Įkraunama...
Įkraunama...

Troškiniai

Visos turim mėgstamiausių troškinių receptų - pasidalinkim.
Aš darau tokį:
Kopūstai, morkos, bulvės, vegeta. Prieš galą - pjaustyta rūkyta dešra, kečupo ir grietinės mišinys.Prieskoniai vegeta ir dedu kario (labai geras skonis) Užverdam. Pigu, palyginti greita ir skanu.
Vėliau prirašysiu dar.
Atsakyti
Kitas:
Šaldytos daržovės, dešra arba sojos mėsa, grietinė, kečiupas, vegeta valgom su duona.
Negi jūs negaminat troškinių? O gal tokia tema jau buvo ir aš nepastebėjau?
Gal kas gamina guliašinio tipo troškinius?
Nes aš tai taip darau:
pakepinu mėsytę, dedu svogūnus, dedu grybus(šampinjonus), paprikas, prieskonius, vandens ir baigiant troškinti grietinės, miltų ir vandens mišinį.
Atsakyti
Lona,tu tik rasyk tuos receptus smile.gif As atstovauju tai pusei,kuri gamint dar nemoka,tad patarimu neduoda. Bet va is kitu patirites semiuosi wink.gif
Atsakyti
Jai neturi mesos ar tiesiog nori be mesos
uzkaitinu keptuve,ipilu aleju
3did bulves supjaustau dideliais kubeliais,kepu kol biski apskrus
zvezus kopustus supjaustau taip pat kubeliais idedu i keptuve pakepinu kol apskrus.
veliau svogunus, tarkuotos morkas sudedu apkepinu 5min, ipilu 2stikl vandens
prieskonius,galima idet 2kub.buljona ,
Troskinu dar 15-20min.
I puoduka idedu 1sauksta miltu druskos biskuti ir letai pilant vandieni maisau kol negausiu vientesos mases ,viska supelu i keptuve ir troskinu 5-8min ant mazos ugnes.
Agurkelei marinoti tinka prie troskinio.
Taip pat dar galima si troskini daryt su vistiena,pries tai ja truputi apkepus.
Atsakyti
O va kepto tai nebandžiau, bet skaniai atrodo, ir dar kopūstą turiu. Pabandysiu.
Papildyta @ [mergetime]1078485434[/mergetime]
O kaip ir kiek laiko, t.y. parašykit patį procesą troškinat raugintus kopūstus. Man jie skanūs, bet kai vyrui padarau jis sako, kad neskaniai. Tai aprašykit savo metodus smile.gif
Atsakyti
Dbar kaip tik gaminu jau jauciu kaip kvepia rolleyes.gif
- pievagrybiai
- krabu lazdeles
- dziovintos slyvos
- svoguno
- druskos
Viska supjaustyti ir sumaisyti. Sudeti i cinakine arba kitoki troskinimo inda.
Uzpilas: pora saukstu miltu,pieno+truputis vandens.(uzpilo nedaug)Plakini uzpilti ant paruostos mases ir uzbarstyti tarkuotu fermentiniu suriu. Troskinti orkaiteje.
As viska dedu is akies tad ponkreciu porciju negaliu pasakyti.

p.s tai vadinama prancuzisku ziuljenu wink.gif
Atsakyti
[QUOTEO kaip ir kiek laiko, t.y. parašykit patį procesą troškinat raugintus kopūstus. Man jie skanūs, bet kai vyrui padarau jis sako, kad neskaniai. Tai aprašykit savo metodus ][/QUOTE]
Tau butent ko reikia,tik kopustus?
As darau taip,rusiskai.
As supiaustau miesyte(kiaulena,vystiena,ar desreles rukitos)
pakepinu alejuje,nuplautus kopustus idedu i keptuve ir kepu ant mazos ugnies ,prieskoniu gali det pagal skoni kokius megsti,lauro lapeli.
Svoguna idedi supijaustita smulkiai,uz 20minuciu po kopustu.Kepk tol ,kol kopustai nesuminkstes,tik daznai maisik,nes gali prisvilt.Daug alejaus nepilk,i gala ipil puse stiklines vandiens ir patroskink dar 10min.
Skanaus.
Dar taip pat gali ir su sveziais kopustais gali taip pat padaryt,tik jie kepasi greiciau.
Garniras bulviu kose,arba tik virtos bulves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija: 05 kovo 2004 - 17:04
o as turiu savo megiamiausia troskinuka..
paimu dyydele vistienos kulsele ( arba dvi mazaesnes), istepu su majonezu, pridedu prieskoniuku (svarbiausi karis bei paukstienos su sezamo seklom) ir palieku nakciai.
uzsimerkiu truputuka ryziu.
i puoda dedu: vistiena, ryziai, kubeliais supjaustos ir prieskoniuos isvoliotos bulves, griezineliais arba burokine tarka sutarkuotos morkos, supjaustytas kopustas ir ant virsaus kubeliais pjaustyti pomidorai:) priberiu prieskoniuku (jeigu gerai ju pritryniau i vista bei normaliai apvoliojau juose bulves, tai nebededu), pripilu vandens (mazdaug iki bulviu sluoksnio pradzios) bei slakeli aliejaus. troskinu orkaitej kol issitroskina bulves:)
labai sotu ir skanu! rolleyes.gif jokio garnyro nebereik.. laugh.gif
Atsakyti
O mano megstamas troskinys su visciuku kepenelemis:
visciuku kepeneliu apie 400g,
1 vidutine morka,
puse poro,
miltu, druskos, pipiru,
vistienos sultinio,
grietineles indelis.
Darau taip:kepeneles padalinu perpus ir nupjaunu riebaliukus.Apkepu jas aliejuje pries tai apvoliojusi miltuose su druska ir pipirais( druskos dedu nedaug).Tada burokine tarka sutarkuoju morkas, pusziedziais supjaustau pora.Darzoves sudedu i puoda,ipilu vandens stikline ir uzverdu.Tada sudedu i puoda su darzovemis apkeptas kepeneles,idedu kubeli vistienos sultinio.Viska patroskinu kol suminkstes darzoves.Pries gala ipilu grietinele,uzverdu ir dar kelias minutes patroskinu.
Garnyrui geriausiai tinka virtos bulves.
Uztenka 3- 4 zmonems.Labai skanu.Pabandykite ir parasykite,ar patiko.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 03 05, 18:02)
[QUOTEO kaip ir kiek laiko, t.y. parašykit patį procesą troškinat raugintus kopūstus. Man jie skanūs, bet kai vyrui padarau jis sako, kad neskaniai. Tai aprašykit savo metodus ][/QUOTE]
Tau butent ko reikia,tik kopustus?
As darau taip,rusiskai.
As supiaustau miesyte(kiaulena,vystiena,ar desreles rukitos)
pakepinu alejuje,nuplautus kopustus idedu i keptuve ir kepu ant mazos ugnies ,prieskoniu gali det pagal skoni kokius megsti,lauro lapeli.
Svoguna idedi supijaustita smulkiai,uz 20minuciu po kopustu.Kepk tol ,kol kopustai nesuminkstes,tik daznai maisik,nes gali prisvilt.Daug alejaus nepilk,i gala ipil puse stiklines vandiens ir patroskink dar 10min.
Skanaus.
Dar taip pat gali ir su sveziais kopustais gali taip pat padaryt,tik jie kepasi greiciau.
Garniras bulviu kose,arba tik virtos bulves.

As kopustus troskinu kitaip.I puoda kur sudeti kopustai,ant ju uzpilu vandens,kad juos apsemtu pilnai.Troskinu kol neliks vandens,pries pabaiga sudedu pakepintus spirgucius.Su mesa netroskinu kaip anyta rusiskai,nes nepatinka,kopustai gaunas visiskai kitokie ir istize kazkokie.O jei bulves det kartu kaip anyta,irgi gaunas kazkokia makalyne.O aliejaus isvis nepilu jokiu budu.
Atsakyti
O ar plaunat kopūstus. Aš tai neploviau, bet vyras plauna. Bet tada man kažkokie beskoniai gaunasi, o jam labai skanūs
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 03 08, 13:12)
O ar plaunat kopūstus. Aš tai neploviau, bet vyras plauna. Bet tada man kažkokie beskoniai gaunasi, o jam labai skanūs

Niekada gyvenime neplaunu,jeigu gaunasi labai rugstus,geriau ideti sauksteli cukraus.Jei nuplauni,jie pasidaro preski ir beskoniai.As kai troskinu dedu spirguciu arba rukytu lasiniu odeles,pilu vandens iki kopustu pavirsiaus,keleta lauro lapu,juodu pipiru kelis grudelius,pora kevepianciuju pipiru ir ant mazos ugnies troskinu kol isgaruoja vanduo.
Atsakyti