Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE (JurgitaM @ 2004 03 08, 13:02)
Ieskokit kokiuose turguose g.gif
O gal net Urmo bazej kur turetu buti. Nes kazkuriam sandeli senai maciau(pries kokius 2 metus).

Deja deja,maniske senute buvo sugedusi,o ir siaip prekine isvaizda praradusi,galvojau nauja nusipirkti,bet Kaune tikrai neradau,nors ieskojau ir bazeje ir turguose.Visi prekiauja tik cirviniu blynu keptuvem,kurias kazkodel vadina vaflinem. sad.gif
Atsakyti
mm..shaunu, kad atradau shituos receptukus wub.gif
kaip tik buvau uzsimanius skaniu, trapiu, senoviniu vafliu, kaip vaikysteje niamnindavau biggrin.gif
dekui mamkos clap.gif kaip gerai, kad kartais mintys sutampa cool.gif
reik trauktis ta sunkia ,,keptuve" dry.gif ir pirmyn.. o tada essen.gif
Atsakyti
Aš visada kepu tokius, nes labai greitai paruošiama tešla ir atšalę trapūs gaunasi.

Vafliai su vynu
3/4 stiklinės miltų
1/2 stiklinės cukraus
3/4 stiklinės vyno (aš pilu naminį obuolinį)
3 kiaušinio baltymai

Viską sumaišyti mikseriu ir kepti įkaitintoje ir šiek tiek aliejumi ar kokiais kitais riebaliukais pateptoje vaflinėje. Gaunasi apie 12-14 vaflių (jeigu gerai pamenu, senokai kepiau smile.gif ). Vyno visai nesijaučia, nes visas išgaruoja kepant. Kvapas po to virtuvėje nelabai koks buna tongue.gif , bet už tai kaip skanu wink.gif
Atsakyti
g.gif nerandu recepto
Atsakyti
kas cia per patiekalas a? rolleyes.gif
Atsakyti
kazkokis super turbo gurmaniskas patiekalas laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 03 26, 08:01)
g.gif nerandu recepto

Cia vaflius turejai omeny?
Atsakyti
paziurek, jau kaskas panasaus buvo
http://supermama.com...3613&hl=vafliai
Atsakyti
Gal vėplius ? Yra tokios juros gerybes... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimse @ 2004 03 05, 13:18)
O kur buna tokiu vafliniu pirkti? As tokios labai noreciau. Kiek esu maciusi, tai tik tokios kaip cirviniam blynam kepti sad.gif

Naugarduko gatvej yra Maximos bazes. Ten tikrai yra pirkti vafliniu ploniems vafliams. clap.gif Tik ji kinietiska, ne rusiska.
Atsakyti
O man kaip tik cirviniu noretusi... O jei dar traskus butu ar tokie, kaip grybukai voveraites etc. - pasaka tongue.gif
Atsakyti
Ir aš tokių vaflių norėčiau, tik va keptuvės tai neturiu sad.gif , o kiek supratau Kaune nelabai rasiu sad.gif , tai negi dabar reikės Į Vilnių belstis g.gif
Papildyta @ [mergetime]1091013370[/mergetime]
Sakot Maxiomos bazėse, nu pabandysiu aš į hyper Maximą užeiti, gal pavyks
Atsakyti