zmonijos nusvitimui (Телос. Откровения Новой Лемурии. Книга 1; Телос. Послания для просветления преображающегося человечества. Книга 2).

Tai senojo Telos miesto gyventoju pranesimai. Telos miestas yra Zemes viduje kartu su Shambala ir kitais....

Kas rezonuoja su tokia informacija, jei kartais yra bendraminciu, parasykit i AZ. :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lj Martin: 24 gegužės 2009 - 16:04
Man tai JOSEPH MURPHY superines knygos.Svijaso geros taip pat.
Atsakyti
JOSEPH MURPHY ne ezoterines, o psichologines knygos, bet as ir esu ji skaicius, dar peter kummer, toks murfhy draugelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxPATRICIJAxx: 25 gegužės 2009 - 17:14
Jeigu turite nereikalingu/nepatikusiu/nepadejusiu/nesudominusiu ir pan. knygu ezoterine tema, gal galetumete jas pasiulyti siame skyrelyje:

http://www.supermama...?...438812&st=0

pazistu nemazai zmoniu (tame tarpe ir as pati cool.gif ), kuriuos domintu toks knygu isigijimas, todel vietoj to, kad laikyti namuose bereikalinga balasta, gal kiti rastu savo "perliukus". mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Neseniai perskaičiau šituos įstatymus, radau kažkada čia nuorodą.
Ir tik šiandien susimaščiau, kad šita citata :
ЗАКОН:
- То, что нравится в кино, в книгах, что человек для себя допускает как возможное, может произойти с ним в жизни.

visiška tiesa bigsmile.gif
Skaičiau vieną knygą kuri paliko man labai gilų įspūdį, ir tik paskui supratau, kad jau įpusėjus ją skaityt, mano gyvenimas tapo toks pats kaip knygos herojės bigsmile.gif Bet atitiko beveik viskas, o mano emocinė būsena tokia pat, įdomu smile.gif
Tik knygą jau senokai baigiau, bet viskas tęsiasi dar, ir pabaigos nematyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mc Lovin @ 2009 06 05, 15:24)
Labas 4u.gif
Neseniai perskaičiau šituos įstatymus, radau kažkada čia nuorodą.
Ir tik šiandien susimaščiau, kad šita citata :
    ЗАКОН:
      - То, что нравится в кино, в книгах, что человек для себя допускает как возможное, может произойти с ним в жизни.

visiška tiesa bigsmile.gif
Skaičiau vieną knygą kuri paliko man labai gilų įspūdį, ir tik paskui supratau, kad jau įpusėjus ją skaityt, mano gyvenimas tapo toks pats kaip knygos herojės bigsmile.gif Bet atitiko beveik viskas, o mano emocinė būsena tokia pat, įdomu smile.gif
Tik knygą jau senokai baigiau, bet viskas tęsiasi dar, ir pabaigos nematyti biggrin.gif


gal gali trumpai apie ta knyga kanors? rusiskai nemoku 4u.gif
Atsakyti