Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

Kostas Kubilinskas

Tik motulės širdyje

Šviesios šviesios žvaigždžių kekės,
Žemėn linkdamos, žydės,-
Tik motulės šviesios akys
Man šviesesnės už žvaigždes.

Švelnios švelnios pievų gėlės
Lenkia baltas galveles,
Švelnios rankos motinėlės
Man švelnesnės už gėles.

Nors meili meili saulutė,
Bet saulutė pamatys,
Kad mielesnė man motutė
Ir karštesnė jos širdis.

Prie motulės prisiglausiu,
Apkabinsiu rankom ją
Ir karščiausią meilę jausiu
Tik motulės širdyje.



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 23 kovo 2010 - 23:00
laba na taikur susitinkam tos jaunosios mamos?
Atsakyti
Aš irgi mielai prisijungčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(danute.g @ 2009 04 16, 11:05)
Aš irgi mielai prisijungčiau wink.gif

as taip pat sumalonumu prisijunkciau...
Papildyta:
tai kur jus mamytes kur dingote? vacation4.gif
Atsakyti
as net nezinau kur cia galima butu gal kokiam parke?ir kada jums patogiau?gal vingio parke?man geriau savaitgali arba po piet viduri sav
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 16, 16:40)
as net nezinau kur cia galima butu gal kokiam parke?ir kada jums patogiau?gal vingio parke?man geriau savaitgali arba po piet viduri sav

as tai galvoju gal koki savaidgali prie kokio belmonto ten juk taip ramu vaikuciai grynu oru pakviepuotu vingi parke man nepatinka ten labai daug zmoniu kurie uzsimineja nedorais dalykais,o koks yra jusu amzius vaikuciu?
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 16, 16:47)
as tai galvoju gal koki savaidgali prie kokio belmonto ten juk taip ramu vaikuciai grynu oru pakviepuotu vingi parke man nepatinka ten labai daug zmoniu kurie uzsimineja nedorais dalykais,o koks yra jusu amzius vaikuciu?

metais vyresne uzjusu mergyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 16, 16:49)
metais vyresne uzjusu mergyte biggrin.gif

tai jus jau dideles lotuliukas.gif as tai va laukiu nesulaukiu kad manoji bentjau prades vaikscioti nes ko tais tokia irzli paliko...o gal kad isvykom atostogauti pas prosenelius o kiek paciai metuku jei nepaslapti?
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 16, 16:55)
tai jus jau dideles lotuliukas.gif  as tai va laukiu nesulaukiu kad manoji bentjau prades vaikscioti nes ko tais tokia irzli paliko...o gal kad isvykom atostogauti pas prosenelius o kiek paciai metuku jei nepaslapti?

as tai kazkaip negalvojau kad greiciau vaiksciot ar kad greiciau sedet ,pradejo sedet 5men o vaiksciot viena 9men dabar vercia namus laksto nuo manes!soka ant spinteliu dainuoja ,neperdaugiausia dar kalba bet ir dantu neperdaugiausia tai ko tiketis .metu man nepaslaptis aisku neveltui esu savo az pasirasius gimimo data man 22 .o tau?kaip sekasi buti mamyte?
Atsakyti
na mes tai be dantuku ir dar net nesedim na pasedim pora min ir griunam tada...bet uztat lb geraj stovime ant kojyciu..man 19
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 16, 17:39)
na mes tai be dantuku ir dar net nesedim na pasedim pora min ir griunam tada...bet uztat lb geraj stovime ant kojyciu..man 19

maniske apie 7men jau gerai aplink manieza vaiksciojo ir gerai liksvara laike ,labai geras daiktas yra maniezas geriau negu visokios vaikstynes!o tai tu jauna visai fainai!neuzknisa visi su tuo kad va kokia jauna o jau mama?mane kartais uzknisa , atrodo 21 gimdziau,turejau ir savo busta ir masina gi nevaikas ,o cia bamba kokia mazdaug malalietka su vaiku.
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 16, 18:51)
maniske apie 7men jau gerai aplink manieza vaiksciojo ir gerai liksvara laike ,labai geras daiktas yra maniezas geriau negu visokios vaikstynes!o tai tu jauna visai fainai!neuzknisa visi su tuo kad va kokia jauna o jau mama?mane kartais uzknisa , atrodo 21 gimdziau,turejau ir savo busta ir masina gi nevaikas ,o cia bamba kokia mazdaug malalietka su vaiku.

ne kaskaip nieka snieko dar nesake tik va drauge viena labai buvo izeidu kad esu durna kad nieko nebaigiau ir pasgimdziau vaika na aisku pries tai as jau susitukusi buvau...tai manau kad nieko cia naujo kad jauna seima susilauke vaikucio...na tikrai kad keistai viska turi o dar tave izeidineja
Atsakyti