Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

PADEEEKIT

Labai truksta minciu, ideju, zaidimu ( nauju, daugumas rasomu SM isbandyti) scenarijaus 30-jam gimtadieniui, 80- ju stiliumi 4u.gif

Atsakyti
sveikos smile.gif noriu pasiteirauti gal ką nors įdomaus 24 val.esate dariusios ar tekę dalyvaut? be fejerverkų, žibintų... jubiliejus 30-asis. būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos mano vyriukui vasario menesi irgi 30 metu sukanka. taigi turiu irgi galvos skausma. kadangi gyvenam uzsieni tai kazkaip cia visu giminiu nesukviesi o ir tevukus kol iskraptysi atvaziuos greiciau pats nuvaziuosi i Lietuva smile.gif tai va ispradziu turejau kelis variantus:
1. vaziuot i Lietuva issinuomot pirtele ir sukviest visus pavakarot, bet vyras kategoriskai pasake ne sad.gif
2. vaziuot i kazkur i silta krasta bet atostogu nebeturim tik nukelt galim i rugpjucio menesiui
3. svest geguzes menesi kai grisim savaitei i lt.
tai kazkaip sugalvojau kad ta diena padarysiu kazka ypatinga o kai grisim geguze sukviesiu visus giminaicius ant saslyku aisku nieko ypatingo. Ir dar sugalvojau dovanu padovanot paskraidyt oro balionu kaip jums ta ideja?kazkada uzsimine kad noretu...
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2013 01 23, 13:21)
sveikos merginos

As gimtadieni daryciau ta diena ar artimiausia savaitgali. Po keliu menesiu gimtadienis - kazkaip keistai ziurisi. Manau svesit gryzima i lt, o ne gimtadieni ax.gif
Oro balionas thumbup.gif Fotika butinai turekit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 23 sausio 2013 - 12:57
QUOTE(rituker @ 2013 01 23, 13:57)
As gimtadieni daryciau ta diena ar artimiausia savaitgali. Po keliu menesiu gimtadienis - kazkaip keistai ziurisi. Manau svesit gryzima i lt, o ne gimtadieni  ax.gif
Oro balionas  thumbup.gif Fotika butinai turekit  mirksiukas.gif


pritariu del datos drinks_cheers.gif o jei noresit grize i lt susirinkt su artimaisiais, tai, manau, galima smagiai laika praleist cia: http://www.fototeatras.lt/fototeatras/
skrydis oro balionu - irgi gerai mirksiukas.gif

Atsakyti
Mano vyrui siandien suejo 27-eri drinks_cheers.gif
taciau as jau galvoju ir apie jo 30-aji gimtadieni. Jau seniai esu numaciusi, kad ta proga noreciau padovanoti jam ziguliuka - ne modeliuka, tikra masina. Jis truputi pamises del senu masinu, o geras zigulys jam butu pati geriausia dovana. Garaze jau stovi zazas, sportine sena ford fiesta, o ir siaip daug visokiu turejes ir pardaves. Gales raizyt po pievas, po lankas smile.gif
Atsakyti
laba diena,

Sakykite kokia jusu nuomone muzikantai 30mecio proga? kazkaip darau kavineje, tai norisi gyvos muzikos. Toks pasendintas variantas, bet kaip visi ikala beproto visiem limpa visos dainuskos smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mums laaaabai patiko renginiu vedejas Andrius su DJ. Ir pasokom ir triuku pamatem ir zaidimuose dalyvavom ir t.t. O kaina panasi I muzikantu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 12 rugpjūčio 2013 - 15:05
QUOTE(Ritandra @ 2013 08 12, 15:07)
laba diena,

Sakykite kokia jusu nuomone muzikantai 30mecio proga?  kazkaip darau kavineje, tai norisi gyvos muzikos. Toks pasendintas variantas, bet kaip visi ikala beproto visiem limpa visos dainuskos smile.gif  ax.gif


Na gal ir pasendintas,bet manau neblogas sprendimas. smile.gif mes ir darem vyro 30 mecio gimtadieni kavineje,su muzikantais.tai patikekit labai smagu buvo,dar muzikantas programele buvo pasiruoses,kelis zaidimus, tai isvis thumbup.gif .o be to muzikantu dainuskos tai tokios uzvedancios, kad betkuri prajudina.as cia is savo patirties. thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif

ateinu čia su pagalbos šauksmu smile.gif mano brangiausiajam už kelių savaičių sueina 30 4u.gif ale,kad jis yra iš tų žmonių, kuris nemėgsta nei didelių balių,nei pats juos organizuoja.. tuo labiau,kad šį kart išpuola darbo diena...

tad sugalvojau su artimiausiais draugais daryti gimtaidenį-staigmeną.. turiu idėją paversti visą jo dieną šventišką,nes reiktų jam atlikti vis kokias nors mini užduotėles/staigmenėles, o vakare tektų jam kažkur atsirasti pagal užduotį, kur jau jo lauktų visi druagai...

kadangi jo pomėgis yra sportasd,tai galvoju finalinš apdovanojimą padaryti tai graviruotą medalį įteikt smile.gif o visas dienos siužetą sudarytų 30 įvairių užduotėlių...

tad dabar būtų prašymas pas Jus visas gal pasidalintumėte mintimis, kaip ir ką jis galėtų veikti? ta prasme,kad ir darbo aplinkoje druagai sutinka pagelbėti ir jam ką nors suorganizuot kad padarytų smile.gif
netgi mastau,gal galėtų uz kiekvieną užduoties atlikimą gauti tarkim kokią dėlionės detalę, kurią reiktų sudėti vakaro finiše ir tne pvz susidėtų kokia nors jo vaikystės foto,ar kažkas panašaus..kaip manot?smile.gif

labai laukčiau minčių ir komentarų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migdolinis_saldainiukas @ 2013 09 13, 09:00)


Sveika,

30-mečio proga gali užduotis paversti it orientacinėmis varžybomis.
Tarkim yra 5 vietos, kurios siejasi su jūsų bendromis akimirkomis.
Ant pirmo lapelio parašai "Aš esu ten, kur mes pirmą kartą pasibučiavome, prisimeni? atbėk pas mane, laukiu wink.gif*". Jis perkaitęs šį lapelį turi atvykti būtent į tą vietą, o tavęs gali klausti tik abstrakčiai, jeigu neprisimena, kad tavo atsakymas būtų šilta/šalta. Pasiekęs numatytą vietą randa vėl lapelį su užduotimi "Padaręs tiek ir tiek pritupimų ateik, kur aš tave labiausiai nudžiuginau to ir to gimtadienio proga". Vėl jis vyksta į kitą vietą. Ir taip prigalvojus kiek nori, prie paskutinio lapelio jo lauktum tu su dovana, apdovanojimu už įveiktą trasą smile.gif.
Atsakyti
Sveikos,

mano vyrui irgi uz menesiuko sueis 30 metuku. Paklausiau ko noretu gimimo dienai, pasake, kad jam nieko nereikia, tik meiles, kad visada su suneliu ji myletume... Tai ir gime tokia mintis. Banali, bet vis tiek... Sugalvojau jam padovanoti MEILE, kuri susideda is 30 sudedamuju neatskiriamu daliu:
1. Aistros (galima nupirkti saldainiu dezute Kamasutra arba Kamasutra knyga);
2. Silumos (arbata yra „Gyvenimo meile“)
3. Prisiminimu (ant didelio popieriaus suklijuociau musu pacias ivairiausias nuotraukas kur mes tik ka susipazine, vaziavom i keliones, musu vestuves, su suneliu ir pan.)...
4. Vilioniu (nupirkciau apatini trikotaza)
5. Laimejimu (medalis „Geriausias tetis ir vyras“)
6. Svaigulio (nupirkciau maza alkoholio buteliuka)
7. Ilgesio (meiles laiskas)
....
...
30. Staigmenu (o staigmena bent siokia tokia butu si)

kaip manot ar tai jau nusivalkioja, banalu tokias dovaneles pirkti, ar geriau viena normalia ir kazkaip idomiau iteikti?
Atsakyti